29 Mart , 2024, 00:21:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Günaydın kızlar yarın sabah doğuma gircem

Başlatan nelss, 29 Ekim , 2013, 10:04:23

« önceki - sonraki »

nelss

Yarın sabah acilden yatisimi yaptircaz sezaryenle dogum olcam dualarinizi eksik etmeyin kızlar genel anestezi ile olmayı düşünüyorum kendime gelince haber veririm inşallah

**fatoş**

allah yardımcın olsun sağlıkla kucağına almayı kavuşmayı nasip etsin yaradan inş bi aksilik olmadan kolayca kavuşursun yavruna cnm hayırlı haberler le gel inş :amin:

iklima

Inş herşey çok kolay olur senin için iykide sezeryan olmuşum memnun kaldım dersin
Rabbim hayırlisiyla kavuştursun minisine güzel haberlerini bekliyoruz ınş
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

asya81

allah kolaylık versin canım :amin: hayırlı ve uğurlu olsun bebeğin şimdiden :amin: allaha emenet olun

ponçik

Dualarımız seninle canım  :amin:
Allah saglikla hayirlisiyla mis kokusunu duymak nasip etsin insallah  :love9:
Agrisiz sancisiz kolayca atlatirsin dilerim  :amin:
Darisi biz bekleyenlere  :D

nelss

Saolun kızlar acikcasi biraz korkuyorum o yüzden genel istedim Rabbim sağlıkla kucaklarimiza almayi nasil etsin  :amin:

zen_s

canım dualarımız seninle hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah :amin: İyi haberlerini bekliyoruz  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sonundaaaa  :love9: :love9: :love9: sende kavuscan yavruna insallah hatta kavusmusundur  :love7: :love7: Rabbim sana kolaylik versin sagliklan kavus bebisine  :binkybaby: :amin: :amin: :nazar: haber etmeyi unutma  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

Allah yard.olsun canım
yrn ne guzel kokusu içini kendisi kucağını doldurack inş.  :amin: :amin: :amin:

olvido

Allah yardımcın olsun. Sağlıkla alırsın inş kucağına bebişini  :amin:

BurcuÇ

Canım yaa hamiş haberini okudugumu dun gıbı hatırlıyorum ne cbauk gecmıs 9 ay  :ehi: Rabbim yar ve yardımcın olsun  :opucuk:

makaron

Allah yardımcın olsun. Sağlıkla haberlerini alırız inşallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

İnşallah sağsalim oğluşuna kavuşursun

ponçik

Güzel haberlerini bekliyoruz canım, kendine geldin mi herşey yolunda mı, oğluşun ve senin sağlığın iyi mi, eve çıktınız mı   :opucuk:

cananyakut