13 Mayıs , 2024, 19:20:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

slm kizlar

Başlatan sevilay21, 01 Kasım , 2013, 14:39:46

« önceki - sonraki »

sevilay21

Insallah canim beni m yarin sabahi bekliyorum korku sevic hepsi bir arada RABBIM hepimizin yardimcisi olsun offf allahim  cok sūkùr bugūnde bitse hayirlisila yarinida atlatirsam rahatlicam  :flowers: :love9: :'( :'(

zen_s

no panik no stres zamanı sayma başka şeylerle meşgul ol inşallah bu ay senden çok güzel haberler alacaz  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

sevilay21

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:ay ben ondan deyil ben narkozdan ūrkūyorum ondan yani bu panim stresim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: sevilay21 - 14 Ocak , 2014, 17:05:57
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:ay ben ondan deyil ben narkozdan ūrkūyorum ondan yani bu panim stresim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Allah iyiliğini versin  ;D

sevilay21

ponçik

Herşey güzel olacak  :hello2:

sevilay21

Allah cok sūkůrler olsun bunuda atlatik 28 tane aktiv yumosum oldu kizlar biraz cok oldugu icin fazla sūrdū operesyon sanirsam tranferi hemen olmayacak adetimi beklicek doktor gec olsun gūc olmasin en zor kisimi atlatdik simdi geldik kiritik bölūme herseyin hayirlisi diyorum

ponçik

Maaşallah canım yaa, hadi bakalım dualarımız hep seninle ve bebek isteyenlerle...
İnşallah güzel haberler alacağız  :hieyt:

sevilay21

Bu sabah ameliyata gitden önce feceyi acdim duygumu paylasdim fecemde olan arkadaslarim bilir sonra bir baktim uzun zamabdir gòrùsmedigim arkadasim dediki sevila bu gece seni rùyamda górdùm senle ugrasdim dedi benim tūp bebek yaptigimi bir kac aile dosdum sitdeki insanlar kimsede tanimaz yani neyse ikiz bebeklerin olmus bide benim komsumusun bide  dogum yapmisin biri ki biri erkek ikiz bebekkerin olmus diyormuski ben senin konsunun neden bana sòylemiorsun bende soka girdim sonra dedimki ben simdi tùpbebek icin tedavi oluyoruz bugùnde yumurtalari alcaklar dedim bizde iki emrio istiyoruz dedim bide bu rùyanin bugūn górūlmesi nebilim bana sabah óyle bir moral verdiki anlatamam malumu oldu ne hadi baska yerden ögrenmesi imkansiz bin kat yabanci allahim

ponçik

İnşallah hayırlara çıkar bu güzel ruya  :amin: gündüz niyetine inşallah  :love9:

sevilay21

Insallah canim sabah 6.30 sanirimi bana anlatdi uyuyamadim diyor sormam gerekiyordu diyor ayyuu bana resmen moral verdi sabah sabah hayrolsun dedim heycanla anlatdi bende òyle deyince kadin soka girdi bide ameliyat gūnù olmasi Rabbim hayirlara cevirsin   :amin: :amin:

ponçik

mucize gibi gerçekten  :love9: kesinlikle malum olmuş  :icon_thumright: sonuçlar da güzel olur da ruyası hayra çıkar inşallah

zen_s

Alıntı yapılan: sevilay21 - 15 Ocak , 2014, 15:49:20
Allah cok sūkůrler olsun bunuda atlatik 28 tane aktiv yumosum oldu kizlar biraz cok oldugu icin fazla sūrdū operesyon sanirsam tranferi hemen olmayacak adetimi beklicek doktor gec olsun gūc olmasin en zor kisimi atlatdik simdi geldik kiritik bölūme herseyin hayirlisi diyorum
Maşallah sana canım  :nazar: :nazar: ne güzel yumoşların 28 i bulmuş.İnşallah hep güzel haberler yazarsın buraya nickinide ikiz annesi diye değiştirirsin  :amin:  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

sevilay21

Saol canim doktorum cok mutludu bende cok sevindim iyi sonuc aldi diye eyer ikizlerim olursa terfi edecek bana diyor hadi bakalim iyi sonuclarini bekliyorum diyor dinlen kafani bosalt cagirdigim zaman harika bir sekilde yanima gel eskiyi unut yeni bebegin olcak gibi dūsùn 28 tane yumurta senin icin pozitiv sonuc demek dedi masallah ya kendimi tavuk gibi hissetdim ha  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: neyse herseyin hayirlisi saka bir yana

birbuçukyıl

Maşallah 28 yumurta. :nazar: Fabrika gibi yumurta üretmişsin kız. Bu ay transfer yapılacağı kesin mi? Doktor bir şey söyledi mi?