zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

çook geçmiş olsun cnm  :flowers: diş bahanesiyle yemeğide az yersin yaramış diş sana  :k06: öğlen biraz fazla yedim ben yaa ekmek yemedim dünden benimde mantarım vardı onu yedim çorba içtim kavun yedimm  :cildir: sonra pişman oldum kavun yediğime neyse akşam bi salata yer yatarımm ceza bana :suclu:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 22 Ekim , 2013, 14:11:48
Alıntı yapılan: **fatoş** - 22 Ekim , 2013, 11:02:03
birazda ben bağırayım :director: zeyneeeeeeeepppp nerdesin bugünde sen yoksun ben ara öğün bile yaptım biraz fındık yedim su içtim bide elma yedim kızmın  :k06:
aferin canım gayet güzel gidiyorsun sakın bırakmıycaz kocalar görecek bizi tekrar aşık olacak :love9: :love9: :k06: :k06:

:ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 22 Ekim , 2013, 15:56:19
çook geçmiş olsun cnm  :flowers: diş bahanesiyle yemeğide az yersin yaramış diş sana  :k06: öğlen biraz fazla yedim ben yaa ekmek yemedim dünden benimde mantarım vardı onu yedim çorba içtim kavun yedimm  :cildir: sonra pişman oldum kavun yediğime neyse akşam bi salata yer yatarımm ceza bana :suclu:
canım kavunu çok yemdiysen sorun yok salatayı bol ye o zaman gece acıkmazsın yanında yoğurt da ye
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Selamlar Fatoş nasılsın bakalım ben bu sabah bomba gibi kalktım  :hello2: :hello2: :hello2: hemen kahvaltımı yazıyorum bir dilim kepekli ekmek biraz peynir yarım domates 2 zeytin maydanoz 1 yumurta(haşlanmış) birde 1000 mg lık antibiyotik  :ehi: :ehi: :ehi: sadece onu içsem yeter aslında kafam kadar bir şey  :toothy10: :toothy10: şimdilik bu kadar ara öğün olarak 3 adet eti form bisküvi düşünüyorum öptüm  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

diyetiniz hayırlı olsun inşallah zayıflarsınız

ponçik

zen_s

sağolun kızlar destekleriniz için biz her güm listemizi yazacağız sizlerinde önerilerinizi uyarılarınız bekleriz
bu arada Fatoş kayıp  ;D

ยรlคภ๓คz göภlüm

aslında yeşil çay da faydalı ama sen bebek düşündüğün için kullanmamalısın

zen_s

ben yeşil çayı çok seviyorum  ve içiyorum günde 2-3 fincan neden canım kullanmamalıyım  :sad1:

**fatoş**

ben geldimmmmmmm valla hemde bomba gibi kahvaltı ettim ev işleri beni bekliyorr :cildir: :cildir: :ehi:

ponçik

Yeşil çayın fazlası düşüğe sebep oluyor bildiğim kadarıyla  :dontknow:

**fatoş**

önce dün akşamdan başlayım nerdeyse hiç bişi yemedimbir iki tane küçük haşlanmış patates yedim bir iki kaşıkta çorba içtim bol su  :muzz:aç yattım öğlenki cezamdan dolayı :k06:sabah ta dünki menümle aynıydı ekmek dilimlerim küçük o yüzden iki yedim ben :suclu: bugün extra mutluyum ablam geldi fransa dan bir haftalığınaa :muzz: ona gidicem orda kalırım sanırım bikaç gün yokum

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Ekim , 2013, 09:55:39
ben yeşil çayı çok seviyorum  ve içiyorum günde 2-3 fincan neden canım kullanmamalıyım  :sad1:

canım çok güçlü bir antioksidon olduğu için  yumurtaların gelişimini etkiliyormuş hamileyken içelirse de düşüğe neden olabiliyor içeceksen bence sadece regli döneminde iç

**fatoş**

su içmekten midemde yemeğe yer kalmıyorona rağmen iki litre bile içemiyorum sanırım çorba kasesi kadar kocaman bi fincanım var :k06: onunla bi yeşil çay içiyorum hergn bide beşi bir arada çayım var bazende ondan içiyorum yeşil çayın düşüğe sebeb olduğunu hiç duymamıştım :icon_scratch:

zen_s

hımm tamam canlar yeşil çaya ara veriyorum şuan yumurta gelişimindeyim cumartesi doktora gideceğim ondan içmiycem yeşil çayı önceleri sevmezdim içtikçe alıştım gayet güzel metabolizma çalıştırıyor ama bebiş daha önemli spora başlayayım biir an önce en iyisi ben