Sezeryan olan annişler 2.bebeğinizi ne zaman doğurdunuz yada düşünüyor musunuz?

Başlatan GELSQMİNQ, 03 Kasım , 2013, 18:50:57

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

kızlar kızım 21 aylık eşim artık kardeş yapalım diyor ben korkuyorum hem sezeryandan hem bakabilirmiyim acaba kızımda sinirlerim çok yıprandı  :icon_pale: bana akıl verin ne yapmam lazım hiç bilemiyorum yetemem duygusu var bende tükenmişlik sendorumu yaşıyorum resmen  :cildir: :cildir: :icon_scratch: :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm cnm ben kizim 10aylikkene hamile kalmistim sen gec bile kaldin  :ehi: :ehi: bende sezeryanlan olmustum o eskidenmis bekleme filan hazir hissediyosan kendini calismalara baslayin  :k06:
hee bakmasi etmesi kolay deil ama Allah büyük insana gücünü veriyor senin kizin gene büyük ecrinden  :k06: bide benim annem kaynanam esim yardimcim  :laughing7: 
:nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 03 Kasım , 2013, 20:00:22
slm cnm ben kizim 10aylikkene hamile kalmistim sen gec bile kaldin  :ehi: :ehi: bende sezeryanlan olmustum o eskidenmis bekleme filan hazir hissediyosan kendini calismalara baslayin  :k06:
hee bakmasi etmesi kolay deil ama Allah büyük insana gücünü veriyor senin kizin gene büyük ecrinden  :k06: bide benim annem kaynanam esim yardimcim  :laughing7: 

gül  senin başına gelenlerden sonra daha çok korktum cnm :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: nasıl oldun sen ??  bebiş nasıl ?? kızlarımızın aralarında 4gün  var kız  :ehi:  hamilelik nedense korkutuyo beni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 03 Kasım , 2013, 21:37:58
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 03 Kasım , 2013, 20:00:22

gül  senin başına gelenlerden sonra daha çok korktum cnm :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: nasıl oldun sen ??  bebiş nasıl ?? kızlarımızın aralarında 4gün  var kız  :ehi:  hamilelik nedense korkutuyo beni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

biliom cnm aralari 4güncük ama demek istedigim sen dogurana kadar kizinda 2yasini gecicek benimkilerin arasi 19ay  :laughing7:
benim basima gelenleri Allah kimseye yasatmasin ama sükür iyiyim ama hala eskisi gibi rahat wc gidemiyom  :sad1: biraz geciktirsem agrim hatta kanamam oluyo korkuyom ama napim  :-\ tam iyilesmedim dikislerimde aciyo belim agriyo ooo saysam bitmez ama sen kendini korkutma  :opucuk: :opucuk: oglum sükür iyi arada gaz sancimiz oluyo ama kolik olmasinda kizimdaki gibi ondan korkuyom  ::) senin minnos nasil akillimi  :love9:

GELSQMİNQ

benim kızım çok akıllı teyzesi :aferin: :aferin: :aferin: bizimde i,lk 3 ayımız hep kolikle geçti sürekli ağlıyodu çok yıpranmıştım :)  :cildir: :cildir: :cildir:kızımın canı çok sıkılıyo evde o yüzden özellikle kardeş yapmak istiyoruz ama benim şu korkularım geçerse tabii :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: gülll allah yardımcın olsun cnm  :amin: :amin: :amin:geçirdiğin şeyler hiç kolay değil 2 kere üst üste ameliyat oldun :(  :icon_pale: :icon_pale:  :occasion5: ama meleklerin yanında biri kızın biri oğluşun ne güzel benimde bitane oğlum olsa yeter  :occasion14: :occasion14: kızda olsa fark etmez tabii   :k06: :k06: aselime kardeş olsunda :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 05 Kasım , 2013, 15:09:09

benim kızım çok akıllı teyzesi :aferin: :aferin: :aferin: bizimde i,lk 3 ayımız hep kolikle geçti sürekli ağlıyodu çok yıpranmıştım :)  :cildir: :cildir: :cildir:kızımın canı çok sıkılıyo evde o yüzden özellikle kardeş yapmak istiyoruz ama benim şu korkularım geçerse tabii :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: gülll allah yardımcın olsun cnm  :amin: :amin: :amin:geçirdiğin şeyler hiç kolay değil 2 kere üst üste ameliyat oldun :(  :icon_pale: :icon_pale:  :occasion5: ama meleklerin yanında biri kızın biri oğluşun ne güzel benimde bitane oğlum olsa yeter  :occasion14: :occasion14: kızda olsa fark etmez tabii   :k06: :k06: aselime kardeş olsunda :)
amin cnm insallah istedigin olur tabi herseyin hayirlisi  :amin: :amin: bende bastan planlamistim dedim en iyisi iki cocukta arka arkaya olsunki hem cani skilmaz arkadas olur hemde benim icin iyi ikisi birden büyür bende sonradan rahatlarim dedim  :k06: öle asiri zor deil valla gerci yardimcim cok o da var  :laughing7: kizin yanlizsa bence gecikmeden yap nasilsa ikinciyi yapcan cok bekleyipde rahatliga alisma bide seninki masallah uslu benimki cok yaramaz deil ama istekleri hic bitmez hep bisiler ister sinirlidir bide istedigi olmasin ya kendisine vurur yada beni isirir  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: ama kardesini masallah hic kiskanmadi hep diyo kardes kardes öpeyimmi diye soruyo öp diyom seviniyo kucak diyo veriyom hic canimiz skilmiyo yani  :ehi: :ehi: darisi basina cnm  :opucuk:

zerrinplt

Canım istiyorsan yap tabiki artık sezeryan normal doğum fark etmiyor zaten