zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

bugün itibarı ile zeynocum diyete başlamış bulunuyoruz  hepimize hayırlı olsun  :k06: sabah tartıldım 65,3 kg geldim hedef kilom 60 aşağısıda olabilir  :muzz: günbegün takip edip yeyip içtiklerimizi yazıcaz ve birlikte inş zafere ulaşıcaz... sende girince başlangıç ve hedef kilonu yaz yola çıkalım.. :hello2:

şimdi gelelim bu sabah başladığım diyete: sabah kalkınca bir bardak ılık elma sirkeli azcık ballı su içtim ardından bi yarım saat sonra bir dilim tam buğday ekmeği zeytin peynir domates salatalık ve az menemen yedim ( eşime yaptığımdan) bir bardak şekersiz çay şimdilik bu kadar sonra görüşmek üzere zeynepcim sıra sende ben erken davranıp açtım konuyu  :k06:

ponçik

Hadi bakalım Allah tamamına erdirsin  :hello2:

zen_s

Selamlar canım günlüğümüz hayırlı olsun  :hieyt:  :hieyt:
sabah bende tartıldım bir aydır homidi gırtlak yememin cezası 2 kilo olarak dönmüş  :suclu:  :suclu: an itibariyle 64 kiloyum.Hedef kilom öncelikle 60 inmek sonrasındada 57 olmak  :laughing7:
sabah kalktım iki bardak ılık su içtim.Bir dilim kepek ekmeği bol maydonaz  iki zeytin az peynir yedim tabii şekersiz çayım eksik olmaz gün içerisinde de bol su olacak  :D şimdilik bu kadar öğlen bakalım ne yapıcaz.
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Ekim , 2013, 10:56:37
Selamlar canım günlüğümüz hayırlı olsun  :hieyt:  :hieyt:
sabah bende tartıldım bir aydır homidi gırtlak yememin cezası 2 kilo olarak dönmüş  :suclu:  :suclu: an itibariyle 64 kiloyum.Hedef kilom öncelikle 60 inmek sonrasındada 57 olmak  :laughing7:
sabah kalktım iki bardak ılık su içtim.Bir dilim kepek ekmeği bol maydonaz  iki zeytin az peynir yedim tabii şekersiz çayım eksik olmaz gün içerisinde de bol su olacak  :D şimdilik bu kadar öğlen bakalım ne yapıcaz.

hg. cnm güzel başlamışız ilk güne :) bayramda çok yemedim ben dikkat ettim bilerek diyete haızrlık :k06: ne aldım ne vermişim sabahtan buyana iki koca bardak su içtim su pek sevmem normalde zorla içiyorum :sad1:

zen_s

Şimdi diyet sitesine girip kalori hesabı yapıcam ben bu şekilde 13 kilo verdim her şeyden yedim 1200 kaloriyi geçmemeye çalıştım yürüyüşümüde yaptım .Şimdi sporu evde yapıcam. Sporsuz kilo veremiyorum ben daha doğrusu spor yapınca yediklerime dikkat ediyorum  :k06:
HADİ KOLAY GELSİN BİZE
DÖNMEK YOK BU YOLDAN  :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

su çok önemli canım vücudunu temizler ihmal etme sakın ben bayramda dikkat etmedim ama önceden aldım kiloyu sanırım  :k06:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Ekim , 2013, 11:00:26
Şimdi diyet sitesine girip kalori hesabı yapıcam ben bu şekilde 13 kilo verdim her şeyden yedim 1200 kaloriyi geçmemeye çalıştım yürüyüşümüde yaptım .Şimdi sporu evde yapıcam. Sporsuz kilo veremiyorum ben daha doğrusu spor yapınca yediklerime dikkat ediyorum  :k06:
HADİ KOLAY GELSİN BİZE

valla hiç denemedim kalori hesabını zaten eşime kızgınım diyete başlıyorum diyorum adam destek olacağına neymiş ben zaten zayıfmışım ne gerekmiş o beni şişman seviyormuş  :toothy10: allah seni dedim yürüyüşe gidiyorduk iki gündür ne güzel onuda yasakladı  :caca: millet laf edermiş burası küçük yermiş mecburen evde yapıcam bende sabah elli tane mekik çektim başlangıç için fena değil gibi  :occasion5:

zen_s

evde yürüyüş yapabilirsin canım leslie sansone ile yürüyüş yapalım sonrada plates bu sabah erken kalkamadım yarın sabah başlıycam

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 21 Ekim , 2013, 11:05:35
Alıntı yapılan: zen_s - 21 Ekim , 2013, 11:00:26
HADİ KOLAY GELSİN BİZE

valla hiç denemedim kalori hesabını zaten eşime kızgınım diyete başlıyorum diyorum adam destek olacağına neymiş ben zaten zayıfmışım ne gerekmiş o beni şişman seviyormuş  :toothy10: allah seni dedim yürüyüşe gidiyorduk iki gündür ne güzel onuda yasakladı  :caca: millet laf edermiş burası küçük yermiş mecburen evde yapıcam bende sabah elli tane mekik çektim başlangıç için fena değil gibi  :occasion5:
benim eşimde şişman sever  :ehi: :ehi: iki kilo aldım dedim adam zil takıp oynayacaktı  :ehi:  :ehi:  :ehi: şimdi tekrar diyet yapıcam deyince canı sıkıldı .Bende dedimki aşkım ikinci bebeğe hazırlık yapıyorum  :k06: :k06:

**fatoş**

yok anacım şişman sevdiklerinden değil bence biz şişamolunca içleri rahat ediyor zayıf fıstık gibi olucaz bize bakmasınlar diye diyorlar bence ohh sana inat zayıflıcam sevgili kocacım :toothy10: :muzz:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 21 Ekim , 2013, 11:14:02
yok anacım şişman sevdiklerinden değil bence biz şişamolunca içleri rahat ediyor zayıf fıstık gibi olucaz bize bakmasınlar diye diyorlar bence ohh sana inat zayıflıcam sevgili kocacım :toothy10: :muzz:

:ehi:  :ehi: bak bu doğru olabilir hiç aklıma gelmedi safmıyım neyim ben  :toothy10: :toothy10:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Ekim , 2013, 11:16:47
Alıntı yapılan: **fatoş** - 21 Ekim , 2013, 11:14:02

:ehi:  :ehi: bak bu doğru olabilir hiç aklıma gelmedi safmıyım neyim ben  :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :ehi: :ehi:

ponçik

Ben de hamile kalmadan önce birkaç kilo vereyim diye uğraştım ama aksine 2 kilo aldım  :laughing7: sonra dedim ki madem zayıflayamıyorum en iyisi hamile kalayım da sonra veririm kiloları  :ehi:
Sonuna kadar destekliyorum sizi , hadi bakalım gitsin kilolar  :muzz:  :muzz:  :muzz:

zen_s

Sağol canım sen bizi şimdi destekle bizde seni doğumdan sonra destekleriz

zen_s

Öğlen menümü şöyle düşünüyorum bir porsiyon kuru fasulye etsiz olacak yanına 3 kaşık yoğurt salata nasıl arkadaşlar yemeden yazayım dedim uyarılarınız varsa ona göre ayarlarım kendimi