2013 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan ponçik, 06 Kasım , 2013, 15:12:34

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bizde dün 2aylik olduk  :love9: :nazar: :nazar: ikinci cocukta zaman su gibi geciyor masallah  :k06: :k06:
oglum kizim gibi deil daha uysal ama arada sancilarimiz oluyo bide gece en erken 1de uyur  :k06: :k06:
disari cikip hava alirsakda bütün gün uyur ama iki cocuklan hep cikamiyom bide havalar soguk  :-\
:nazar: :nazar:

kuzucuk

:nazar:  :nazar:  :nazar: maaşallah bebişlere biz de 1.5 aylık olduk  :nazar: gaz sancılarımız olmasa bizden keyiflisi yok  :k06:  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bugün ilk asimizi olduk cok agladi oglusumm  :( huzursuz bugün bakalim gece napcak  ::) atesi cikmasinda olsun napim  :amin: :amin:

xxcansuxx

kızlar nerdesiniz :director: :director: :director:
bebeler nasıl
biz 8 gün sonra 4 aylık olcaz

kuzucuk

Slm kızlar  :hello2: canancım maaşallah bebişine :nazar:  :nazar: biz de dört gün sonra üç aylık olacaz inş :nazar:  :nazar: bu aralar kızım çok iştahsız zorla emziriyorum kilo alımı da düştü bu duruma çok üzülüyorum :(

ponçik

Alıntı yapılan: kuzucuk - 04 Ocak , 2014, 13:19:40
Slm kızlar  :hello2: canancım maaşallah bebişine :nazar:  :nazar: biz de dört gün sonra üç aylık olacaz inş :nazar:  :nazar: bu aralar kızım çok iştahsız zorla emziriyorum kilo alımı da düştü bu duruma çok üzülüyorum :(

3 aylık mı , maaşallah nasıl da çabuk büyüyorlar  :love9:
aslında emmiyorsa mama takviyesi verebilir doktor
ben de ilk kızım da iştahsızlık olunca üzülerek de olsa mama vermiştim ama iyiki de vermişim diyorum şimdi  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ponçik - 04 Ocak , 2014, 14:55:55

ben de ilk kızım da iştahsızlık olunca üzülerek de olsa mama vermiştim ama iyiki de vermişim diyorum şimdi  :opucuk:
:nazar: :nazar: :nazar: leylam bak büyüdüler bile
bencede kilo alımı düşükse iştahla emmiyorsa mama ver benim kızımda öyle iştahla emmedi mamada vermedim öylede gidiyor iştahsız zamanında çok çok dayasaydım böyle oolmazdı diyorum kendimce ama kızlar mıy mıy yiyorlar  :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar  :occasion5: bizde buralardayiz  :k06: zaman hic yok ama hep kosturmaca bide oglumun mevlidi vardi bugün sükür onuda atlattik rahatladim  :hello2: :hello2: :hello2: sükür hersey istedigim gibi oldu darisi sizin basiniza yapmadiysaniz  ;D bizde 3bucuk aylik olcaz istah konusunda bende madurumm  :cildir: :cildir: oglum cok miz miz ya emzirmeyi bende kesmek zorunda kaldim 2gün oldu  ::) mama veriyom onuda zorlan yiyoz 5 saatte bir anca 120-150ml yiyor arada cay veriyom  :dontknow: kilosu normal 6kg olmus sanirim gecen tarttim haftaya gene kontrol var bakalim doktora sorcam kasik mamasina baslicam belki daha iyi yer  :dontknow: :dontknow:

kuzucuk

evet canım büyüyolar şükür daha dün gibi meleğimi hasretle beklediğim günler... canım hangi mamayı önerirsin

kuzucuk

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2014, 13:38:44

:nazar: :nazar: :nazar: leylam bak büyüdüler bile
bencede kilo alımı düşükse iştahla emmiyorsa mama ver benim kızımda öyle iştahla emmedi mamada vermedim öylede gidiyor iştahsız zamanında çok çok dayasaydım böyle oolmazdı diyorum kendimce ama kızlar mıy mıy yiyorlar  :ehi: :ehi:
canancım ben de hep böyle iştahsız gitmesinden korkuyorum arada aptamil vermeye başladım inş beslenme sorunumuz düzene girer  :amin:

