zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

Selam canım benim akşam yemeğini kaldırma gibi bir lüksüm yok zaten eve 5 den sonra gidiyorum en erken 6 da sofrada olabilirim akşam yemeğini hiç yemesem olmaz zaten acelemiz yokki şekerim geç olsun güç olmasın dimi ama  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

öyle zeynomda eşimin dediği gibi bende takıntı oldu artık 3 5 kilonun nesine takıyorsun diyo eşim ama sürekli aklımda zayıf birini görsem hemen başlıyorum yok şöyle yok böyle deliricem yakında psikolojim bozuldu anacım çok kilolu olsam napcaktımkii

zen_s

Canım takıntılı olduğun için kilon fazla değil rahat olmasan takmasan kilocukları yediğin yarardı seni az rahat ol 3-5 kilo nedir her şekilde verilir acele etmeye gerek yok
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

haklısın cnm da ben diyet insanı değilim yemeyi seviyorum :suclu: yiyince pişman oluyorum ama iyi tarafı bi gün yersem ertesi gün dikkat edebiliyorum evde bide sürekli yapcka bişi olmayınca yemek istiyorum uğraşıcak bişiler olunca ben ağzıma lokma koymam

zen_s

canım kilo verince sağlık oluyor ben inan sabahın köründe kalkıyorum spor için başka zaman vaktim yok maalesef hep iş güç çıkıyor sporu da bebek için yapıyorum valla  :binkybaby:

**fatoş**

zaman ayırabilmen çok gzl cnm inş gelicke bebişimiz değicke çektiğin zahmete :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 14 Kasım , 2013, 11:32:08
zaman ayırabilmen çok gzl cnm inş gelicke bebişimiz değicke çektiğin zahmete :amin:
Amin canım inşallah Allah herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin  :amin:

@Melek Yüzlüm@

merhaba kızlar ben fatma  :flowers: :flowers: belki biliyosunuzdur bilemedim

neden girdim konuya bende kilo vericem inşallah 5 10 kilo ne kadar olursa spor ve diyete başlıcam pazartesi günü burda sizin de yediklerinizi takip ediyorum da kendimde karar verdim onun için yazayım dedim inşallah istediginiz rakamları görürsünüz

**fatoş**

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 14 Kasım , 2013, 11:37:57

neden girdim konuya bende kilo vericem inşallah 5 10 kilo ne kadar olursa spor ve diyete başlıcam pazartesi günü burda sizin de yediklerinizi takip ediyorum da kendimde karar verdim onun için yazayım dedim inşallah istediginiz rakamları görürsünüz
slm cnm h.g benim ismimde fatma tek başımıza yapamayacğımızı anlayınca birlikte yapalım dedik inş sende ulaşırsın hedefine kaç kilosun ulaşmak istediğin hedef ne ?

zen_s

Selam canım hoş geldin hep beraber verecez inşallah kiloları önemli olan istikrarlı olmak senin adında Fatma imiş takıl bize iki Fatoş göz çıkarmaz

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 14 Kasım , 2013, 11:41:14

Selam canım hoş geldin hep beraber verecez inşallah kiloları önemli olan istikrarlı olmak senin adında Fatma imiş takıl bize iki Fatoş göz çıkarmaz
:k06: :k06: dimi ama kapımız açık herkese dimi zeynom aramızda dilek tut :k06:

zen_s

Evet ya ne güzel olur aklınla bin yaşa  :k06: hemen tutayım dileğimi  :k06: Tuttum valla içimden geçirdim  :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

hb  :flowers: :flowers:

ideal kiloma ulaşmak istiyorum aslında şu an tam kilomu biliyorum tartı alıcam 65 olmalıyım en son tartıldıgımda öyle idim 55 şimdilik hedefim ama ne kadar verirsem iyi hamile kaldıgım da 57 idim şu an ki kilom rahatsız ediyor beni

zen_s

İdealin olursun  inşallah canım pazartesiye kadar ye yiyebildiğin kadar  :ehi: :ehi: pazartesi kepenkleri indir bekleriz her zaman ama pazartesiyi geçirme bak

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 14 Kasım , 2013, 11:45:09
Evet ya ne güzel olur aklınla bin yaşa  :k06: hemen tutayım dileğimi  :k06: Tuttum valla içimden geçirdim  :amin: :amin:
inş bir an önce oluverir :amin: