zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 20 Kasım , 2013, 17:29:18
Ben öğlende köfte yedim çok lezzetliydi , akşama ne yesem bilmiyorum
Arada bir tane de tost indirdim mideme  :aferin: yarasın bebeğime de göbeğime de  :k06:
Afiyet bal şeker olsun canım yarasın size  :aferin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

yumurta
yeşillik
zeytin peynir
1 dilim kepek ekmeği
ve Fatoş yok hala görünürlerde  :caca: :caca:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

günaydın zeynom nasılsın ay cnm giremedim iki gün kayınvalidemler in rutin ziyaretleri olur haftada bir filan onlar varken giremiyorum dünde aşure yaptık  :hungry: diyete devam ediyorum akşamları yemeği kestim çok şükür meyve yiyorum sadece bikaç tane bol su içiyorum seni ihmal edermiyim ama her zaman mümkün olmuyor giremiyorum

**fatoş**

sabah kahvaltım iki dilim buğday ekmeği biraz peynir zeytin şimdide su içiyorum dün aşure yedim biraz  :suclu: bugün daha dikkat edicem

zen_s

canım hoş geldin  :opucuk: bende istiyorum ki hep girelim birbirimizden feyz alalım yoksa tek takılınca bir şey anlamıyor insan yediklerimiz yazdıkça daha motive oluruz birimiz çok yesede hemen kısar kendini  :icon_thumright:

**fatoş**

h.b :opucuk: inan cnm çıkıyor girmek için ama malesef ben bi ev hanımıyım her istediğimde giremiyorum kocam evde genelde çocuklar gelen giden bana kalsa hiç çıkmam özlüyorum seni :'(

zen_s

bende özlüyorum seni  :y25: hep bakıyorum fatoşum girmiş mi diye aslında diyet bahane sohbet şahane

**fatoş**

öyle cnm şurda geçirdiğim vakitler çok kıymetli benim için bişeyler paylaşmak konuşarak seninle sinir stres kalmıyor sabah eşimle harp halindeydik bazen kocamı boğasım geliyo sabahları diyorum canavara dönüşüyor adam akşamları melaike sabah kalktı sabahları okadar çok söyleniyoki cnmdan bezdiriyo beni sonra ben baskın çıkınca alttan alıp hiç bişey yokmuş gibi davranıyoyeter dedim bugün en son yok hasta olmuş ben ilgilenmiyormuşum eğer böyle devam edersen sen kendine çeki düzenb verene kadar konuşmyacam ve ayrı odalarda yatıcaz yeter artık dedim bu ne böyle her sabah aynı terane akşam oldumu herşey bitiyo :caca:

zen_s

:k06: akşamları yatma saati geliyordur belki ondan melekleşiyordur  :k06: şaka bir yana benimde eşimi boğma durumlarım düşüncelerim fazla oluyor bu aralar hatta bazen bebek bile yapmıycam buna lazım değil bebek falan diyorum sonra geçiyor sinirim

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:04:57
:k06: akşamları yatma saati geliyordur belki ondan melekleşiyordur  :k06: şaka bir yana benimde eşimi boğma durumlarım düşüncelerim fazla oluyor bu aralar hatta bazen bebek bile yapmıycam buna lazım değil bebek falan diyorum sonra geçiyor sinirim
cnm aslında biraz utanarak söyleyecem ama benim eşim biraz düşkün birisi anladığın durumda ama ben pek istekli değilim nasıl kaytarsam diye düşünürüm hep :suclu: ama beni bezdiriyo afedersin ama hergün birlikte olsak yok demez nasıl bi iştah varsa  sorunlar birazda bu yüzden çıkıyor bend eo her istediğinde ben kabul etmediğim için  :-\

zen_s

benim kide farklı değil aslında  :k06: dün doktora gittim doktor ondanda test istedi üç gün ilişki yapmadan testi vereceksin dedi
bende cumaya kadar 3 gün oluyor cuma gider yaptırırız dedim oda bana seninde canına minnet zaten demezmi   :cildir: hem bebek ister hemde her şeyi benim yapmamı bekler birde baştan diyordu bende giderim doktora benden de olabilir belkide diye meğer beni kandırıyormuş beyefendi aslında kendinden pek eminmiş

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:14:18
benim kide farklı değil aslında  :k06: dün doktora gittim doktor ondanda test istedi üç gün ilişki yapmadan testi vereceksin dedi
bende cumaya kadar 3 gün oluyor cuma gider yaptırırız dedim oda bana seninde canına minnet zaten demezmi   :cildir: hem bebek ister hemde her şeyi benim yapmamı bekler birde baştan diyordu bende giderim doktora benden de olabilir belkide diye meğer beni kandırıyormuş beyefendi aslında kendinden pek eminmiş
:toothy10: :toothy10: valla eşimin lafları spiralimi çıkarttırayım diyorum yok beyfendi kendi korunmazmış prezervatif kullan yok herşeyi bendne bekliyo spirali çıkartmamak işime geliyo ikide bir adet görüyorum oda aynı diyor canaına minnet diye :toothy10: :toothy10:demekki tek ben değilim bu dertten muzdarip

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: yok kızz tek olur musun erkeklerin fıtratında var her şeyi üzerimize yüklemek  :toothy10: :toothy10:

zen_s

spirali kullanmak işime geliyor ikide bir adet oluyorum demişsin ya koptum orda  :ehi: :ehi: :ehi:

**fatoş**

haklısın cnm iyiki biz varız yaradana şükür  :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :occasion14:eşim beni doktora bile götürmek istedi ama gitmedim seni diyo haydar dümene götürecem o anlar senin derdinden nasıl kjadınsın sen böyle diyo :toothy10: