27 Nisan , 2024, 17:08:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

canım işim oluyor bazen yazamıyorum bende öğlen menemen yedim akşamda brokoli yapıp yiycem  :occasion5: sen o koşuşturmada kilo vermiş olabilirsin ben de çok şişko hissediyorum kendimi maalesef galiba regl olucam onun şişkinliği bakalım hayırlısı artık yarın sabah erken kalkıp başlıycam bende spora  :muzz: :muzz: :muzz:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 14:27:15
canım işim oluyor bazen yazamıyorum bende öğlen menemen yedim akşamda brokoli yapıp yiycem  :occasion5: sen o koşuşturmada kilo vermiş olabilirsin ben de çok şişko hissediyorum kendimi maalesef galiba regl olucam onun şişkinliği bakalım hayırlısı artık yarın sabah erken kalkıp başlıycam bende spora  :muzz: :muzz: :muzz:

olabilir bir haftadır helak oldum inş gitmiştir  :laughing7: cnm inş olmaz adetin yaa bebeiş bekliyoruz biz hayırlısı ile adet filan çıkarma bide dur şimdi :'(

zen_s

:ehi:  :ehi:  :ehi: kız ben doktora gittimde  yumurta görmedi ya hiç umutlu değilim ama rabbimin hikmetinden sual olunmaz belkim sonradan yumurtlamışımdır.
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 14:38:25
:ehi:  :ehi:  :ehi: kız ben doktora gittimde  yumurta görmedi ya hiç umutlu değilim ama rabbimin hikmetinden sual olunmaz belkim sonradan yumurtlamışımdır.
:ehi: :ehi: allah emii sonradan yumurtlamışmış  :toothy10:hayırlısı olsun bu ay olmaz gelicek ay inş

zen_s

İnşallahhh bekliyoz bakalım sabırla  :suclu:

zen_s

Günaydınlarrr sevgili günlük ve fatoşum
Akşam yemeği
mercimek çorbası
brokoli
yeşil salata
sarımsaklı yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

zen_s

sabah 5.30 da uyandım 1 saat evde yürüyüş yaptım (leslie sansone ile)  :muzz: :muzz: :muzz:
1,5 dilim kepek ekmeği
1 salatalık
1 yeşil biber
1 beyaz peynir
3 zeytin
az reçel

zen_s

Ara öğün elmamı yiyorum  :hungry:
fatoşcuk nerelerdesin sen bakimm

ponçik

ben bugün çok sağlıksız bi kahvaltı yaptım  :suclu:
kaşarlı sucuklu tost, patates kızartması ve çay  :suclu:
normalde çay içmiyorum salam, sosis, sucuk yemiyorum ama canım çekti napiiim  :hungry:

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 08 Kasım , 2013, 10:40:39
ben bugün çok sağlıksız bi kahvaltı yaptım  :suclu:
kaşarlı sucuklu tost, patates kızartması ve çay  :suclu:
normalde çay içmiyorum salam, sosis, sucuk yemiyorum ama canım çekti napiiim  :hungry:
canım benim olur arad öyle kaçamaklar bişeycik olmaz Allahın izniyle

zen_s

fatoşşş :director: nerelerdesin  bebem merakda koma bacını buralarda  :'(

zen_s

öğle yemeği  :hungry: :hungry:
bir kase çorba
1.5 porsiyom brokoli
yoğurt
1.5 dilim kepek ekmeği
ara
1 avuç leblebi olacak
Akşama hamsi ızgara
bol yeşil salata

ponçik

zen_s

zen_s

hamsi alamamış eşim değişti menü şimdilik hiçbir fikrim yok  :dontknow: