29 Mart , 2024, 00:38:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

boncuk gozlum güll dogum yapmis :)

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 23 Eylül , 2013, 18:05:09

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim çok geçmiş olsun... İnşallah iyileşip bebişlerine kavuşursun

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar oglum benimlen zaten kizim babasiylan
Sali demislerdi demin carsambaya kontrol edilcen dediler :( insallah cikarim artik duramiyom
:nazar: :nazar:

zen_s

Çok geçmiş olsun canım Allah beterinden saklasın biran önce iyileşip kuzularına kavuşursun inşallah  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

iklima

gülcüm zaten ufak bişey değil yaşadıgin.suan psikolojik olarak öyle hissetmen çok normal
ınş bi an önce toparlanirsin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

asya81

gül geçmişler olsun canım allah başka sıkıntılar vermesin yeni bebişinide ablasıyla sağlıkla büyütün :nazar: :amin:

<<<betty>>>

gülcüm sen neler yaşamışsın böyle  :-ooo :-ooo çok üzüldüm gerçekten, inşallah bu yaşadığın sıkıntılardan başka sıkıntı görmezsin, Rabbim kızınla oğlunla eşinle sağlıklı mutlu uzun ömürler verir inşallah...
tekrar geçmiş olsun canım, en kısa zamanda toparlanırsın inşallah  :opucuk:

nelss

gül hayırlı olsun tosunun masallah  :nazar: :nazar: Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasihp etsin
sanada acill şifalar diliyorum canım rabbim daha kötülerinden sakınsın  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

geçmiş olsun canım acil şifalar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok saolun kizlar Rabbim beterinden korusun bizi  :amin: :amin: sükür dünden beri evimdeyim herseyi düzene sokmaya calisiom cok bisey yapamiyom esim yanimda yardimci annem kaynanam kardesim hepsi saolsun yardim ediyolar  :love9: oglusum iyi gözü bi tek capaklaniyo dünden beri  :-\ :-\
bende ii olmaya calsiyom hala torba üzerimde dolaniyom  :caca: insallah pazartesi rötgen cekilcek iyilesmisse idrar torbam cikarcaklar su mereti  :amin: :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

gülcüm çok geçmiş olsun  :amin: :amin: Allah daha beterlerinden korusun

Rabbim kızınla ve oğluşunla mutlu etsin artık ikisinide güle güle büyüt canım  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

zen_s

Avatar resmine bayıldım  :nazar: :nazar: maşallah bebeklerine çok sevimliler  :opucuk:  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tskler kizlar Rabbim daha beterinden korusun  :amin: :amin: insallah pazartesi kurtulcam su torbadan  :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

Allah şifa versin gülcüm inş. tez zamanda sağlığına kavuşursun  :amin:
oğlunun gözünü ılık çayla sil. benimkisi de öyleydi çay şifa oldu yavruma
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ponçik

Her geçen gün daha iyi olacaksın inşallah  :flowers:
Oğlunun gözündeki çapaklanma için burnunun kenarından göz yaşı kanalı hizasında yukarıya doğru masaj yapabilirsin, doktor bize o şekilde tarif etmişti ama bir türlü geçmeyince 1,5 yaşında operasyon geçirmişti, o yüzden ihmal etmeyin canım , sen hele bir iyileş yavrularınla herkesten daha güzel ilgilenirsin  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar sükür hersey normale dönüyor  :amin: pazartesi rötgen filan cekildi torbam iyilsmis sevindim ama ilk hastanede wc gitmem lazimdi cok korktum gene aci cekcem bayilcak gibi olcam diye aglaya aglaya gittim cok yanma oldu ama cok cnm yanmadi  :amin: daha yeni yeni gecmeye basladi ama her wc gittimde aklima yasadiklarim geliyor  :sad1: insallah hemen unuturum  :amin: :amin:
oglumuda doktora götürdük göz kanallari tikali olabilirmis damla verdi simdi hala capaklaniyo ama eskisin göre iyi sükür  :amin: bide kafasinda cok minik dügüm varmis o da zamanlan gecer dedi  :amin: Rabbim hepimizin yavrularini korusun hamile arkadaslarda kolayliklan bebislerine kavussunlar insallah  :amin: :amin:  :opucuk: