28 Mart , 2024, 17:32:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İki aylık bebeğini evde bırakıp tatile gitti...

Başlatan ponçik, 22 Ekim , 2013, 15:23:37

« önceki - sonraki »

ponçik

GÖLCÜK'te, iki aylık bebeğini evde bırakarak 9 günlük bayram tatiline giden ve açlıktan ölümüne neden olan öğretmen anne Seçil M.D.'nin ifadelerine Hürriyet ulaştı. Savcılıkta ağlayarak verdiği ifadesinde genç kadın, ailesinin bebekten haberi olmadığını söyleyerek, "Hatay'a gitmeden önce iki biberon mama yedirdim. Karnını iyice doyurdum. Acıkınca ağlar ağlar uyur diye düşündüm" dedi. Bu arada Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kadın hakkında inceleme başlattı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24957324.asp

ponçik

Allah ıslah etsin ne diyeyim, çocuğun açlıktan öleceğini düşünemeyen bir kadın, üstelik de öğretmen  :-ooo  :violent1:
Peeeeeesssssssss  :icon_pale:

@Melek Yüzlüm@

:cildir: :cildir: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :cussing: :caca: :caca: :caca:

Allah nasıl biliyosa öyle yapsın bunu duyunca şok oldum Allahım isteyene versin  :amin: :amin: :amin: böylelerini süründürsün

**fatoş**

eşim dün face de görmüş haberi beni çağırdı okudum şok oldum bence bilerek bırakmış tövbe yarabbi evde insan hiç çocuğunu unutrmu oda az uz değil 9 gün siz hiç unuttunuzmu evde bebeğinizi allahım nasıl bi vicdan var bütün gece kafama takıldı o bebek nasıl öldü açlıktan ne kadar ağladı kimbilirrr :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ponçik

Alıntı yapılan: **fatoş** - 22 Ekim , 2013, 16:00:08
eşim dün face de görmüş haberi beni çağırdı okudum şok oldum bence bilerek bırakmış tövbe yarabbi evde insan hiç çocuğunu unutrmu oda az uz değil 9 gün siz hiç unuttunuzmu evde bebeğinizi allahım nasıl bi vicdan var bütün gece kafama takıldı o bebek nasıl öldü açlıktan ne kadar ağladı kimbilirrr :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Evet yaaa yazık yavruya  :y25: İnşallah çok ağlamadan uykusunda melek olmuştur  :amin:
Acaba o bebek bu anneye (anne demek bize hakaret gibi oluyor ama ) öldüğü zaman yine ona şefaatçi olacak mı   :icon_scratch: Allah bilir tabi ama gerçekten aklım böyle bir durumu kabullenemiyor  :caca:

ยรlคภ๓คz göภlüm

madem bebeği istemiyordur Çocuk Esirgeme Kurumuna bırak.. böyle canice niye öldürüyorsun... yavrucak açlığa 2 gün dayanamamış

birbuçukyıl

Normal bir insan bunu yapamaz diye düşünüyorum. Yeri geliyor kuzenimize, yeğenimize, komşunun çocuğuna geçici olarak bakıyoruz. Bir dakika yanından ayrılabiliyor muyuz. Bebekler ölünce annesine şefaatçi olurmuş derler. Bu durumda ne oluyor acaba???

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Allah cezasini versin bende okudum deli oldum   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1:
ben cocuklarimi bir saat ac birakamam bu nasil anne ya  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

iklima

ben bu kadının akıl sağlıgindan süpheliyim
normal bi insan bunu yapmaz.
bu zalim birde çocuklarimiza ders mi veriyor bence işine son verilmeli.böyle kafası gidik bi insandan eğitimci kesinlikle olmamalı
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

sabah kizimi emzirirken izledim bu haberi agla agla bi hal oldum nasil bi vicdan var anlamiyorum ki Allah kahretsin aklima geldikce cigerim parcalaniyor evde birakip binanin altindaki bakkala bile gidemiyorum  nasil birakilir 9 gun bide diyor 2 biberon sut verdim uyuyup uyanir boyle olacagini dusunemedim yavrum nasilda aglamistir 6.gun olmus zaten  off off  :y25:

jelıbonee

manyak o karı be
Akıllıa adam yapar mı bunu? Bılerek yapmıs ölsun dıye resmen. Gayrımesruymus zaten,ogrenırlerse benı öldururler demıs. Kurtulmak ıcın boyle bır yol bulmus. Allahın belası... Sımdıde salaga yatıo dusunemedım dıo.
Evladını kasten ölduren bı anneye evladı sefaatcı olmaz. Ona odul olur cunku
Rabbım surundursun, bı daha cocuk sahıbı olamasın, geberemesın ınsallah :cussing: :violent1:

zen_s

o küçücük canın açlıkla susuzlukla yapayalnız kalması ve acı çekmesi insanın içini yakıyor. Tek tesellim rabbimin merhametinin çok büyük olması ve o yavruyu acı çektirmeden yanına almış olması .Allahım esirgesin hepimizi vicdanlı merhametli insanlardan eylesin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Ekim , 2013, 09:54:17
o küçücük canın açlıkla susuzlukla yapayalnız kalması ve acı çekmesi insanın içini yakıyor. Tek tesellim rabbimin merhametinin çok büyük olması ve o yavruyu acı çektirmeden yanına almış olması .Allahım esirgesin hepimizi vicdanlı merhametli insanlardan eylesin  :amin:

amin  :amin:

--elif--

o kadar etkilendimki bu olaydan hala aklımdan çıkmıyor
ALLAH akıl fikir versin
evlilik dışı olduğu için güya gizli büyütecek
2 aydır bence okula giderkende evde tek bırakıyor bunu aklı kıt gene bişey olmaz sanmıştır
2 aydır ne çekiyordu o bebek bakalım elinden
bide acıksada ağlar ağlar susar sanmış oyuncak bebek sanki yavrum yazık ya
bide benim memleketimden  :violent1:  :violent1:  aileside kaçmış gitmiş burdan utançlarından

nazlıyarim

:crybaby2: çok üzüldüm tipinde hayır yok zaten.katil allahım ömür boyu vicdan azabıyla yaksın onu inşallah.bide aynı muhitte oturuyormuşuz inanın bilsem evlatlık isterdim.
BENİM HALA UMUDUM VAR...