gece sık sık uyanma bi bakın belki akıl verebilirsiniz.

Başlatan lagrima, 07 Eylül , 2013, 13:48:20

« önceki - sonraki »

lagrima

Alıntı yapılan: tn2012 - 08 Eylül , 2013, 14:28:19
benim oğlum da bebekliğinden beri böyledir. ilk zamanlar gazı var, doymuyor herhalde falan dedik. herkes mama ver rahat edeceksin dedi. vermedim. 6 ay böyle gitti.sonra ben mama vermiycem diye inatlaşırken bir ateşli hastalık geçirdim. tek göğsümün sütü azaldı. mecburen mama takviyesi dedi doktor çünkü oğlum iştahlıydı  :nazar: mamaya başladım değişen hiiiiiiç birşey olmadı. o diş çıktı bu diş çıkacak derken 16 dişe ulaştık ama hala aynı. gece kalkar emer, bir biberon süt içer, su içer, içer de içer... ama 3-4 kereden aşağısı kurtarmaz. tatilde memlekette düzelir gibi olmuştu ama bakıyorum da bir haftadır yine aynı... çalışınca çok zor oluyor, insan işin içinden çıkmaıyor düşünürken  :cildir: bir de benimki 5buçuk - 6 dedin mi ayaktaydı  :cildir: neyseki onu 7ve sonrasına çekebildim birkaç aydır. sanırım huy arkadaşım... açlıktan diye düşünme. benim oğlum kahvaltısını yapar, meyvesini yer, çorbasını içer, akşam yemeğini yer  :nazar: :nazar: 19 aylık 17 kilo  :nazar: ama uyanması hiiiiç bitmez  :-\ sabır diliyorum hepimize, ve dayanma gücü
aynı gazı dişi derken bu aya geldik ama ne gaz ne diş huy bencedee 17 ay 15 günlük 11 kilo benimkide

lagrima

Alıntı yapılan: asya81 - 08 Eylül , 2013, 15:07:14
Kesinlikle huy katılıyorum benim kız hep öyle bide iştahsız 22 aylık ve 11 kg bile değil
kızlar da kilosu normal cnm ya

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 08 Eylül , 2013, 23:03:58
canım benim kızımda 18 aylık olucak 10 gün sonra.gecede en az 3 kez kalkar normalde.hatta bazen sık sık uyanır.bide kızım emzikle uyur emzik her ağzından çıktığında ağlar uyanır vs. en son ne zaman uzunca uyudum hatırlamıyorum.
benim kızımda her uyandığında aptamil 4 içer öyle devam eder uyumaya.ve üstelik 210cc içer.
gündüzde 1 kere 1.5 saat flan uyur sadece.
doktor gece 1 kere kalkması lazım diyor ama kızım kalkıyor napabilirim ki...doktor her kalktığında mama verme diyor su vermeyi denedim istemiyor ağlıyor mama vermeden uyumuyor bende veriyorum napayım
bana su ver susuyordur dedi doktor su veriyorum iki yudum cekip yaygaraya devam ediyor taaki mama verene kadar.  :'(

lagrima

Alıntı yapılan: goncik - 09 Eylül , 2013, 13:29:42
Bizde böyle sıkıntılar olmadığı için nasıl bir çözüm üretebilirsin bilimiyorum  :dontknow: inşallah geçici bir dönemdir.
ay olmasın çok zor ya gece ben dalmadan uyanıyor ruhen harab oluyorum bedeni geçtim artık :) sonra da sinirli olunca neden sinirlisin diyorlar pehhh

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Yorumları okumadım hama süt dediğin anne sütümü yani emmek içinmi kalkıyor

lagrima

Alıntı yapılan: ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥ - 09 Eylül , 2013, 14:59:21
Yorumları okumadım hama süt dediğin anne sütümü yani emmek içinmi kalkıyor
hayır ben hiç emzirmedim

cananyakut

zerrinplt

Canım bizdede oluyordu ben bitki çayı kullanmıştım