Yardım rica edıyorum...

Başlatan BurcuÇ, 07 Kasım , 2013, 14:25:48

« önceki - sonraki »

E N D E M İ K

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Kasım , 2013, 09:35:00
Alıntı yapılan: E N D E M İ K - 08 Kasım , 2013, 09:08:24
Alıntı yapılan: nazlıyarim - 07 Kasım , 2013, 19:52:32
canımın içi sabahları aç karnına  1bardak ılıksuya yarım limon sık iç...gör bak neler oluyor gün içinde de bol bol su iç sakın ihmal etme ama.kafanada çok takma olur mu allahım hepimizi evlat sahibi yapıcak inşallah... :amin:
Canım ya şimdi ılık limonlu su ve bol suyun hamilelik üzerinde nasıl bi katkısı var ben tam anlamadım benim limonlu sirkeli su içen arkadaşım var bebek için kilo vermek isteyip içiyo kilosuda gayet iyi aslında ama hala bebeği yok kaç yıldır.sen mi tecrübe ettin yada ne gibi faydaları var biliyorsan paylaşır mısın arkadaşım yaa belki faydası olur.

canım büyük ihtimalle zayıflamak için tavsiye etmiştir

hıımmm bende öyle tahmin etmiştim ama dedim farklı bir etkisi mi var.bu benim çok işime yarar aslında.çünkü 15 kilo vermem lazım inşallah veririm ama veremiyorum sağol arkadaşım

nazlıyarim

limonlu ılık su hem kkolestrolu dengeliyor kilo vermede yardımcı ayrıca kilolu olunca tansiyonda sorun oluyor onuda düşürüyor idrar söktürüyor ödem olayı olmuyor ve vücudun her sabah c vitamini alması açısından da faydalı babam kullanıyor canım gayette iyi gidiyor bende her sabah bi yemek kaşığına sıkıp içiyorum.su içmede bir soorunum yok günde 2 lt den fazla içerim.sizlerde yapın
BENİM HALA UMUDUM VAR...

BurcuÇ

zerrinplt

Canım inş olur rabbim yardımcın olsun