2013 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan ponçik, 06 Kasım , 2013, 15:12:34

« önceki - sonraki »

iklima

Tatlım rabbim ağrılarini alsın bel ayrisi zor gerçekten
Bende epeduralden sonra çok ağrıdigini duymustum ama benim
Kendimi çok yordugumda oluyor sen de kendini çok yoruyor olabilir misin
Zaten iki çocukla yoruluyosundur bi de doğumdan sonra hemen işe güce koyulduysan
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

kuzucuk

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 09 Ocak , 2014, 15:54:26
kizlar bende dogumdan sonra asiri derece bel agrisi kaldi  :sad1: :sad1: doktora gitcem masaj filan yazar belki iyi gelir cok fenayim  :( adette olmadim daha  :cildir: :cildir: emzirmeyi biraktim belki gelir ya  :cildir: bide asiri sacim dökülüyo  :-\ :-\ ikinci dogumdan sonra resmen cöktüm sanki  :honk: :honk: insallah hepsi gecer  :amin:
gecmis olsun canım bende de aynı dogumdan sonra bel ağrısı cok oluyor bir de hep ayakta olmak ve yorgunluk  tetikliyor sac dökülmesi dersen kel olcam artık :ehi: :ehi:

kuzucuk

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2014, 13:48:43
biz 4.ay aşımızı dün olduk maşaallah kuzum büyümüş teyzeleri... böyle giderse dayıları gibi uzun olcakb :nazar: :k06: :k06: boyumuz 65 cm kilomuş kıyafetiyle 7.5 kilo olmuş eşim 500 gr kıyafeti gelir kat kat kalınca giydirdin diyor  :ehi: :ehi: ama soğuk napım  :suclu: :suclu: hemşireye yoğurda vs başlayım mı dedim yok başlama kilosu iyi anne sütü alsın 6 aya kadar dedi  :dontknow: :dontknow: kızımada dr öyle demişti sonu gelmedi buda inş. öyle olmaz

kızımında 2 gün öncesinden  2 yaş aşısını yaptırdık okula gidene kadar aşı yok  :hello2: :hello2:

veer ver leyla içsin kuzu bende aptamil veerirdim en iyisi gibi  :icon_thumright: :opucuk:
maasallah kuzularina canim :nazar:  :nazar: ben de dördüncü ay bitince yavastan ek gidaya baslamayi düşünüyorum aptamile basladik severek icmiyo bit elimde biberon bir elimde cingirak zorla besliyorum kuzumu  :crybaby2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kuzucuk - 11 Ocak , 2014, 22:23:07
biz 4.ay aşımızı dün olduk maşaallah kuzum büyümüş teyzeleri... böyle giderse dayıları gibi uzun olcakb :nazar: :k06: :k06: boyumuz 65 cm kilomuş kıyafetiyle 7.5 kilo olmuş eşim 500 gr kıyafeti gelir kat kat kalınca giydirdin diyor  :ehi: :ehi: ama soğuk napım  :suclu: :suclu: hemşireye yoğurda vs başlayım mı dedim yok başlama kilosu iyi anne sütü alsın 6 aya kadar dedi  :dontknow: :dontknow: kızımada dr öyle demişti sonu gelmedi buda inş. öyle olmaz

kızımında 2 gün öncesinden  2 yaş aşısını yaptırdık okula gidene kadar aşı yok  :hello2: :hello2:

veer ver leyla içsin kuzu bende aptamil veerirdim en iyisi gibi  :icon_thumright: :opucuk:
maasallah kuzularina canim :nazar:  :nazar: ben de dördüncü ay bitince yavastan ek gidaya baslamayi düşünüyorum aptamile basladik severek icmiyo bit elimde biberon bir elimde cingirak zorla besliyorum kuzumu  :crybaby2:
leylam dert etmeöyle biraz aç kalmasına fırsat ver inan kızım sabah 8de emdiği ile akşam 6ya kadar beni istemediğini emmediğini bilirim. bende inatla mama vs vermemiştim çünkü iştahı olsa beni emerdi sütüm vardi. kimi bebek böyle oluyor işte.... sen uykusunda ver memeyi,biberonu iyice dalınca  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bugün kontrolumuz vardi sükür hersey yolunda ikinci asisinida olduk huysuzlandi fitil verdim uyudu insallah atesi cikmaz  :amin: kilomuz 6kg boyu 60cm olmus  :nazar: pipisinin ucu dar dedi zaten sünnet yapticam yaza sorun olmaz dedi bide yumurtaliklarinda su varmis  :dontknow: cogu bebekde oluyo normal dedi eger bir yasina kadar gecmese ameliyat olur dedi insallah ozamana kadar gecer  :amin: :amin:
kasik mamasina basladim bu hafta az az yiyoz  :hungry: :hungry:
:nazar: :nazar:

