10 Mayıs , 2024, 09:03:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim, melek oldu...

Başlatan Balböceği, 11 Ekim , 2013, 19:47:15

« önceki - sonraki »

krizantem84

xxcansuxx

edam konuyu yeni gördüm annelik senin yerine koydum kendimi her dk ağlamamak üzülmemek elde değil :crybaby2: :crybaby2: ama derdimiz varsa Allahımızda var bol dua edelim rabbim gönlünü ferahlatsın guzel haberler ver  :amin: :amin: :amin: zaman geçtikçe belki küçülür  :amin: :amin: :amin:

birbuçukyıl

Çok üzüldüm inşallah düzelir. Çok zor bir imtihan arkadaşım. Ben daha yeni oluşmuş kesesi bile düzgün olmayan bebeği acaba doğurabilir miyim diye ümit ederken senden eli kolu oynayan, kalbi atan bebeğinden vazgeçmeni istiyorlar. Allah yardımcın olsun. Rabbim evladını ve umudunu sana bağışlasın.

Balböceği

14 Ekim , 2013, 13:15:42 #33 Son düzenlenme: 14 Ekim , 2013, 13:18:03 Balböceği
Kızlar yüzüme bakıp konuşan yok,  :sad1: bebeğimin yüzde 90 alt tarafı sakat o büyük olan torbası ilerde dahada büyüyüp, patlayıp beni zehirleyebilirmiş.

Inanın kalbimi ferah tutuyorum her dakka her saniye dua ediyorum   :amin: : akşam istihareye yattım karma karışık rüyalar gördüm. Belkide Rabbim bu dünyada değilde öteki dünyada şefaatine Nail eyleyecek  :amin:

Buna da şükür   :amin: :crybaby2: ilkim öyle düştü arkasına şükür oğlum oldu bu da böyle nasip işte  :sad1:

Sabah hastaneden aradılar bugun hastaneye gideceğimiz saati söyleyecekler..

asya81

canım üzülme diyeceğimde vardır bundada hayır diye düşün Allahın hikmetinden sual olunmaz doktorlar öyle diyorsa ne yapacaksın
veren allah alan allah
büyük allahım oğluna sağlıklı mutlu ömürler versin :amin: tekrar sağlıkla istediğin zaman nasip olur inşallah kendine yüklenme oğluşun hisseder üzülür annesi
benim kızım iki yaşına gircek ben azcık üzüleyip hemen buruluveriyor garibim hiç üzüntümü belli edemem o yüzden allah dermansız dertler vermesin kimselere  :amin: allaha emanet olun

elfo

Allah yardımcın olsun mükafatını kat kat versin inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

Alıntı yapılan: asya81 - 14 Ekim , 2013, 14:26:43
canım üzülme diyeceğimde vardır bundada hayır diye düşün Allahın hikmetinden sual olunmaz doktorlar öyle diyorsa ne yapacaksın
veren allah alan allah
büyük allahım oğluna sağlıklı mutlu ömürler versin :amin: tekrar sağlıkla istediğin zaman nasip olur inşallah kendine yüklenme oğluşun hisseder üzülür annesi
benim kızım iki yaşına gircek ben azcık üzüleyip hemen buruluveriyor garibim hiç üzüntümü belli edemem o yüzden allah dermansız dertler vermesin kimselere  :amin: allaha emanet olun
amin amin  :amin: zaten iyi ki oğlum varmış,  :amin: en azından ona bakınca biraz da olsa unutuyorum.

Herkes öyle diyor, biliyorum Rabbim isterse yine verecek  :amin: dediğin gibi daha büyük bir acıda olabilir  :sad1:

xxcansuxx

cnım Allah yard.olsun zor vazgeçmk ama seninde sağlığını tehdit eden durum var sana muhtaç evladında  :y25: :y25: sen guclusun hakana bagıslasın rabbim  :amin: :amin: :amin:

seda87

canm ya yazını okurken nasıl ağladım anlatamam ben böyle üzülürken seni düşünemiyorum :crybaby2: :crybaby2: rabbim yardımcın olsun inş.allah müfalatını kat kat verir inş. :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

15 Ekim , 2013, 06:37:04 #39 Son düzenlenme: 15 Ekim , 2013, 06:38:44 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
 ALİNTİ

:"Çocuk anne karnında canlandıktan sonra doğarsa bunların ahirette tekrar dirileceğini ve anne babasına şefaatçi olacağı hadislerde kayıtlıdır
(At-Tacc)
Bu dünyada küçük çocuğunu kaybeden anne babaya bir mükafat olarak Cennette o çocukları onlarla birlikte olacak ve bu dünyadaki kısa bir çocuk sevgisine bedel ahirette ebedi bir çocuk sevgisini onlara tattıracaktır

Canim ALLAH hayirli saglikli sihatli nasip etsin diyoruz dualarimizda edam

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

Insan bir umut bekliyor işte  :sad1: eğer olmayacaksa buna da şükür diyorum gerçekten en azında beni bekleyen meleklerin olacak  :amin: :crybaby2: buna canı gönülden inanıyorum  :crybaby2:

Akşam haberlerinde gördünüz mü bilmiyorum, kadın 13 kere sağlıklı doğum yapmış hepsi 45 günlük olmadan ölmüşler. 14. Kez doğum yapmış bu sefer doktorlar başında bekliyor çok sağlıklı oldugunu söylüyorlar. Rabbim hayırlı uzun ömürler versin o kuzuya  :amin:

Asıl zor olan budur belki  :amin: Rabbim herkese sağlıklı sıhhatlere eli ayağı düz evlatlar versin.   :amin:

Bir anne başka ne ister ki  :amin:

♣ ђคtเςє ♣

edam  :sad1: rabbim sabrını versin çok üzüldüm ne denir bilmiyorum  :y25: güçlü ol çok şükür ki hako var rabbim en hayırlı zmanda hayırlı bi bebek nasip etsin inşallah  :amin:

Lă_Tăhzen!

Ah canim ya cok uzuldum bizim hayir gordugumuzde vardir mutlaka bir ser  Allah sabir versin Hakana saglik sihhat uzun omur versin teselli bulacagin bi oglun var en azindan  :'(

Balböceği

Sağolun kızlar, maalesef iç organları zamanında kapanmamış üst tarafı tamamen normal alt tarafı iç organlar dışarıda ayakları var ama hiç biri bir biriyle bağdaşmıyor.. Bağlantısı yok tamamen her hangi bir hareket yok.

İşte bu yüzden yaşama şansı yokmuş, her 4 bebekten birinde olabiliyormuş çok normal dedi doktor ama tam zamanı bu zaman dedi  :sad1: her hangi bir genden gelen bişey değil tamamen yapısal dedi. Senin için en iyisi bu dedi.

Yarın sabah 7'de 11 haftalık bebeğime elveda diyorum  :crybaby2: Rabbim beterinden saklasın  :amin:

Görmeniz lazım üst taraf yerinde duramıyor, alt tarafı maalesef çalışmıyor..  :sad1:

zen_s

Canım allah yardımcın olsun güç versin sana her şerde bir hayır vardır herşey allahtan içini ferah tut rabbim inşallah aldığı emanetinin yerine en hayırlısını tez zamanda verir  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle