ddf cilt temizleme losyonu kullanan varmı ??

Başlatan **fatoş**, 18 Eylül , 2013, 10:51:19

« önceki - sonraki »

**fatoş**

arkadaşlar benim uzun zamandır sivilce lekeleri problemim vardı ama şükür kurtuldum ve dermatolog bana ddf cilt temizleme losyonu kullanmamı tavsiye etti sabun kullanıyordum eskiden yağlı bi cildem var yüzümü kurutsun diye oda sabuna gerek olmadığını sadece köpük şeklindeki losyonu kullanmamı  söyledi 120 tl gibi bi para verip aldım kullanan ve memnun kalan varmı bana biraz pahalı geldi de  :-\

Balböceği

Fatoş onu bilmiyorum da sudocrem diye bebek popo kremi var çok işe yarıyor diyorlar  :k06:

Bb krem almayı düşünüyorum bende, hem sivilcelere düzeltmiyormuş hemde fondoten gibi  :icon_scratch:

Kükürtlü sabunlarim yıkıyorum bende her gün  ::)

**fatoş**

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Eylül , 2013, 13:43:33
Fatoş onu bilmiyorum da sudocrem diye bebek popo kremi var çok işe yarıyor diyorlar  :k06:

Bb krem almayı düşünüyorum bende, hem sivilcelere düzeltmiyormuş hemde fondoten gibi  :icon_scratch:

Kükürtlü sabunlarim yıkıyorum bende her gün  ::)

popo kremi mi güzelmişş :) hiç duymadım bende kükğrtlü sabun kullanıyordum artık bıraktım losyonu kullanıyorum ilk günlerde şıp diye fayda edicek değil sanırım etkisini zamanla görürüm inş hem ciltteki yağı azaltıp kurutmuyormuş sabun çok kurutuyordu cildimi