zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

fatoşşş  :director: :director: nerdesinn açıksın yazışalım kız illede diyetmi yazıcaz her telden çalalım topic bizim nasıl olsa  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

daha yeni gördüm burayı sözde öğle menümü yazıcaktım face de bi daldım bi daha çıkamadım :cildir: sinirlerim bozuldu :violent1:

zen_s

Yaz bakem öğle menünü kaytarmak yok  :caca: ben az önce bir elma yedim ara öğün olaraktan  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 24 Ekim , 2013, 15:50:33
Yaz bakem öğle menünü kaytarmak yok  :caca: ben az önce bir elma yedim ara öğün olaraktan  :k06:

öğleyin senin tavsiyene uyup kayısı yedim 6 7 tane biraz leblebi filan yemiştim biraz fındık onlarla duruyorum hala yemek yemedim acıkmadım da sanki  :muzz:

zen_s

Hımm acıkmamış olabilirsin canım ama akşama birden çok acıkabilirsin dikkat et akşamlarımızı hafif yemeliyiz

**fatoş**

zaten en önemlisi akşam bend ebekliyorumki akşam üstü yiyeyimerkenden bi daha yemem

zen_s

Evet haklısın akşamı atlatabilmek çok önemli bende bol salatayla ve meyveyle geçiştireyim diyorum bir türlü spora başlayamadım dün bağırsaklarım çok fenaydı hiç halim yoktu tükenmiştim resmen bugün biraz daha iyiceyim  :nazar: :nazar: inşallah bugün başlayabilirim

**fatoş**

spor bend eyapamıyorum ev işlerini saymazsak :k06:

zen_s

ısınma turlarındayız canım herşey daha iyi oturacak

**fatoş**

ikindi biraz ekmek yoğurt bir iki sarma yedim azda çorba içtim akşam yemeğim yerine geçti yaklaşık iki saat önce şimdide bi kase çorba içtim artık yemek faslı bitti  :muzz:

zen_s

Akşam yemeği
haşlanmış sebze et suyu
bol salata
krprk ekmrği
küçük elma

**fatoş**

günaydın zeynepcimm ve sevgili günlüğüm....

işte sabah menüm gerçi pek farklı değil diğer günlerden ama iki küçük dilim tam buğday ekmeği bugün bi kase çorba içtim o kadar üç dört tane de kayısı yedim tavsiyen üzerine malumm nedenlerden dolayı işe yaradı müdire hnm daha sakin :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

Günaydın canım
İşe yaramasına sevindim eee ben müdürü hoş tutmak konusunda bayağı bir tecrübeliyim  :ehi: :ehi: :ehi:
sabah aç karnına tartıldım inanamadı 1,5 kilo vermişim antibiyotiğin yararını keşfettim kilo verdiriyor  :toothy10: :toothy10: Allahtan bol su içiyorumda su kaybım olmuyor. sabah menüm
1 dilim kepek ekmeği
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin
peynir
1 domates
maydanoz
şekersiz açık çay

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 25 Ekim , 2013, 08:44:55
Günaydın canım
İşe yaramasına sevindim eee ben müdürü hoş tutmak konusunda bayağı bir tecrübeliyim  :ehi: :ehi: :ehi:
sabah aç karnına tartıldım inanamadı 1,5 kilo vermişim antibiyotiğin yararını keşfettim kilo verdiriyor  :toothy10: :toothy10: Allahtan bol su içiyorumda su kaybım olmuyor. sabah menüm
1 dilim kepek ekmeği
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin
peynir
1 domates
maydanoz
şekersiz açık çay

:icon_thumright: :icon_thumright: :hello2: bravo cnm 1,5 kilo güzel bi rakam daha dört gün oldu iyi gidiyorsun desene bende tartılayım pazartesiye kadar bekleyim diyordum ama madem sen tartıldın  :ehi:

zen_s

evet canım bu sabah kendimi çok hafif hissettim daha doğrusu havam inmiş gibiydi  :ehi: :ehi: tartılayım dedim aç karnına bunun sebebi aslında sık tuvalete çıkmamdan oldu ama işe yaradı ben normalde 4günde 1.5 kilo veremezdim  :laughing7: