27 Nisan , 2024, 09:58:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

burayı çoook özleedim yaaa

Başlatan balkız2, 25 Eylül , 2013, 21:39:14

« önceki - sonraki »

balkız2

slm kızlar yeniler tanımaz beni eski üyeyim uzun zamandır girmiyorum buraya eski arkadaşlarım sizi çok ôzledim ikizlerim 4,5 yaş oldu anaokuluna başladılar daha 3.yapamadım  :ehi: :ehi: hepinizi öpüyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

tekrar hoşgeldin... artık daha sık uğrarsın

_inci_tanem_

hoşgeldiniz umarım sık uğrarsınız güzel paylaşımlarımız olur  :flowers:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

xxcansuxx

h.geldin ben hala buradayım  :k06: :k06: ikizler buuyumus  bende 2.yıhemn yaptım kızım  20 aylık oğlum 20 gunluk oldu  :love9: :love9: 

**fatoş**

h.g gülşahcım maşallah ikizleri büyütmüşsün okula başladılarsa biraz rajat edersin arada uğrarsın inş :flowers:

ponçik

3.yü yapmadım derken  ;D çalışmalar başladı mı  :k06:
Tekrar hoşgeldin Gülşah oğlanlar kocaman olmuş valla daha dün gibi minicik fotolarını koyuyordun  :love9:
Şimdi okula başlamışlar bile
Ben de ikinciyi hamileyim , kızçem de 2.sınıfa başladı  :laughing7:
Daha sık uğra bekleriz, eskisi gibi canlılık yok, belki senden sonra site canlanır  :ehi:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

βαlκιz

hoşbulduk arkadaslar evde internet yok giremiyorum malesef telefndanda bakamıyorum genelde hep facebooktayım buraya bakamıyorum  ;D yok çalışmalar başlamadı hani merak eden varsa yok yapmadık daha 3. :ehi: :ehi: :ehi: aah eskiden çok aktiftim şimdi nerdeeeeeee eski üyeler doguran az girer oldu  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: