27 Nisan , 2024, 12:08:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testim Pozitif

Başlatan duygucuk, 28 Ekim , 2013, 22:52:29

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Benden umut yok aslıcımda sen bı test yapaydın ıyıydı be güzelim  :opucuk:

makaron

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 29 Ekim , 2013, 13:38:06
Benden umut yok aslıcımda sen bı test yapaydın ıyıydı be güzelim  :opucuk:

Canım bugun de olmazsa yarın yapıcam test. Su agrım olmayınca umıtlenıyorum agrı olunca moralım bozuluyo. Bakalım darısı başımıza ınsallah

BurcuÇ

Aslıcım senın gunun hıc gecmezdıkı bolee hep dıyordukya tuptan önce mucıze olurmu olur ınsallah senın mucızende gerceklesır bıtanem  :opucuk:

artık Ben zaten 10 kılo verene kadar dusunmuyorum cocuk  :ehi:

ponçik

Hadi gözün aydın olsun  :hello2: insallah bebisi de görür pıtpıtları da duyarsiniz cok sevindim
Allahim isteyip de olmayanlarin yuzunu guldurur insallah
Burcu umut yok diyorsun ama Allahin mucizeleri de cok buyuk
Darisi sana ve Aslıya  :amin:

BurcuÇ

Ya gecen ay 3 asılamayı ıptal ettım , malum gırmıyorum biliyorsunuz psıkolojım allak bullak kötyüüm bu ay yıne baslıyım dedım normalde 27sinde adet olmam gerektı geceıktı 2 gun strestenmı asılamaya baslamak ıstemedıgımdenmı bılmıyorum. Ama benım ara ara gecıkır doktor sokturucu verır bana oyuzdne umut yok dedım. Zaten ıdrar tahlılını en az 5 gun gecsın dıyıolar  :-\

makaron

Evet burcu umut yok dıyr bişey yok bak duygu gozumuzun onunde. Tupü bile iptal etmişlerdi yumurta gelişmedi diye . Ama Allah buyuk tedavisiz oluverdi. İnşallah bizler de bir vesile ile kavuşacagız bebişlerimize...

BurcuÇ

İnşallah balım vakti avr bıulıyorum beklıyorum .. Dıyorumya aklımd acocuk yok ıptal ettım spoara basladım kılo verırıyım hele bı . Tefsir derslerine başladım yogunum zaten  :k06:

Ama sen bı ıdrar tahlılı yaptır yaa nasıl sabredıyorsunnnn  :suclu:

makaron

Iyı etmişsin canım inan verdiğin her kilo cok faydalı.

Canım o kadar cok negatıf gordum ki cesaret bile edemıyorum. Herseyın hayırlısı

°º•✿gülümse01✿•º°

Duygucuk, hamilelik müjdeni okuyunca kendimi tutamadım :crybaby2: İnan çookkkk, çookkkk sevindim... Ne mutlu sana, Şükürler olsun Rabbime... Ve duamız yine O'na... Hayırlısı ile bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşaallah :amin: :amin: :amin: Rabbim bizlere de nasip etsin inşaallahhhh
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

duygucuk

kızlar bende bu ay diyet yaptım ve 5 kilo verdim... bebek fikri yoktu aklımda. mucizem gelivermiş annesine... ya bişe sorcam doktor herşey normal şimdilik dedi ama düşük önleyici progesteron verdi hap olarak.. bende düzenli olarak kullanacam.. biz işimizi şansa bırakmayalım herhangi bir tehlikeye karşı felan dedi... diğer doktorlardamı böyle acaba... o hap gerçekten korur mu? haftaya p.tesi gidip bebeği görecez inşallah sonraki p.teside kalp atışlarını duyacaz.... SAKIN ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAYIN SADECE DUA EDİN VE İNANIN...OLMAZ DİYE BİŞEY YOK ALLAH KATINDA.. KULUN OLMAZ DEMESİYLE OLMUYORMUŞ ÖYLE OLSAYDI BENİM ASLA HAMİLE KALMAMAM GEREKİRDİ... HATTA MENEPOZLUYUM YA BEN GÜYAAA.
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

duygucuk

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 29 Ekim , 2013, 16:31:33
Duygucuk, hamilelik müjdeni okuyunca kendimi tutamadım :crybaby2: İnan çookkkk, çookkkk sevindim... Ne mutlu sana, Şükürler olsun Rabbime... Ve duamız yine O'na... Hayırlısı ile bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşaallah :amin: :amin: :amin: Rabbim bizlere de nasip etsin inşaallahhhh

RABBİM SANADA NASİP ETSİN CANIM BENİMMM DUA ET BOL BOL
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

makaron

Rabbime binlerce milyonlarca kez şükürler olsun. Ne kadar sevindim anlatamam. Benım daha once bir düşüğüm olduğu halde progesteron vermemişlerdi. Ama diğer doktorlar nasıl değerlendiriyor bilmiyorum.

BurcuÇ

Yaaa bizde hamiş olalım yaaaaaaaaa göbemiz büyüsün aslıcann  :laughing7:

makaron

İnşallah canım allah buyuk. Yarın test yapmayı düşünüyorum işten kaçabilirsem. Sende ses yok dımı?

BurcuÇ

Bende sesi bırak tık yok, insan hıcbı adet sancısı cekmez arkadaş, olucagım gunun bı gun oncesı belım ayrılırdı sımdılık bısı yok ama gecen ay ılaç kullandım ya hani belkı o gecıktırmıstır belkı gecıkmemeıstır bı ıkı gune gecıkme denmez olurum yarın belkıde