28 Mart , 2024, 21:28:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SARHOŞ BİR İNSANIN BAĞIRMASI

Başlatan ilknur, 14 Şubat , 2007, 21:46:41

« önceki - sonraki »

ilknur

14 Şubat , 2007, 21:46:41 Son düzenlenme: 15 Şubat , 2007, 21:21:41 Emine
Dün gece uykumdan uyandıran bir olayı paylaşmak istedım gece saat 2 de bir bağırma sesıyle uyandım bir kendini bilmez adam sarhoş bagırıyor ama çok kötü bir şekilde ALLAH,KİTAP küfür edıyor nasıl sinir oldum ağza alınmayacak küfürler korktum uyuyamadım bu kadar düşüncesiz insanlar var  :icon_scratch: Eşime kalk dedım uykusundan uyanıpda kalkmadı bende korkudan uyuyamadım neyse arkadaşlar böyle insanlar çook var..

ÖZLEM

bende çok sinir oluyorum.sarhoş olsun olmasın çok kötü şekilde küfür ediyorlar.hele de yanlarından bayan geçerse sanki marifetmiş gibi daha da seslerini yükseltiyorlar.bende sinir oluyorum

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

Emine

benim de küfre hiç tahammülüm yok hele sarhoş insanlara çok gıcık oluyorum görmeye bile tahammülüm yok.İğrenç  :cussing:

sude

cok merak edıyorum bagırınca noluyo rahatlıyormukı kufur edınce.adam gıbı ıc ıceceksen ıcmeyı bılmıyorsan ıcme kardesım mılletı raharsız etmeye hakkın yok.sarhoslara gıcık oluyorum ıyyyy :cildir: :director:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

ranişim

Alıntı yapılan: Emine - 15 Şubat , 2007, 21:23:34
benim de küfre hiç tahammülüm yok hele sarhoş insanlara çok gıcık oluyorum görmeye bile tahammülüm yok.İğrenç  :cussing:

:caca: :caca: :caca: :caca:
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

ÇİTLENBİK

ee şişede durduğu ibi durmuyor işte.
böyle kendini bilmezleri evire çevire dövecen..
hadi kendini mahvediyon bananede GECENİN BİR VAKTİNDE sana bana rahatsızlık vermeye ne hakları vaR.
açıkçası.
terbiyesizzler..

mia

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 22 Şubat , 2007, 20:33:56
ee şişede durduğu ibi durmuyor işte.
böyle kendini bilmezleri evire çevire dövecen..
hadi kendini mahvediyon bananede GECENİN BİR VAKTİNDE sana bana rahatsızlık vermeye ne hakları vaR.
açıkçası.
terbiyesizzler..

Kendini mahveden adam başkasını düşünür mü çitlenbik alemsin :k06: :D

İlknur umarım bahsi geçen şahıs kendine gelir ve toplum içinde yaşamanın gerekleri bir anda kendisine malum olur da böyle bir şeyi bir daha yaşamazsınız..    :-\

ilknur

inşallah mia ama türkiyede bunu tekrar yaşamamak mümkün değil kendini bilmez insanlar çoooook :cussing:

ferruh1234

ulan bnm evde minicik kızlarım var belki belki taze gelin yeni eşim var belki duymaması gereken oğlum var uyuyan teyzelerim dedelerim var sumsuğu yapıştırdımmı böcek gibi yapıştırasım var seni duvara..

ferruh1234

15 Mart , 2013, 23:00:49 #9 Son düzenlenme: 16 Mart , 2013, 00:44:12 ferruh1234
Allahını sevn gid bir dağ başına uçurum kenarına orda bağar yaa hem küfürde etme seni seviyorum falan de mesela..bak yerin kulağı var ayıp şeyler gitmesin yerin kulağına.. :laughing7: :laughing7: :laughing7:

--elif--

ferruh1234

"Ana gibi yar olmaz Baba gibi hıyar olmaz" diyenleri protesto ediyorum..

ferruh1234

28 Nisan , 2013, 04:00:54 #13 Son düzenlenme: 28 Nisan , 2013, 04:02:53 ferruh1234
sarhoş bir insanın bağırması uyuyan herkezi uyandırıp ondan sonra tekrar uykuya dalma girişimine sebep olur ancak bu sarhoş insan yüzünden ikinci girişimleri başarılı olamayan nice uyanmışlar vardır ..o insanın bağırması yüzünden iş yerinde yorgun argın gezerler..velasılı sesi kısılasıcalar...