28 Mart , 2024, 16:58:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: iklima - 30 Ekim , 2013, 11:18:59
Ben de takılıyorum hamileligimde alamadigim kilolari doğumdan sonra alicam haberin olsun diyorum
Su ara iyi yiyorum ama gözüm aç aylardır ondan tiksin bundan tiksin
olmaz ben bakimli olmani istiyorum diyor 46 beden oliyim diyorum yok o zaman 34 beden olayim diyorum ona da yok
:k06: :k06:
maşallah canım  :nazar: okudum iletilerini bayağı çekmişsin şimdi yemene sevindim ben kilo vercem diyince eşim istememişti şimdi verdim kiloları adam lens taktırdı bakalım daha neler görcez :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

iklima

Yani onlar istedigi için değil tabi sağlık için dikkat etmeli kilo iyi değil
Ama insan mutlu olduğu kiloda olamalı bence.
Sen baya bi değişim yapmişsin ne güzel  ben en fazla saç rengimle oynuyorum :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

ya evet bende değişiklik çok  :ehi: 35 ine kadar doğal takıldım şimdi başladım ama kilo vermek harika bir şey gerçekten hem sağlık hemde estetik açıdan
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

öğle yemeğimde biraz mantar yedim hiç mantarı çok seviyorum bu ara pek sık yer oldum :hungry: ekmek yemedim bi tane küçük kurabiye yedim cnm çok çekti  :suclu:

zen_s

ben pilav yedim sinirimden  :BangHead:  :BangHead: eşim canımı sıktı o hırsla bende pilav yoğurda daldım sağolsun bazen sinirlerimi zıplatmayı görev bilir

zen_s

bakalım yılbaşına kadar kaç kilo vercez

ponçik

bugün sayfanıza eşlik edemedim kızlar, tembellik ettim biraz  :laughing7:
zeyno iyi günlerde kullan lenslerini
senin adam da hem seni sevindirip hem niye moralini bozuyomuş bakiim  :caca:
ye gitsin pilavları boşver bi kereden bişey olmaz  :muzz:

hayatımda hiç lens takmadım ama takabileceğimi de sanmıyorum, gözlerim çok hassas alerjik  :dontknow:
kahverengi lens alıp denemek istiyorum, gözlerim yeşil olduğu için koyu renk bende nasıl durur çok merak ediyorum  ;D

fatoşum senin koca da bi enteresanmış
ama iklimanın kocası daha bi enteresan ne öyle diyor ne böyle benim koca gibi
saçımı kestiriyim diyorum sen bilirsin diyor, uzatayım diyorum sen bilirsin diyor  :cildir:
ama kilo konusunda zayıf olmamı istemiyor
hamile kalmadan önce üst taraf 36 alt taraf 38 bedendi  :laughing7:
bi doğurayım emzirmeler bitsin bak nasıl gidecek kilolar  :muzz:

zen_s

Gonca öyle bir sıralamışsın ki kocalar çeşit çeşit olmuş :ehi: :ehi:  :ehi: kızdırdı beni küsüm ona valla bende alışamadım lense çıkardım öğle arası

zen_s

zen_s

Günaydınlar  :hello2: :hello2:
sabah menüsü 1 dilim ekmek maydanoz peynir zeytin 4 kuru kayısı

zen_s

fatoşşş :director: :director: nerelerdesin bakimm ben elmamı yiyorum sen ne yaptınn

ponçik

afiyet olsun, ben de sabahtan markete gidip biraz meyve alırım diyordum ama kimse yok, çıkamıyorum şirketten  :-\  umarım öğle yemeğinde tatlı yerine meyve göndermiştir yemek şirketi  :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 31 Ekim , 2013, 10:24:25
afiyet olsun, ben de sabahtan markete gidip biraz meyve alırım diyordum ama kimse yok, çıkamıyorum şirketten  :-\  umarım öğle yemeğinde tatlı yerine meyve göndermiştir yemek şirketi  :amin:
sağol canım çok su içiyorum habire lavaboya taşınıyorum üst katta lavabo spor oluyor bana iyi oluyorda gören diyecek Zeynep hanım hortum bağla daha iyi diye  :ehi: :ehi:

ponçik

ahahahahaha  :toothy10: sen de maksat spor olsun dersin  :icon_thumright:

zen_s

evet aynen canım maksat spor olsun başka bir derdim yok  :k06: