zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

slmlar nihayet yine yeni ve yeniden döndüm :ehi:sömestr tatili nedeniyle bol bol geziyorum ne kadar hısım akraba varsa evde oturmuyorum hiç sıkılmıştım hem süper oldu bana hafta sonu kayserideyiz kaynıma gidiyoruz 2 günlüğüne tabii bu arada benim kilolar aldı başını gitti burayı ilk açtığımda 64 65 kilo geliyordum yazınsa ben en fazla 62 63 tüm ama annemlerde bi tartıldıum oda ne aç karna 6 7 68 i bulmuşum kabus gibiydi artık dedim şu gezmeleri bırakta bi çeki düzen ve rkendine ve bugün yeni başlangıçlar günü derken siteye giirp zeynomun yazısınıda görünce aslına bakarsanız pek totoşum yemiyordu diyet yapmayı :toothy10: zeynomuda görünce dedim hadi başla yeniden bugün sabah başladım tekrardan ilk olarak beşi bi yerde form çaylarındna aldım kendime bol limon yemeklerden sonra çok işe yarıyor bende hadi bakalım 60 kiloya düşmem gerek yaza yeğenimin düğünü var istediğim kıyafete sığmam gerek benide destekleyin kızlar hiç acımayın en ufak bi hatada verin fırçayı kırılmam gücenmem  :suclu:hakettim bunu ama kararlıyım başarıcam neyse yeniden hayırlı olsun banada seni yalnız bırakırmıyım zeynom :opucuk:

zen_s

oo  Fatoşum hoş geldin balım çok sevindim seni gördüğüme  :flowers:  :opucuk: :opucuk:
bende kilo aldım ya okumuşsundur artık bırakmak yok hergün görecem burda menünü zamanın yoksada yaz çık hemen  :caca: :caca:
Öğle menüm çorba patates kavurması yoğurt  ara menü ayva yiyorum  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

giremediğim zamanları telafi ederim cnm ama hergün menü yazmıycam girersem günlük yaptıklarımı yazarım sabah kalkınca iki bardak suyla başlıyorum bugün sabah sadece yoğurt ve müsli yedim greyfurt sıktım kendime onu içtim bitki çaylarım vs öğle oldu ama hala acıkmadım beşi bir arada çayın özelliği tok tutması gerçekten yemekleden önce içiyorum bugün öğlede tavuk yemeyi düşünüyorum acıkınca arada bazen egzersiz yapıyorum evde kendi kendime bu kadar tatilde saçlarımı kaşımı herşeyimi değiştirdim kiloları verip beden ölçümüde değiştirince fıstık gibi bi hatun olucam inş :toothy10:

zen_s

Benim misafirim geldi üç gün yokum sevgili günlük umarım misafir var diye aşmam kendimi
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

:caca: günlüğü ihmal et ama yemeklerle aranı iyi tutma benden söylemesi  ;D

Fatoş sen de hoşgeldin  :aferin: biraz aşmışsın kendini  ;D ama eminim toparlarsın  :opucuk:

zen_s

hepimiz aştık canım ya kendimizi   :cildir: her hafta sonu bişey çıkıyor geçen hafta annemdeydim bu hafta misafir var bakalım sonumuz ne olacak  :dontknow:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 31 Ocak , 2014, 13:14:50
hepimiz aştık canım ya kendimizi   :cildir: her hafta sonu bişey çıkıyor geçen hafta annemdeydim bu hafta misafir var bakalım sonumuz ne olacak  :dontknow:

herşey güzel olacak  :opucuk:

zen_s

Çok sevgili günlüğüm her ne kadar seni ziyaret edemesemde ve fazla dikkat etmesemde 66,500 olmuşum  :occasion14: bu hafta yarım kilocuk vermişim sebebimde dikkat etmedim fazla malum misafir vardı yedik içtik gezdik maalesef  :suclu: :suclu:
ama bundan sonra buralarda seninleyim benim vefalı günlüğüm  :opucuk:

zen_s

sabah
1 dilim kepek ekmeği
ter peynir zeytin az pekmek
öğle
haşlanmış tavuk 1 porsiyon
2 kaşık yoğurt
1 dilim kepek ekmeği
2 kaşık yulaf kepeği

zen_s

sabah 1.5 dilim kepek ekmeği
az peynir 2 zeytin maydanoz dere otu az helva
adet olamadım bir türlü şiştimde şiştim anlatamam çok fenayım hamile falanda değilim test yaptım negatif gerçi artık o kadarda tınlamıyorum çocuk işini hayırlısı Allahtan ama bu şişlik ve kilolar beni deli ediyor  :cildir: :cildir: :cildir:

zen_s

1 pordiyon babunya
1 kasık yoğurt
1 er kaşık yulaf ezmesi ve yulaf kepeği

ponçik

Zeynocum afiyet olsun, ben de artik evdeyim  :hello2:
Kv misafiri gelecek kısır yaptim bi de haslanmis karnibahar sarimsakli yogurtlu :)

zen_s

oo süper severim karnıbaharı ve de sarmısaklı yoğurdu ve de kısırı  :k06:

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 11 Şubat , 2014, 14:07:48
Zeynocum afiyet olsun, ben de artik evdeyim  :hello2:
Kv misafiri gelecek kısır yaptim bi de haslanmis karnibahar sarimsakli yogurtlu :)
Evde olmana sevindim canım ne güzel artık çocuklarınla istediğin gibi ilgilenirsin  :occasion14: :occasion14: afiyet bal şeker olsun  :opucuk:

zen_s

Akşam
3 tavuk baget
salata
yoğurt
kahvaltı
1.5 haşlanmış yumurta
1.5 dilim kepek ekmeği
maydanoz
dereotu
peynir zeytin
1 çay kaşığı pekmez