2013 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan ponçik, 06 Kasım , 2013, 15:12:34

« önceki - sonraki »

ponçik

Bebişler artık sağ salim kollarınızda   :binkybaby:
Yeni sayfanız hayırlı olsun  :flowers: güzel paylaşımlar  ;)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sayfamiz hayirli olsun kizlarrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt: bende düsünmüstüm bizim sayfamiz yokmu diye  :k06: :k06: artik zaman buldukca burda toplanalim bebislerlen ilgili sohbetler edelimmm  :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kuzucuk

slm kızlar  :hello2:  :hello2: sayfamız hayırlı olsun ne iyi olmuş vakit buldukça sohbet ederiz  :binkybaby:  :binkybaby:

@Melek Yüzlüm@

leylacım nasılsın bebişini aldınmı kollarınaaa :flowers: :binkybaby: :binkybaby:

ponçik

Bizim taze sonbahar anneleri ve bebekleri nasıl bakalım  :hello:

iklima

Ben bu sayfaya yazıcam heralde bundan sonra çünkü dr 10 güne gelir bebisin dedi
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ponçik - 06 Kasım , 2013, 15:12:34
Bebişler artık sağ salim kollarınızda   :binkybaby:
Yeni sayfanız hayırlı olsun  :flowers: güzel paylaşımlar  ;)

Tesekkur ederiz bebeklerinizle sizleride bekleriz insallah  :k06:

nelss

Slm kızlar Nasılsıniz ben artık eskisi kadar giremiyorum malum bebek var  :love9: :binkybaby: benim bebeğimin yanaklarında isilik gbi kabarcıklar oldu doktora da gitmedik henüz bilen duyan basina gelen varmi iki yanagindada var

ponçik

Küçük bebeklerde genellikle oluyor, banyodan sonra bebe yağı sürebilirsin  :icon_thumright:

kuzucuk

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 14 Kasım , 2013, 11:40:40
leylacım nasılsın bebişini aldınmı kollarınaaa :flowers: :binkybaby: :binkybaby:
teşekkür ederim canım evet çok şükür kızım doğdu büyüyo teyzesi dün kırkımızı çıkardık  :nazar:  :nazar:  :nazar: sen nasılsın canım  :love9:  :love9:

kuzucuk

Alıntı yapılan: nelss - 18 Kasım , 2013, 14:53:09
Slm kızlar Nasılsıniz ben artık eskisi kadar giremiyorum malum bebek var  :love9: :binkybaby: benim bebeğimin yanaklarında isilik gbi kabarcıklar oldu doktora da gitmedik henüz bilen duyan basina gelen varmi iki yanagindada var
benim bebişte de var canım banyodan sonra bebe yağı bazen de anne sütü sürüyorum yüzüne

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebeğin cildi  dış dünyaya alışıncaya kadar sivilcemsi şeyler çıkarabilir... bize doktorlar bebek yağı kullan demişti

nelss

Dün gittik doktora geçer dedi doktor normalmis sebamed ürünleri kullanin dedi zaten onu kullaniyorum dedm

Lă_Tăhzen!

Evet geciyor  ben bebek yagini cokda saglikli bulmuyorum gerek yok bence hic kullanmadim yumusacik cildi

xxcansuxx

evet sayfamız hayırlı olsun inş. bebeklerimiz hep sağlıklı olurda güzel şeyler paylaşırız...
mis kokulular kucaklarda  :amin: :amin: :amin:
biz 10 gün sonra 3 aylık olcaz :nazar: :nazar:
şimdilik sıkıntı yok gazımız var sadece onuda yavaş yavaş atlatıyor...