slm kizlar

Başlatan sevilay21, 01 Kasım , 2013, 14:39:46

« önceki - sonraki »

sevilay21

Trasfer olayi bu ay yok canim risk almak istemiyorlar fazla yumurtladigim icin 28 tane aktiv olan diyerleri kūcùkdū adet dönemini beklicekler canim ay iyleseyim öyle ya karbim com agriyor fabrika ūretimi masallah ya hic bukadar olcagini sanmiyordum  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sevilay21

28 yumurtadan 22 tane dönlenmis kizlar  :nazar: :nazar: :nazar:

sevilay21

Internet sayfamda takip ediyorum ya rapor vercekler bana hergūn

ponçik

İnsan nasıl heyecanlanır ama  :hello2: ben bile senin yazıdklarını okudukça kendim gibi heyecanlanıyorum  :opucuk:

**fatoş**

çok sevindim inş hayırlı haberler gelir

zen_s

Alıntı yapılan: sevilay21 - 16 Ocak , 2014, 10:58:38
Ay canım ne kadar güzel haber bu inşallah sonuna kadar güzel haberler alırız senden  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

sevilay21

Alıntı yapılan: ponçik - 16 Ocak , 2014, 11:03:17
İnsan nasıl heyecanlanır ama  :hello2: ben bile senin yazıdklarını okudukça kendim gibi heyecanlanıyorum  :opucuk:
cok farkli bir duygu ya ay icim kıpır kıpır sabah agladim ya heycan yaptim galiba allahim okadar būyūkki kimsenin emegini bosa cikarmasin insallah

sevilay21

Alıntı yapılan: zen_s - 16 Ocak , 2014, 11:07:47
Alıntı yapılan: sevilay21 - 16 Ocak , 2014, 10:58:389
Ay canım ne kadar güzel haber bu inşallah sonuna kadar güzel haberler alırız senden  :amin:
evetttt harika haber insallah trasferden sonrada böyle gūzel haberler veririm size tek temenim herseyin yolunda gitmesi

ponçik

inşallah transferin de başarılı olur hep beraber kutlarız burdan  :opucuk:

zen_s

bizimde duamız bu canım herşeyin yolunda gitmesi güzel haberlerini almamız
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

sevilay21

Alıntı yapılan: ponçik - 16 Ocak , 2014, 11:17:27
inşallah transferin de başarılı olur hep beraber kutlarız burdan  :opucuk:
ay yapariz kiz insallah transferde iyi olur bebeklerin tutunur ozaman bùyūk parti yapariz sizle burda allahim herkesin kucagini bol bol evlatla doldursun okadar bùyūk adaklarim varki allahimmmm cok bùyùk

sevilay21

Alıntı yapılan: zen_s - 16 Ocak , 2014, 11:20:22
bizimde duamız bu canım herşeyin yolunda gitmesi güzel haberlerini almamız
tskler canim benim dualariniz icin bende hep dua ediyorum her elimi acdigimda hepiniz icin  dua ediyorum bebek isteyen herkes icin hadi bakalim durmak  yok yola devam hepimiz gūzel haberleri vercez insallah7

FİGENN

Sevilay inşallah nurtopu gibi ikizlerin olur sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etin allah sana  :amin: :amin:

sevilay21

Alıntı yapılan: FİGENN - 16 Ocak , 2014, 11:25:52
Sevilay inşallah nurtopu gibi ikizlerin olur sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etin allah sana  :amin: :amin:
aminnn canim benim insallah rabbim cūmlemize hayirli evlat nasip etsin

sevilay21

Evet kizlar transfer icin tedavim basladi ben erken adet oldum ya bugùn oldum 3cù gúnū ilaca basliyorum 10cù gùn doktorda randevum var ay heycan basladi bende Allahin izni ile insallah hersey yollunda gider