2. bebişe hazırlık gitsin artık kilolar

Başlatan olvido, 09 Eylül , 2013, 22:28:32

« önceki - sonraki »

olvido

31 ağustos cumartesi   82,5

7 eylül cumartesi 80,6

her cumartesi baskül törenimiz var  :hello2:

bakalım bu cumartesi nasıl bir sonuca ulaşıcaz ?

Balböceği

Hep destek tam destek  :muzz: :k06:

Arkandayım verirsin bende 80 ile başladım, abur cuburu kes saatinde azar azar ye kilolar yavaşça değil birden gidiyor  :ehi: sonra duruyor tekrar gidiyor  :k06:

Kolay gelsin canım  :flowers:

olvido

Alıntı yapılan: olvido - 09 Eylül , 2013, 22:28:32

7 eylül cumartesi 80,6

15 eylül cumartesi 79.4
1.2 kg dan kurtuldum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

olvido

Alıntı yapılan: Balböceği - 10 Eylül , 2013, 12:41:31
Hep destek tam destek  :muzz: :k06:

Arkandayım verirsin bende 80 ile başladım, abur cuburu kes saatinde azar azar ye kilolar yavaşça değil birden gidiyor  :ehi: sonra duruyor tekrar gidiyor  :k06:

Kolay gelsin canım  :flowers:
ara sıra uğra eda diyet günlüğüme bana gaz lazım  :opucuk: kilo vermemde çok etkili oluyor  :aferin:
benim için iyi bir örneksin canım isteyince yapılabiliyor düğün sırasında 86 dan 62 ye düşmüştüm
sen şimdi kaç kilosun canım kaç ayda verdin kilolarını

Balböceği

Aralığın. 17'sinde başladım 6 ayda 80 ile başladım 63 oldum izine gittim geldim, Ramazan girdi zor tuttum resmen 59 ile kapattım şu an herhalde 60 varım.   ;D ha adet oldum ha olacam diye baklavaları götürdüm 1'ni öyle aldım..

Boyum 170 kilom 60. Mevla nasip eder hamileliğim sağlıklı ilerlerse dikkat edecem yine gerçi dikkat ediyorum hala :)

xxcansuxx

maşaallah eda ne çok vermişsin  :aferin: :aferin: :opucuk:
tuba sende verirsin cnım bak sende hızla veriyorsun caymak yılmak yok  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Eylül , 2013, 12:12:12
maşaallah eda ne çok vermişsin  :aferin: :aferin: :opucuk:
tuba sende verirsin cnım bak sende hızla veriyorsun caymak yılmak yok  :opucuk:
ilk evlendiğimde 6 ayda 82 olmuştum  :-ooo hemde 65 kiloyla şimdi yine 6 ayda verdim  :k06:

Yok yok caymaz tubiş gidecek o kilolar  :hello2:

Varya haftanın 1 günü tartı günümdü, sevgilisi bekleyen aşıklar günü o günü iple Çekerdim  :toothy10: :ehi:

olvido

Alıntı yapılan: Balböceği - 15 Eylül , 2013, 11:11:11
Aralığın. 17'sinde başladım 6 ayda 80 ile başladım 63 oldum izine gittim geldim, Ramazan girdi zor tuttum resmen 59 ile kapattım şu an herhalde 60 varım.   ;D ha adet oldum ha olacam diye baklavaları götürdüm 1'ni öyle aldım..

Boyum 170 kilom 60. Mevla nasip eder hamileliğim sağlıklı ilerlerse dikkat edecem yine gerçi dikkat ediyorum hala :)
maşallah canım çok istikrarlı dav randın ben sizlede diyete başladım sadece 87 den 79 a düştüm işte o da dikkat etmeden  sadece hareket ben pisboğazım  :'( :'(
   boyda var maşaallah
   inşaallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin gerisi teferruat aynı şimdiki gibi verirsin

olvido

bir okula tayinim çıktı kızlar ne uzak ne yakın
minibüsle gitsem 2 minibüs e binmem lazım
minibüs beklemek yerine yürüyorum sabah öğlen 23 +23 işte 46 dakika tempolu yürümüş oluyorum
çok işe yarıyor bir bahane olmazsa yürüyüşe çıkmaya üşenirdim ben  :suclu:

olvido

Alıntı yapılan: olvido - 15 Eylül , 2013, 00:37:45
Alıntı yapılan: olvido - 09 Eylül , 2013, 22:28:32

7 eylül cumartesi 80,6

15 eylül cumartesi 79.4
1.2 kg dan kurtuldum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
sevgili diyetciğim biliyorum kurallara hiççç uymuyorum ama dedim ya pisboğazım  :hungry: neyse geçen hafta uğrayamadım çünkü kilo verememiştim  :-[  ah ah şu yürüyüşlerim olmasa bu haftada sonuç hüsrandı ama  :occasion5:
29 eylül cumartesi 78,7

700 gram

xxcansuxx

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Kasım , 2013, 15:17:01
:nazar: :nazar: :nazar: iyi gidiyorsun tuğba
ben kim zayıflamak kim canan iş yoğunlaştıkça ben tekrar başladım sinirden yemeğe  :cildir:  kurum değiştirdim yeni idarecilerim yeni ortam tamamen psikolojim bozuldu eylül de .  Bende kendimi yemeğe verdim :D Bir hafta oldu zehrayı sütten kestim göğüslerim çok şişti  sen ne yapmıştın buğlemi sütten kestiğinde ?

xxcansuxx

tuğba hayırlısı inş hmn alışırsın yeni ortamına
canım az az sagdım çok şiştiğinde ama 1 hafta çekiyorsun o şişliği acıyı sonra kendi çekiliyor... kolay gelsin sen devm et bırakma diyeti  :opucuk:

E N D E M İ K

kızlar size hayran kaldım doğrusu nasıl veriyorsunuz kiloları yaaa ben 100 gr bile veremiyorum.daha 1. çocuğa hamile kalamadım o yüzden kilom 80 boyum 1.64 hafif tontişim yani :ehi: akşama kadar masa başında ekran karşısında oturmaktan bi türlü gitmiyo kilolar şimdi leslie ile 3 mil diye bi evde yürüyüş proğramı var ona başladım ama hiiççç azalma yok napcam bennnnn bi akıl verin noluuuuurrrr