İlk heyecanıma cevap veri n'olur

Başlatan hatice tanrıvar, 19 Ekim , 2013, 00:11:14

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

:love9: inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım kızlar tek dileğim buuu :flowers: :flowers:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

nazlıyarim

hayırlı olsun canım maşallah çok iyi değerlerin allahım sorunsuz bi gebelik yaşatsın  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

öykükıvanç

değerin çok güzel hiç stres yapma. sancıda hafif hafif adet sancısı gibi 3 ay sürebiliyor bilgin olsun

hatice tanrıvar

kızlar yarın kontrole gitcem dua edin inş bi problem çıkmazzzz :love9: :love9: :love9:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

hatice tanrıvar

kızlar kese göründü bebeğim tam bi aylık muhtemel doğum tarihi haziran 26 :love3: :love3: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 26 Ekim , 2013, 10:47:14
kızlar kese göründü bebeğim tam bi aylık muhtemel doğum tarihi haziran 26 :love3: :love3: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:

Gözün aydın canım  :hieyt: Allah tamamına erdirsin  :love9: pıt pıtları da 2-3 hafta sonra duyarsınız  :icon_thumright:

RuHGuZeLi

Tam da korkma değerin gayet iyi diyecekken kesen görünmüş...Yakında kalp atışını da duyarsın canım benim...Allah sağlıkla kucğına almayı nasip etsin... :nazar: :amin:

hatice tanrıvar

kızlar iyiki varsınız bu sayfayı açandan allah razı olsun anlatamadıklarımızı paylaşamadıklarımızı ve çözüm buluamadıklarımızı buldurdu allahım herkeze bu duyguyu yaşatsın ve sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinn :flowers: :flowers: :flowers:

makaron

Canım bir vakittir girmiyordum. Geldim ki guzel haberine cok sevindim. Seninle aynı aylarda kimyasal gecirmiştik. Allah kucagına almayı nasip etsin, kolay bir hamilelik olsun.

Kızlar bana da bir el atıverin nolur.. Malum maddi manevi hazır birbşekilde tüp gununun gelmesini bekliiyorum. Adetim 3-4 gun gecti. Adet sancım oldugundan test yapmadım. Yani hamilelikte adet olacakmış gibi bel ve kasık agrısı oluyo mu?

hatice tanrıvar

evet canım bende olmuştu ve hala ara ara oluyor kasık ağrısı ve bel ağrısı inş sende hamilesindir gülümmm :opucuk: :opucuk:

hatice tanrıvar

kızlar bazen kalbim sıkışıyo ağlamak istiyorum normal mi yhaaa :crybaby2: :crybaby2:

ponçik

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 27 Ekim , 2013, 21:55:14
kızlar bazen kalbim sıkışıyo ağlamak istiyorum normal mi yhaaa :crybaby2: :crybaby2:

normal normal  :aferin: rahat ol
ağlamak rahatlatacaksa da ağla , içinde tutma  :opucuk:

hatice tanrıvar

kızlar hemogram değeri 37 normal mii

ponçik

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 28 Ekim , 2013, 16:27:05
kızlar hemogram değeri 37 normal mii

değerin yanında normal değerleri yazar  ???

ponçik

Mesela
Tamamen sallıyorum

hemogram 37 .........................  20/80 gibi
20 ile 80 arasındaki değerler normaldir