Boy,Kilo,Göz,Ten,Saç Rengi, Ve Ayakkabı Numaralarımız

Başlatan **fatoş**, 25 Ekim , 2013, 08:36:20

« önceki - sonraki »

**fatoş**

evet hanımlar forumda eminim sizde benim gibi herkesi merak ediyorsunuzdur böyle bi konu varmı bilmiyorum varsada güncellemiş olayım dedim boy kilo göz saç ve ten rengimizi ayakkabı numaralarımızı paylaşalım ....

ilk ben başlayım

Boy:1 70
Kilo:65
Saç:kahve
Ten:buğday
Göz: kahverengi
Ayakkabı no:38 :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kilo:64
Saç:koyu sarı
Ten:açık kumral
Ayakkabı no:37

çoğu kişiye göre sarışınım bana göre açık kumralım  :ehi: :ehi:

zen_s

boy 160
kilo 63
saç rengi apaçık kahve  :ehi:
göz rengi ela
ten rengi beyaz
Ayakkabı no 38

Kızlar özelliklerinize göre bayağı hoş bayanlarsınız  :flowers: fatmacığım resmini gördüm zaten maşallah su gibisin  :nazar:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

boy 162
kilo 65  (ama hamişim)  :laughing7:
saç rengi kestane
göz rengi yeşil
ten rengi açık buğday
Ayakkabı no 37-38

maaşallah bizlere  ;D

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 25 Ekim , 2013, 08:56:28
boy 160
kilo 63
saç rengi apaçık kahve  :ehi:
göz rengi ela
ten rengi beyaz
Ayakkabı no 38

Kızlar özelliklerinize göre bayağı hoş bayanlarsınız  :flowers: fatmacığım resmini gördüm zaten maşallah su gibisin  :nazar:

tşker cnm osenin güzelliğin gözlerine bayıldım ben senin  kız orda ne su gibisi kocamla uyukluyoduk ablam öyle çekti mayışmış vaziyetteyiz cafeye gidip te mayışan bi çift gördünmü  :ehi: :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: çok güldüm Fatoş Allahda seni güldürsün hiçde çaktırmıyorsunuz uyuduğunuzu  :ehi: :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 25 Ekim , 2013, 09:14:40
:ehi: :ehi: :ehi: çok güldüm Fatoş Allahda seni güldürsün hiçde çaktırmıyorsunuz uyuduğunuzu  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: baksana gözlerimize ord abenim tek bi fotom var geçen bayramdan kalma güzel çıkmışım orda hani :suclu: :toothy10: :toothy10:

zen_s

Evet orda gayet alımlı çıkmışsın ama uyku mahmurluğuda yakışıyor sana  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 25 Ekim , 2013, 08:48:52
Kilo:64
Saç:koyu sarı
Ten:açık kumral
Ayakkabı no:37

çoğu kişiye göre sarışınım bana göre açık kumralım  :ehi: :ehi:

ben de burda altı aylık hamişmişim. 64'ü görünce şaşırdım birden :D

DENİZGÖZLÜM81

boy 1.70                                                                                                                                                                  kilo 63                                                                                                                                                                     saç rengi  kızık                                                                                                                                                        ten rengi   buğday tenliyim                                                                                                                                      göz rengi  kahve rengi                                                                                                                                             ayakkabı numaram  38