27 Nisan , 2024, 18:50:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: olsun kız kendini güzel motive etmişsin
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:toothy10: :toothy10: :toothy10:napıyım cnm başka türlü olmuyor hep o beni kıskandırıyor benden daha zayıf olup sıra bende  :k06: :k06:

zen_s

:-ooo :-ooo sizin aranızda yarış varmış kıskandırıyorsa sıra sende seni görünce çıldırsın  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

o öyle yaa sürekli bizi tahrik eder azcık kilo alska başlar şişkolar bu ne hal bilmem ne diğer ablam bizden dhaa kilolu ona neler söyler ama hiç tınlamıyor bana dese ben hemen harekete geçerim oda diyor bak fato nasıl hemen çeki düzen veriyor kızım kendine dikkat et diyw ama o takmaz benim gibi değil o yüzden onu çatlatmam lazım oleyyy başarıcam :k06:

zen_s

bu hırsla verirsin sen kiloları bacıların kilo verme savaşı  :ehi: :k06:

zen_s

1 porsiyon güveç
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek
1 kaşık pekmez çokk üşümüştüm ondan mütevellii  :k06:

zen_s

akşam yemeği
zeytin yaplı kabak
yoğurt 3 köfte kepek ekmeği

sabah
roka
salatalık
yeşil zeytin peynir
bal
pekmez
kepek ekmeği
sabah yürüyüşümü yapamadım saat çaldı ama geri uyudum kışın zor oluyor ya uyanmak umarım akşam yaparım sporumu

zen_s

Öğle yemeği
2 kaşık zeytin yağlı kabak yoğurtlu
2 haşlama tavuk baget ve soslu suyu
1 gilim kepekli ekmek
yarım portakal  ;)

ponçik

Burayı ihmal etmiş sayfa sahipleri  :laughing7:
kilolar geri mi geldi yoksa

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: işte bu sayfa sahipleri böyle anacığım bir sorumsuzlar bir iradesizler sorma gitsin  :suclu: :suclu:

ponçik

hahaha  :ehi: o zaman ne diyelim
yiyin gaari  :toothy10:

zen_s

zen_s

selamlar benim cefakar vefalı ve sabırlı günlüğüm   :opucuk:
sen ne sabırlı bir günlüksün öyle  seni defalarca terk ettim geri geldim söz bir daha bırakmıycam dedim beni sessizce sevgiyle geri kabul ettin  :ehi: :ehi:
ve ben yine iradesizce seni yine terk ettim affet beni günlük  :crybaby2: :crybaby2:
Yine geri geldim bu sefer söz veriyorum seni terk etmiycem sende bana yardımcı ol günlük sımsıkı sarılalım birbirimize :ehi: :ehi:
Az hareketli ol bana destek ol bırakmıyayım seni sendede var yani azcık  :toothy10: :toothy10:
neyse günlükçüğüm geçmişi unutalım ne dersin bu günden itibaren yeni bir hayata başlıyalım seninle olur değilmi tatlım  :ehi: :ehi: :ehi:
Şimdi gelelim bugün yaptıklarıma öncelikle yediğim içtiğimi yazdığım kalori hesaplama sitesine tekrar giriş yaptım 13 kiloyu vermemde çok yardımı dokundu sağolsun
orada eski kalorilerimi sildim tertemiz bir sayfaya başladım.
Kilomu utanarak yazıyoum 5 kilo alaraktan 68 olmuşum  :caca: :caca: :caca: :caca:
sabah tartıldım neyse dedim geç kalmış değilsin ama böyle devam edersen sonun fena olacak  :violent1: :violent1: :violent1:
sabah 2 zeytin az peynir az acılı sos ve 1 dilim ekmekle kahvaltımı yaptım şimdi su içiyorum bol bol şimdilik iyi gidiyor yeşil çayıma geri döneceğim yumurtalıkları baskılıyor diye içmiyordum benim yumurtalıklar zaten baskıda hep  :ehi: içecem yeşil çayımı banane  :ehi: :ehi:
Şimdilik bu kadar günlük kazamız mübarek olsun haydi bismillah   :amin:
:hello2: :hello2: :hello2:

zen_s

şimdi ben ne yapayım günlük arkadaş kandil simidi getirmiş yemesem olmaz  :ehi: :ehi: kandil geçeli kaç gün oldu nerden çıktı bu simit diyemedim  :ehi: :ehi:
bir tane aldım ve hemen kalorisine baktım 80 cal mış neyse bunu yiyeyimde ara öğünüm olsun yapacak bişey yok ara öğünde 80 cal bişey değil bırakmıycam seni canım günlüğüm  :opucuk:

zen_s

bir tabak yulaf ezmeli çorba içtim 3 kornişon turşu bir dilim kepek ekmeği yedim ve çok doydum hayret ettim valla bol su içiyorum ondan galiba :icon_scratch: