Günaydın kızlar yarın sabah doğuma gircem

Başlatan nelss, 29 Ekim , 2013, 10:04:23

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

zen_s

nelss canım nasılsın bebeğin nasıl merak ettim seni
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

Çok saolun kızlar Rabbim herkese nasip etsin anneligi inanin kendi acinizi unutuyorsunuz. Genel anestezi ile ameliyat oldum ayın 30 unda. O gün bebek le hic ilgilenemedm cok agrim oldu çok ta pişman oldum spinal olmadigm icn ne kadar ağrı kesici yapsalar da 4 saat filan kendine gelemiyorsn özellikle ilk saatler dayanılmaz ağrısı oluyor.  Şimdi evdeyiz şükür annem kaynanam var bakıyorlar bebeğim e bde bana tabiki. Bebegmde 3 kilo 600 gram doğdu boyu 50cm cook tatli  evimzn minik erkegi  :nazar: :nazar:  Rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin:

nelss

İyiyiz çok şükür benim ameliyat yerim de ağrı var geçmedi henüz bde sütüm gelmedi malesef  :(

ponçik

01 Kasım , 2013, 11:45:58 #19 Son düzenlenme: 01 Kasım , 2013, 12:59:14 goncik
Gözün aydın olsun canım, Allah hayırlı, sağlıklı, bol iştahlı, gazsız bir bebek olmasını nasip etsin, analı babalı büyütmek nasip etsin  :amin: sütün yavaş yavaş gelir , sen daha acılarını atlamadığın için bebeğine ve sütüne adapte olamadığın için yavaş yavaş gelir üzülme , bol bol su iç dinlen mutlu olmaya çalış ki sütün gelsin  :opucuk:

iklima

Inş gelir canım sutun de,artık atlattiniz çok şükür dinleniceksin oğlusunla
Ağrılarinda geçer ınş bian önce dikisinde
Beni de doğum sonrası ilk dönem korkutuyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

Gözün aydın olsun canım  :nazar: :nazar: :nazar: bebeğinede sanada sütün gelir merak etme sen yeterki rahat ve huzurlu ol  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

Alıntı yapılan: iklima - 01 Kasım , 2013, 11:48:48
Bnde cok korkuyordum ama bi şekilde cikack bebsler senin dogumun nasil olack

iklima

Alıntı yapılan: nelss - 05 Kasım , 2013, 17:44:13
Alıntı yapılan: iklima - 01 Kasım , 2013, 11:48:48
Bnde cok korkuyordum ama bi şekilde cikack bebsler senin dogumun nasil olack

Daha konuşmuyor dr um anca çatı muaynesinden sonra konuşulur dedi o da haftaya
Zaten cımbızla alıyorum ağzından laflari.
Ben normal epedural istiyorum ama pek istemekle olmuyor rabbim en kolayını versin
Sen nasılsin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

Hakkında hayırlısı olsun ben iki defa oldum çatı muayene si hep normal düşünüyordum ama nasip olmadı iyiyim eskisi gbi ağrılarım kalmadı ama kalkarken filan dikislermde yanma oluyor bugünde benm kontrolüm var doktora söyliyim bakim