28 Mart , 2024, 15:49:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 25 Ekim , 2013, 18:08:54
:caca: ne baklavasıymış bakiim
eti formun tatlı bisküvileri neyinize yetmiyorrrr  :caca:  :toothy10:

gonca  banada ver onlardan  :y25: :y25:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 26 Ekim , 2013, 09:02:06
günaydınnn akşam kayınvalidemler geldi bize kadın güzel balık getirmiş ohh dedim tmm akşam yerim salatayla günü kurtarayım kadın mahsus yapar gibi haşhaşlı ekmek getirmiş bazlama filan benim en sevdiğim şeylerr :-ooo kocamla ikisi kesin kumpas kurdu bana  :cildir:akşam yedim valla sonrada bin türlü pişamnlık ben dayağı hakettim :y25: :caca: sabah kahvaltı etmedim bi bardak tarçınlı süt içtim hemen tartıya koştum oda ne onları tıkınmama rağmen kilom tam 64 hatta 63,8 filan çıktım inanamadım ama yedim bi kere boğazımı tutamadım bana soğa verin hakettim ::)
:caca: :caca: :caca: :caca: bir daha olmasın
Akşam
kıymalı menemen kepek ekmeği yedim
sabahda peynirli yumurta ekmek zeytin yedim
öğlen yemeği yemedik daha bugünde misafirim var bakalım atlatabilirim umarım diyetime zarar vermeden pek giremiycem bugün malum misafir gelecek ama dikkat edecem söz  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 25 Ekim , 2013, 18:08:54
:caca: ne baklavasıymış bakiim
eti formun tatlı bisküvileri neyinize yetmiyorrrr  :caca:  :toothy10:
yemedim Gonca baklava valla eti formun bisküvilerinden yiyorum zaten ama aynı tatmı be canım :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Zeyno nasil gecti misafir agirlama durumlari  :hungry:

Fatos valla sopayi haketmissin  :caca: ama bunun bilincinde olmak guzel birsey  :k06:
Bi kereden birsey olmaz diyerek konuyu baglayalim
Haftanin en guzel gunune guzel baslayalim
Cocuklar kocalar evde ooh senlik var  :occasion14:

zen_s

Gonca canım atlatabildim misafir  işini dikkat etmeye  çalıştım misafirime çaktırmadan meyveye kuruyemişe yöneldim  :k06:
sabahda kahvaltımız yaptık fazla yüklenmeden şimdi eşim balık getircek akşam menüsüde o olur artık fatoşşş  :director: :director: nerdesin canımm

zen_s

selam günlük ve fatoşumm vede bizi takip eden can arkadaşlar  :hello2: :hello2: :hello2:
Bugün çok mutluyum yarım gün tatil yarında tatil  :muzz: :muzz: :muzz: ondan keyfim yerinde
sabah menüsü rutin kahvaltı peynir zeytin ekmek soslu biber
öğlen belli değil yedikçe yazarım artık şimdilik bu kadar

**fatoş**

günaydın zeynomm ablam bizdeydi hafta sonu giremedim pek dikkat edemedim yediklerime aa fazlada kaçırmadım kilom 63,8 bir buçuk kilo gitmiş yanii :hello2: hafta sonunu telafi edicem artık moralim çok bozuk benim içn kötü bigün hayırlısı bakalım sen naptın nasılsın

zen_s

Günaydın canım benimde hafta sonu misafirim vardı güzel geçti bende tartıldım sabah aynıyım 1.5 kilo vermişim  :hello2: :hello2: şimdi işteyim saat biri bekliyorum kaçmak için  :toothy10: hayırdır canım neden moralin bozuk  :opucuk:

**fatoş**

senin adına sevindim cnm gitsin bakalım kilolar :laughing7:ablamlarla yine kötü bigündü herkese kırıldım ben sorunları halletmeye çalıştıkça zorla insanı küslüğe itiyorlar ben elimden geleni yaptım kimseye iyilik yaramıyor... dün benim için tek yi olan saçlarımı boyadım açık kahvesdi koyu kahve yaptım pek yakıştı  :ehi:onun dışında berbat bigün geçirdim ve devam ediyorum :-ooo

zen_s

canım ya bozma moralini ne kadar ablanda olsa kimsenin nazını çekmeye mecbur değilsin evinde ailende huzurun varsa sağlığın varsa gerisi teferruat sen elinden geleni yapmışsın gününü mahvetmeye değmez. Saçların hayırlı olsun eminim yakışmıştır.

**fatoş**

gerçekten iyi bi dosta konuşmaya çok ihtiyacım var bazen insanı gerçek dostları kardeşlerinden daha yakın oluyormuş  :crybaby2:

zen_s

Bugün burda süper bir hava var  :muzz: :muzz: :muzz: tam gezme havası

**fatoş**

ben en küçükleriyim hep alttan alırım herkesin derdine ben koşarım herkesi mutlu etmeye çalışırım aman küsmesinler aman kırışlmasınlar diye büyük ablam hepimizi o yönetir hepimiz içinde değerlidir ama hep ortayıda o karıştırır hepiyi davrandım en ufak dertlerinde kocamd abende zırt kapılarındayız ama kimse iyilik bilmiyor ona rağmen yinede kimseye küsüp darılmıyorum çok cnm acıyo ablam fransadan kalkıp geldi oda onunla aynı fikirde onun emri altında devam ediyor kimseyi takmıyo bundan sonra benimde umrumda değil hiç kimse yoruldum birilerini memnun etmeye açalışmaktan :y25:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 28 Ekim , 2013, 08:51:02
gerçekten iyi bi dosta konuşmaya çok ihtiyacım var bazen insanı gerçek dostları kardeşlerinden daha yakın oluyormuş  :crybaby2:
oy kıyamam sana ben sana anlatmıştım ablamla aram yok demiştim hatırlıyorsan canım .Önceden çok takardım şimdi umrumda değil çünkü insanlara bakıyorum sen kendini yırtıyorsun uğraşıyorsun ama iyi olmak için ama kimsenin umurunda değilsin kendi eşi çoluğu çocuğu söz konusu olunca bacı bile tanınmıyor boşver canım be sen evinde eşinle çocuğunla huzurluysan başkalarının seni üzmesine izin verme

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 28 Ekim , 2013, 08:53:48
ben en küçükleriyim hep alttan alırım herkesin derdine ben koşarım herkesi mutlu etmeye çalışırım aman küsmesinler aman kırışlmasınlar diye büyük ablam hepimizi o yönetir hepimiz içinde değerlidir ama hep ortayıda o karıştırır hepiyi davrandım en ufak dertlerinde kocamd abende zırt kapılarındayız ama kimse iyilik bilmiyor ona rağmen yinede kimseye küsüp darılmıyorum çok cnm acıyo ablam fransadan kalkıp geldi oda onunla aynı fikirde onun emri altında devam ediyor kimseyi takmıyo bundan sonra benimde umrumda değil hiç kimse yoruldum birilerini memnun etmeye açalışmaktan :y25:
canım bırak ya ne uğraşıyorsun tamam ablan olabilir ama kimsenin egolarını tatmin etmek zorunda değilsin senin önceliğin eşin ve çocukların takma sakın kafana ya inan yaptığınla kalırsın kimse kıymet bilmez değer bilmez olan sana olur stres yıpranırsın