bebeğim, melek oldu...

Başlatan Balböceği, 11 Ekim , 2013, 19:47:15

« önceki - sonraki »

nelss

Çok geçmiş olsun canım Rabbim bidaha kötü şeyler yasatmasin  :amin:

GELSQMİNQ

edamm yeni gördüm kuzum çok geçmiş olsun allah yardımcın olsun varmış bundada bi hayır meleğin sana şefaatçi olsun inşaallah bu durumda ne yazılır bilmem ama allah tekrar yaşatmasın cnm

@Melek Yüzlüm@

edamm geçmiş olsun canım toparlanabildinmi biraz ne dicemi bilemedim  :y25:
herşeyde vardır bir hayır şefaatçin olur meleğin öbür dünyada inş :amin: :amin: hakoma uzun ömürler versin  :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Rabbim yardımcınız olsun ve sabır versin inşaallah... Şifası olsun bebeğinizin, size bağışlasın...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

çok geçmiş olsun eda. allah yardımcın olsun inş.

ben de uzun zamandır girmiyordum aklıma sen geldin ve profiline bakayım dedim. çok üzüldüm görünce.....

mutluluk

çok geçmiş olsun edacım. :(

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

edacım yeni haberim oldu. foruma girmiyodum pek. çokgeçmiş olsun. Rabbim hayırlı evlat nasip etsn. Hakan'ı na sana bağışlasın
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Selam kızlar  :love9: çok sağolun Allah razı olsun hepinizden  :amin: Rabbim kuzularınızı size bağışlasın  :amin:

Olmayanlarada Rabbim fazla bekletmeden hayırlı evlatlar versin  :amin:

Yeni yeni toparlanıyorum hatta 19 günün sonunda kanamam bitti, kendime geldim daha olumlu bakıyorum artık geleceğe yönelik  ::)

Doktorum folik asit yazmış ona başladım işte nasip olursa tekrar düşünüyorum hatta ilk adetim geçsin diye bekliyorum Rabbim başka acı vermesin ama bu acıyı pek unutacak gibi değilim..  :'( hele hele oğlum yanıma geliyor " anne ben abi oldum demi " diyor  :crybaby2: evet oğlum sen kocaman abi oldun diyorum  :crybaby2: bazen sen bebeksin  hala diyorum, hayır ben hako ağabeyim diyor  :)

Onun abi olmasını çok istiyorum, hep hayırlısını istiyorum yine istiyorum geç olsun güç olmasın yeter  :amin:

ponçik

Canım benim  :aferin: kolay degil yasadiklarin, yine de cok guclusun, yine olur insallah, oglun abi olur, o guzellikleri tekrar yasarsiniz  :amin: yeter ki hayirli zamanda hayirlisiyla gelsin  :opucuk: tekrar gecmis olsun  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım çok zor günler yaşadın.. inşallah Hako abi olacak

zen_s

Hakan ben abiyim diyorsa abidir onların kalbi tertemiz içlerinden gelen sözler duadır.Rabbim kabul etsin hakocuk hemen abi olsun  :amin: İnşallaah benim oğlumda tabii  :amin:  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Balböceği

Sağolun kızlar niyeyse içimde herşey güzel olacak diyor  :amin: :)

Bi sevinç var gelecek aylara Rabbim hayırlısını versin   :amin: en başta bu zaten  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: goncik - 05 Kasım , 2013, 07:09:25
Canım benim  :aferin: kolay degil yasadiklarin, yine de cok guclusun, yine olur insallah, oglun abi olur, o guzellikleri tekrar yasarsiniz  :amin: yeter ki hayirli zamanda hayirlisiyla gelsin  :opucuk: tekrar gecmis olsun  :flowers:
inşallah gonca inşallah  :amin: Rabbim başka dertler vermesin  :amin:

Yakınlarda bir komşum maalesef onunda başına gelmiş ama o doğurmayı göze almış, şimdi ki aklım olsa aldırırım diyor  :'( yaşadıklarım gördüklerimi unutamam 1 sene oldu hala psikolojik olarak düzenlemedim diyor..

Halbuki onun da sağlıklı bir oğlu var  :nazar: 1000'de 1 diyorlar ama yakın o binler bize  :-\

ponçik

Allah o komşuna da sabır versin, dediğin gibi önemli olan dermansız dert vermesin Rabbim  :amin:
Senin için huzurluysa güzel şeyler olacağına inanıyorsan Rabbim tez zamanda o mutluluğu yaşatır sana inşallah  :opucuk:

Balböceği

İnşallah  :amin: gonca inşallah   :amin: