28 Mart , 2024, 18:04:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

haklısın acıda olsa gerçek olan bu cnm  yinede ben dayanamyıroum ne biliyim üzülüyorum ablamlarla kırgın olmaya hemen koşuyorum o yüzden kendimi kullanılmış hissediyorum öpüyorum cnm seni görüşürüz sonra kendine iyi bak iyiki varsın.. :flowers:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 28 Ekim , 2013, 08:57:45
haklısın acıda olsa gerçek olan bu cnm  yinede ben dayanamyıroum ne biliyim üzülüyorum ablamlarla kırgın olmaya hemen koşuyorum o yüzden kendimi kullanılmış hissediyorum öpüyorum cnm seni görüşürüz sonra kendine iyi bak iyiki varsın.. :flowers:
bende öptüm canım  :opucuk: rica ederim takma kafana sağlıcakla kal  :flowers:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ekim , 2013, 08:57:36

canım bırak ya ne uğraşıyorsun tamam ablan olabilir ama kimsenin egolarını tatmin etmek zorunda değilsin senin önceliğin eşin ve çocukların takma sakın kafana ya inan yaptığınla kalırsın kimse kıymet bilmez değer bilmez olan sana olur stres yıpranırsın

Zeynoya katılıyorum, hep iyi olanların kıymeti bilinmez, sen anca yaptığınla kalırsın
Ben eskiden bu durumlara çok üzülür kafama takardım, neden değerim bilinmez derdim, Allaha havale ederim.
Ama sonra gördüm ki, döktüğüm gözyaşları yerde kalmadı, beni ağlatanlar yavaş yavaş kendileri de ağladı.
O yüzden iyilik yap denize at  :icon_thumright: gerisi Allaha kalmış  :opucuk:

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 28 Ekim , 2013, 09:48:28
Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ekim , 2013, 08:57:36

canım bırak ya ne uğraşıyorsun tamam ablan olabilir ama kimsenin egolarını tatmin etmek zorunda değilsin senin önceliğin eşin ve çocukların takma sakın kafana ya inan yaptığınla kalırsın kimse kıymet bilmez değer bilmez olan sana olur stres yıpranırsın

Zeynoya katılıyorum, hep iyi olanların kıymeti bilinmez, sen anca yaptığınla kalırsın
Ben eskiden bu durumlara çok üzülür kafama takardım, neden değerim bilinmez derdim, Allaha havale ederim.
Ama sonra gördüm ki, döktüğüm gözyaşları yerde kalmadı, beni ağlatanlar yavaş yavaş kendileri de ağladı.
O yüzden iyilik yap denize at  :icon_thumright: gerisi Allaha kalmış  :opucuk:

haklısın gonca cım ama ben hazmedemiyorum benim böyle bi yapım var dayanamam hiç kimseye kızarsım atar tutarım sonra bi seslenseler sanki onları yapan onlar değiller akar gider ama hep kaybeden de benim bu yüzden artık sabrımda kalmadı kardeşimd eolsa kimseyi memnun etmeye çalışmaya zamana bırakıp hayırlısı diyorum...

**fatoş**

günaydınnn cnm zeynebimm  :flowers: ve saygı değer arkadaşlar ay buda sanki türk sanat müziği şarkıcılarının giriş anonsu gibi oldu  :ehi: güzel bigün bugün keyifli kahvaltı ettim suyumu içiyorum ve yola aynen devam  :icon_thumright:

zen_s

selamlar canım bugün giremedim sabah kahvaltımı gayet güzel yaptım öğlen kaçırdım biraz  :suclu: bu yüzden akşam yemeğini atlıycam meyveyle hava güzeldi gezdim bol bol.Gözüme mavi lens aldık eşim sağolsun  :ehi: :ehi: beni maviş görmek istedi  :love9: öyle işte güzel bir gündü.
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 29 Ekim , 2013, 18:28:38
selamlar canım bugün giremedim sabah kahvaltımı gayet güzel yaptım öğlen kaçırdım biraz  :suclu: bu yüzden akşam yemeğini atlıycam meyveyle hava güzeldi gezdim bol bol.Gözüme mavi lens aldık eşim sağolsun  :ehi: :ehi: beni maviş görmek istedi  :love9: öyle işte güzel bir gündü.

yakışmıştır maviş gözler sana cnm  :flowers: saçlarıda sapsarı boyatsaydın kilolarda gidiyo ohhh al sana taş gibi hatunn kocayın dudakları uçuklasaydı  :ehi: :ehi: yine aynı bi sabah kahvaltılar edildi akşam yemek yemiyorum nerdeyse ço kaz yiyorum zaten bikaç kilom kaldı gidicek oda gittimi tmm dır... :occasion14:

zen_s

aynen canım birde takmayı becerebilsem ne ala evet kociş değişiklikleri seviyor ve kendi istiyor.Sabah kepek ekmekli kahvaltımı yaptım öğlen yumurta salatası yiycem bayılıırım  :hungry: akşamada Allah kerim  :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 30 Ekim , 2013, 09:50:51
aynen canım birde takmayı becerebilsem ne ala evet kociş değişiklikleri seviyor ve kendi istiyor.Sabah kepek ekmekli kahvaltımı yaptım öğlen yumurta salatası yiycem bayılıırım  :hungry: akşamada Allah kerim  :ehi:
yok anacım benim herif hiç hoşlanmmaz değişiklikten bi saçımı boyatsam bu ne hal yine naptın saçlarına bilmem ne beni olduğum gibi seviyomuş ben kendimi olduğum gibi sevmiyorum kardeşim nolucak :ehi:

zen_s

**fatoş**

zen_s

benimkide süsleneyim püsleneyim her daim şıkıdım olayım ister bende tam tersi rahat olayım isterim zor anam bakımlı olmak her daim saç baş yapmak gözümdeki lens bile rahatsız ediyor benii

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 30 Ekim , 2013, 10:21:44
benimkide süsleneyim püsleneyim her daim şıkıdım olayım ister bende tam tersi rahat olayım isterim zor anam bakımlı olmak her daim saç baş yapmak gözümdeki lens bile rahatsız ediyor benii

yok anam tam tersi kocalar valla bende süslenip püslenirim bizimkide onu sevmez  :ehi: :ehi:

zen_s

ee napıcaksın çeşit çeşit bu herifler  :ehi: :ehi: :ehi:

iklima

Ben de takılıyorum hamileligimde alamadigim kilolari doğumdan sonra alicam haberin olsun diyorum
Su ara iyi yiyorum ama gözüm aç aylardır ondan tiksin bundan tiksin
olmaz ben bakimli olmani istiyorum diyor 46 beden oliyim diyorum yok o zaman 34 beden olayim diyorum ona da yok
:k06: :k06:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!