28 Nisan , 2024, 02:24:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim, melek oldu...

Başlatan Balböceği, 11 Ekim , 2013, 19:47:15

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Edam yeni gordum cok uzuldum icim gitti ya  :y25:
Rizki yokmus bu dunyada melek oldu yavrum  :( sende uzulme cnm Allah hakanima uzuuuun omur versin yine olur insallah  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

rabım sana sabırlar versınnn hakanımı sızlere bagışlasın vaktı geldıgınde allah yıne nasıp eder inşallah senınde sınavın boyleymış rabbımden gelen basgozustune elden bısey gelmıyor:(((senı ve hakanımı cok opuyorum az once yazdıklarım yanlışla sılındı bı daha yazamadım sunu bıl kı cennette ıkı melegın var allaha emanet olun

xxcansuxx

canım gecmış olsun rabbim sabır versin hakan sana güç kuvvet hemn toparlanırsın inş. :amin: :amin:
okurken gozlerim doldu meleklerin var evet bekleyen bizim şer gördüğümüzde hayır var...hep hayırlısı dedin inş. bir toparlan sağlıkla rabbim yine verir :amin: :amin: :amin: :opucuk:

Balböceği

Sağlın kızlar Allah razı olsun hepinizden  :amin:

Iyi ki varsınız  :love9:

Bazen iyim bazen aklıma tuaf şeyler geliyor.. Toplarlanıyorum iste  :'(

Bi vakit girmeyim her şey yoluna girsin gelirim   :amin:

Allah'a emanet olun  :love9:

seda87

edacım çok üzüldüm canm ya içim yandı anlatamam rabbim oğlunu size bağışlasın inş :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

zen_s

Sende allaha emanet ol canım en güzel şekilde dönnen dileğiyle  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

EMEL 26

:'(
canım  geçmiş olsun rabbim sabır versin çok zor bunu  beş kere kürtaj olmuş biri olarak  söylüyorum
nasıl kendini  iyi hissedeceksen öyle davran biz seni burda bekliyor olacagız
unutma melekler hep yanımızda  :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ponçik

Gunlerdir siteye girmiyordum girer girmez ve basligi gorunce cok kotu oldum  :sad1:
Nedesem bos biliyorum, başindan beri hepimiz gibi sen de hayirli olani istedin, mevlam boyle kismet etmisse ancak dua etmek gelir elimizden  :dontknow:
Tekmelerini hissedip ya da dogarken yada dogduktan sonra bu aciyi yasayanlar var, uzulme demek sacma olur ama gercekten dirayetlisin, Rabbim Hakana hayirli ömürler versin, onun gulumsemesi ve sevgisiyle acin hafiflesin canim  :amin:

FİGENN

geçmiş olsun eda allah sabır versin  :amin:

Bluegirl

Edam  :y25: yeni gördüm çok üzüldüm diyecek bişey bulamıyorum :-\
Rabbim sabır metanet versin  :amin:
Rabbim hakanıma sağlık versin size bağışlasın inşallah   :amin:

makaron

ne desek nasıl teselli etsek boş. neyseki çok geç olmadan anlaşıldı. Allahım bir daha göstermesin. Boyle şeylerde Allahın takdiri demekten başka çare yok.

_inci_tanem_

Edacım bayadır girmiyodum foruma görünce çok üzüldüm  :crybaby2:  :'( :'( o kürtaj olayını anlatmanda sanki kendi yaşadıklarım film şeridi gibi geçti gözümden  :crybaby2:  RABBİM tekrarını yaşatmasın  :amin: :amin: :amin:
Geçmiş olsun  :opucuk: RABBİM Hako'ya Hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin ve bu yaşadığın üzüntüyü sağlıklı hayırlı bir gebelikle unuttursun inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

olvido

canım çok zor günler geçirmişsin başından geçen bilir taramalarda bebeğimin sakat olma riski o kadar yüksekti ki amniyosentezin sonucu gelinceye kadar ağlamaktan sağlığım bozuldu. Allah hakanımıza uzun ömür versin canım. İyi ki yavrucuğun yanında ona daha sıkı sarıl ve acılarını dindir. Rabbim yar ve yardımcın olsun geçmiş olsun  :amin:

Lă_Tăhzen!