kuzucuk

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 15 Ocak , 2014, 13:47:07
bugün kontrolumuz vardi sükür hersey yolunda ikinci asisinida olduk huysuzlandi fitil verdim uyudu insallah atesi cikmaz  :amin: kilomuz 6kg boyu 60cm olmus  :nazar: pipisinin ucu dar dedi zaten sünnet yapticam yaza sorun olmaz dedi bide yumurtaliklarinda su varmis  :dontknow: cogu bebekde oluyo normal dedi eger bir yasina kadar gecmese ameliyat olur dedi insallah ozamana kadar gecer  :amin: :amin:
kasik mamasina basladim bu hafta az az yiyoz  :hungry: :hungry:

maasallah canım pasaya  :nazar: gecmis olsun canım ins ameliyata gerek kalmadan gecer :amin: dört aylik olsun ben de meyve suyu ve yogurtla başlıcam yavastan

kuzucuk

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ocak , 2014, 12:47:56
Alıntı yapılan: kuzucuk - 11 Ocak , 2014, 22:23:07

leylam dert etmeöyle biraz aç kalmasına fırsat ver inan kızım sabah 8de emdiği ile akşam 6ya kadar beni istemediğini emmediğini bilirim. bende inatla mama vs vermemiştim çünkü iştahı olsa beni emerdi sütüm vardi. kimi bebek böyle oluyor işte.... sen uykusunda ver memeyi,biberonu iyice dalınca  :opucuk:
canancim inan yaslandigimi hissrdiyorum artik dogum sonrasi kizima sut olsun diye cok yedim bes kilo aldim simdi ise kizim boylr olunca onan su icmeyi bile unutur oldum en iyisi dery etmemek dedigin gibi uyutarak oyunla zorla emiyo bir sonraki beslenmesinde de mutlaka mama takviyesi yapiyorum mama verince istahi biraz daha acildi ins beni emmeyi birakmaz nazli melegim  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Selam kilzar nasilsiniz gorusemiyoruz nezamandir benim ikinci  fena 4 aylik olcaz bi kac gun sonra hala huysuzluk ve uykusuzluga devam cok yoruyor beni 40 bekledik olmadi 3 ayi bitrdik olmadi bakalim 6.ayimizida bitirelim duzene gircekmi hersey yoksa  siyirticam  :k06:

xxcansuxx

leyla aynı bende sinir hastası olcaktım yememesi çok kötü hala öyle devm kızım
inş.oğlanda yüzüm güler diyorum
sen rahat ol kuzum hastalanmıyor,sağlıklı ya de tasa etme şükür buna de
seni çok iyi anlıyorum ama olan bize oluyor onlar yine büyüyorlar
uykusu iyiyse uykuda yarar  :opucuk: :opucuk:

nur Allah kolaylık versin ne diyelim çok farklılar 2 bebek...
kızım  emmez 10 dedim mi uyurdu oğlan emiyor uyku yok 1-2 buluyor gece yatması sürekli kucakta yere bırak ağlıyor bir emeklese diyorum onu bekliyorum üzeerimden düşer öyle  :k06: :k06:

kuzucuk

30 Ocak , 2014, 22:06:17 #39 Son düzenlenme: 30 Ocak , 2014, 22:07:55 kuzucuk
Evet cananim ya artik oluruna biraktim  dedigin gibi buyuyolar saglikls buyusun kuzularimiz   :binkybaby:  :love9:     nur canim benim kiz da ayni gaz sancilarimiz bitmedi hala

quilky

slm kızlar benim belim çok ağrıyor göğüs uçlarım hem acıyor hem  çatladı  2 gündür halsizim acaba hamileyim.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar kimse yokmu  :-ooo :-ooo :-ooo napiyosunuz nasil gidiyo  ??? bzde cok iyi gitmedi son iki haftadir oglum ishal oldu iki keren hastaneye yattik serum taktilar  :-\ :-\ sükür simdi iyi durumu insallah geri gelmez cok cektik bu ishalden  :-\ istahida yoktu dünden beri yeni yemeye basladik sükür  :amin: emekliyor cok hareketli  :) yürütece koyuyorum evi geziyo  :laughing7: sizde anlatin napiyo minikler  ???

prenses_78

slm arkadaşlar 22 ekim 2013 doğumlu oğluşum var  :love7:     nasılsınız   uzun zamandır girmemiştim siteye bugüngercanım sıkkın oğlumun kaşında 1 haftadır bir şişlik var dr iyi huylu kşste benziyor dedi ama emin olamıyorum emar gerekliymiş napsam bilemedim anestezi için çok küçük moralim çok bozuk yani:(

nelss

slm kızlaaaarrrr şükür kavuşturana  :basardim: :basardim:  :hello: :hello: :hello: :hello:
bnde işe başladım artık  :aferin: :aferin:
oğluşum 5,5 aylık oldu yaramazım kucaktan inmiyor bde gece hala 5-6 defa kalkıyor bunlar çok zorluyor beni
anne sütü hariç mama yoğurt ve meyve püresi veriyorum
sizin yaramazlar nasıl??  :binkybaby: :binkybaby:  :love9:

nelss