29 Nisan , 2024, 01:12:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

vajinada baskı hissi

Başlatan aşkitoom, 27 Ekim , 2013, 23:40:23

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu gün benim de aşağıda bir baskı hissi, karnımın üst bölgesinde ağrı var. kendimi kötü hissediyorum. öğle arasında uyudum ama hala kendime gelemedim

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Aralık , 2013, 13:41:28
bu gün benim de aşağıda bir baskı hissi, karnımın üst bölgesinde ağrı var. kendimi kötü hissediyorum. öğle arasında uyudum ama hala kendime gelemedim

ayşecim dikkat et kendinmi yormamaya çalış. ayakta durma.

ยรlคภ๓คz göภlüm

yormuyorum canım zaten pek iş de yapmıyorum artık. sadece önemli, karmaşık işleri ben yapıyorum yoksa diğerlerini personel yapıyor...  yarın kontrolüm var, oğlum da bu gün az hareket etti :(

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Aralık , 2013, 14:42:19
yormuyorum canım zaten pek iş de yapmıyorum artık. sadece önemli, karmaşık işleri ben yapıyorum yoksa diğerlerini personel yapıyor...  yarın kontrolüm var, oğlum da bu gün az hareket etti :(

canım herşeyden nem kapar olduk. merak etme allahın izniyle bişey yoktur. inşallah güzel haberlerle gelirsin.

canım ben de sana bişey sorıyım. ben sürekli mide bulantısı hapı içiyorum. içmesem sürekli istifra halinde oluyorum aç bilaç kalıyorum kafamı kaldıramıyorum. bugün 3. kutu bitti. yeni kutu alsam mı yoksa sebat edip içmesemmi zararı oluyomu boyle acaba.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım hiçbir fikrim yok hiç o tür ilaçlar kullanmadım... bence doktoruna sor.

aşkitoom

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Aralık , 2013, 14:42:19

Cnm artık yerleri daralıyor çok hareket edemiyorlar,ettiğindede canımızı yakıyorlar :k06:
bizimde cuma günü kontrolümüz var.

ยรlคภ๓คz göภlüm

hem de nasıl can yakıyorlar. boksör olacak sanki :D