kuzucuk

08 Ocak , 2014, 00:07:40 #25 Son düzenlenme: 08 Ocak , 2014, 00:09:14 kuzucuk
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Ocak , 2014, 23:12:29
slm kizlar  :occasion5: bizde buralardayiz  :k06: zaman hic yok ama hep kosturmaca bide oglumun mevlidi vardi bugün sükür onuda atlattik rahatladim  :hello2: :hello2: :hello2: sükür hersey istedigim gibi oldu darisi sizin basiniza yapmadiysaniz  ;D bizde 3bucuk aylik olcaz istah konusunda bende madurumm  :cildir: :cildir: oglum cok miz miz ya emzirmeyi bende kesmek zorunda kaldim 2gün oldu  ::) mama veriyom onuda zorlan yiyoz 5 saatte bir anca 120-150ml yiyor arada cay veriyom  :dontknow: kilosu normal 6kg olmus sanirim gecen tarttim haftaya gene kontrol var bakalim doktora sorcam kasik mamasina baslicam belki daha iyi yer  :dontknow: :dontknow:
slm gülcüm mevlüdünüz hayırlı olsun  :opucuk:  :flowers: ortak sorunları yaşıyomuşuz canım inş iştahları açılır bebişlerin sağlıklı sağlıklı büyürler  :amin: ben de dördüncü ay dolsun yavaştan başlıcam ek gıdaya  :hungry:  canım peki cayı ne için veriyosun ne çayı  :icon_scratch: maaşallah paşaya  :nazar:  :nazar:

xxcansuxx

biz 4.ay aşımızı dün olduk maşaallah kuzum büyümüş teyzeleri... böyle giderse dayıları gibi uzun olcakb :nazar: :k06: :k06: boyumuz 65 cm kilomuş kıyafetiyle 7.5 kilo olmuş eşim 500 gr kıyafeti gelir kat kat kalınca giydirdin diyor  :ehi: :ehi: ama soğuk napım  :suclu: :suclu: hemşireye yoğurda vs başlayım mı dedim yok başlama kilosu iyi anne sütü alsın 6 aya kadar dedi  :dontknow: :dontknow: kızımada dr öyle demişti sonu gelmedi buda inş. öyle olmaz

kızımında 2 gün öncesinden  2 yaş aşısını yaptırdık okula gidene kadar aşı yok  :hello2: :hello2:

veer ver leyla içsin kuzu bende aptamil veerirdim en iyisi gibi  :icon_thumright: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kuzucuk - 08 Ocak , 2014, 00:07:40
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Ocak , 2014, 23:12:29
slm gülcüm mevlüdünüz hayırlı olsun  :opucuk:  :flowers: ortak sorunları yaşıyomuşuz canım inş iştahları açılır bebişlerin sağlıklı sağlıklı büyürler  :amin: ben de dördüncü ay dolsun yavaştan başlıcam ek gıdaya  :hungry:  canım peki cayı ne için veriyosun ne çayı  :icon_scratch: maaşallah paşaya  :nazar:  :nazar:
bebek caylari ne varsa veriyom cnm rezene cayi iyi geceler cayi karin rahatlatici caylar filan türkiyedede vardir kesin  :opucuk: bende iki haftaya ek gidaya baslicam kesin iki gün önce mamasinin icine bir kasik havuc ezmesi koydum icirdim gece agladi karni agridi diye vermedim daha beklicem mecbur

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ocak , 2014, 13:48:43
biz 4.ay aşımızı dün olduk maşaallah kuzum büyümüş teyzeleri... böyle giderse dayıları gibi uzun olcakb :nazar: :k06: :k06: boyumuz 65 cm kilomuş kıyafetiyle 7.5 kilo olmuş eşim 500 gr kıyafeti gelir kat kat kalınca giydirdin diyor  :ehi: :ehi: ama soğuk napım  :suclu: :suclu: hemşireye yoğurda vs başlayım mı dedim yok başlama kilosu iyi anne sütü alsın 6 aya kadar dedi  :dontknow: :dontknow: kızımada dr öyle demişti sonu gelmedi buda inş. öyle olmaz

kızımında 2 gün öncesinden  2 yaş aşısını yaptırdık okula gidene kadar aşı yok  :hello2: :hello2:

veer ver leyla içsin kuzu bende aptamil veerirdim en iyisi gibi  :icon_thumright: :opucuk:
masallah tosun pasaya  :nazar: :nazar: :opucuk: bizimde yakinda doktor terminimiz var ikiside kontrol olcak bakalim insallah hersey yolunda gider  :amin: benim oglum istahsiz ama ecrin masallahi var 13kilo olmus boyunu bilmiyom doktorda ölcez  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

09 Ocak , 2014, 15:54:26 #29 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2014, 15:57:17 °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°
kizlar bende dogumdan sonra asiri derece bel agrisi kaldi  :sad1: :sad1: doktora gitcem masaj filan yazar belki iyi gelir cok fenayim  :( adette olmadim daha  :cildir: :cildir: emzirmeyi biraktim belki gelir ya  :cildir: bide asiri sacim dökülüyo  :-\ :-\ ikinci dogumdan sonra resmen cöktüm sanki  :honk: :honk: insallah hepsi gecer  :amin: