18 Nisan , 2024, 05:00:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sevgili Kocama İthafen...

Başlatan **fatoş**, 25 Ekim , 2013, 08:43:38

« önceki - sonraki »

**fatoş**

hanımlar eşlerinize aşk mektubu yazdınızmı yada şuan aklınızdan geçenleri burda paylaşalım ne dersiniz...

ömrümm..

can yoldaşım... aşkımm.. ilk günlerimizi hatırlıyorumda ne zor günler geçirmişiz evlenene kadar ne kadar çok mücadele verdik.. evlendikten sonrada devam etti.. ama biz hiç yılmadık hiç vazgeçmedik birbirimizden ..hep elinden tuttum sende elimi hiç bırakmadın.. seni ilk günki gibi seviyorum arada bi kızsam da sana aldırma benim gönlüm hep senden yana...beraber çıktığımız bu yola iki yolcumuz daha eşlik etti minick iki el tuttu elimizi ..hayatımın anlamı yaşama sebebim sen ve çocuklarım... rabbim hiç bi zaman ayırmaısn kimseyede fırsat vermesin ömrümün sahibi.... SENİ SEVİYORUM.... :love8: :love8: :love9: :love9: :love9:

ponçik

Ooooo havada aşk kokusu var  :love8:

**fatoş**

ponçik

Daha kendime gelemedim valla aşk meşk düşünemiyorum  ;D  önümde evraklar çalan telefonlar arasında biraz zor yani  :ehi:

zen_s

Aynen iş yerinde olsa olsa evrak kokusu olur  :ehi: :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

birbuçukyıl

Allah nazardan saklasın. Herkes hisseder ama herkes bu kadar güzel anlatamaz. :nazar:

**fatoş**

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 25 Ekim , 2013, 15:51:50
Allah nazardan saklasın. Herkes hisseder ama herkes bu kadar güzel anlatamaz. :nazar:

:opucuk: tşkler