İlk heyecanıma cevap veri n'olur

Başlatan hatice tanrıvar, 19 Ekim , 2013, 00:11:14

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

kağıdı almadım ki labaratuarı aradımm öle yarın net yazarım ama adam normal gözüküyor dedi
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

ponçik

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 28 Ekim , 2013, 18:07:16
kağıdı almadım ki labaratuarı aradımm öle yarın net yazarım ama adam normal gözüküyor dedi
Normal dediyse sıkıntı yoktur  :icon_thumright:

hatice tanrıvar

kuru gürültü benim ki ya herşey yolunda şükürr :ehi: :k06: :k06: :k06:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

hatice tanrıvar

kalp atışlanı duymak için deliriyorum resmen günler geçmek bilmiyor :cildir: :cildir:

hatice tanrıvar

kızlarrrrrrrrrrr  :flowers: :flowers: kalp atışlarını duyduk :k06: :k06: ve iki aylık olduk allaha şükürler olsun rabbim ayırmasın isteyen herkeze versinn :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 12 Kasım , 2013, 21:24:28
kızlarrrrrrrrrrr  :flowers: :flowers: kalp atışlarını duyduk :k06: :k06: ve iki aylık olduk allaha şükürler olsun rabbim ayırmasın isteyen herkeze versinn :amin: :amin:
masallah  :nazar: :nazar: :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

birbuçukyıl

Allah ayırmasın ikinizi de korusun.Tebrikler :flowers:

ponçik

iklima

Amin canım ınş
Rabbim sana da bu mutlulugu sonuna kadar ağız tadiyla yaşamayi nasip etsin ınş
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

elamm

HADİ HAYIRLISI SAĞLIKLI ŞEKİLDE ZAMANINDA KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH:)

hatice tanrıvar

saolun kızlar iyiki varsınız ama günler geçmiyor doktorun kapısında yatıp her an nasıl olduğunu yaşıyomu napıyo bilmek istiyorum saçma ama öle bu arada hala oluyorum :D :ehi: :ehi:

ponçik

O durumlar ilk günlerde bende de vardı , bıraksalar ultrason cihazına yapışık yaşamak istiyor insan  :k06:

Gözünüz aydın, Gelin görümce peşpeşe doğuracaksınız öyle mi  ;D

hatice tanrıvar

aynen öle canım şaka maka üç ayı devirdik bebeğimle doktorum kıza benziyo dedi ama net bişi deil dedi :ehi: :ehi: sağlıklı olsun yeter ultrasyonda elleri ayaklaı hiç durmadan oynuyodu rabbim herkeze nasip etsin artık karnım şişsin istiyom yaa :D :ehi: :ehi: :ehi:

makaron

Hayırlı olsun canım maşallah baya şlerlemişsin duygu sen ben bşr gibiyiz duyguyla biz hele aynı gün. O cinsiyetini öğrenmiş. Sağlıklı olsunlar da. Ben de haftaya gidicem inşallah sorun yoktur.