28 Mart , 2024, 18:58:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

paşam artık benimle :)

Başlatan tuana16, 03 Eylül , 2013, 17:00:19

« önceki - sonraki »

tuana16

merhaba arkadaşlar forumun eski üyelerindenim eski üyeler tanır beni  ::) 4 yıllık pcos mücadelesi sonunda bebişimi kucağıma aldım hamdolsun. 33 haftalık erken doğum oldu 10 günlük küvez ve yoğun bakım süresinden sonra paşamızı evimize getirdik. 1 aylık olduk anca girebildim. rabbim isteyen herkeze tatdırsın bu güzel duyguyu  :love7:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

ponçik

Alıntı yapılan: tuana16 - 03 Eylül , 2013, 17:00:19
merhaba arkadaşlar forumun eski üyelerindenim eski üyeler tanır beni  ::) 4 yıllık pcos mücadelesi sonunda bebişimi kucağıma aldım hamdolsun. 33 haftalık erken doğum oldu 10 günlük küvez ve yoğun bakım süresinden sonra paşamızı evimize getirdik. 1 aylık olduk anca girebildim. rabbim isteyen herkeze tatdırsın bu güzel duyguyu  :love7:

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah  :love9:
Darısı isteyen herkese inşallah ve bizim gibi göbüşünde büyütenler de sağlıkla kavuşurlar yavruşlarına  :amin:

olvido

güle güle büyüt bebişini  :nazar: Allah kolaylık versin 

EMEL 26

hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah :amin: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

elfo

canım zor günler geçirmişsin ama geçmiş gitmiş. hayırı olsun. güzel sağlıklı günler görün hep  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

tuana16

teşekkür ederim arkadaşlar  :flowers: rabbim herkese bu güzel duyguyu yaşatsın evladı olanlarında evlatlarını ana babalarına bağışlasın hayırlı sağlıklı evlat olmalarını nasip etsin  :amin: :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

Balböceği

Gözün Aydın canım, Rabbim sana bağışlasın  :amin: