Balböceği Eda Hamile

Başlatan ponçik, 07 Eylül , 2013, 10:14:40

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 14 Eylül , 2013, 16:06:48
Gözün aydın canim iki oglumda sağdaydi. Yeni maceran başladi artik
öyle yeni bir macera daha başladı  :k06: bakalım nasıl geçecek 9 ay  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Geçer insallah ben de òyle düşünürken yolu yarıladık

xxcansuxx

edam burdanda tebrik edeyim sağlıkla sorunsuz geçirirsin inş. hamileliğini  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Sağol canım Allah razı olsun  :opucuk:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: Balböceği - 14 Eylül , 2013, 19:05:32
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 14 Eylül , 2013, 15:02:34
edoş hayırlı olsun darısı basıma dermısım :k06:  :flowers:
selcan sen misin kız  :opucuk: ben hep ikiz isterim ya  :ehi: doktorda bunu sanki biliyormuş gibi bastım bastıra tek oldugunu söyledi.  :k06: istiyormusun sahi  :love9:
benım kız  :k06: :k06: :k06: ıkıncıde olunca ıkız gibi olurlar  :k06: 3de ıkız olur bellımı olur ben tekrar ıkız olur dıye korkuyom dryuzde 80 verdı :icon_pale: :suclu: hayırlısı artık paşanı buyutmussun  :nazar:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 17 Eylül , 2013, 17:55:45
Alıntı yapılan: Balböceği - 14 Eylül , 2013, 19:05:32
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 14 Eylül , 2013, 15:02:34
edoş hayırlı olsun darısı basıma dermısım :k06:  :flowers:
selcan sen misin kız  :opucuk: ben hep ikiz isterim ya  :ehi: doktorda bunu sanki biliyormuş gibi bastım bastıra tek oldugunu söyledi.  :k06: istiyormusun sahi  :love9:
benım kız  :k06: :k06: :k06: ıkıncıde olunca ıkız gibi olurlar  :k06: 3de ıkız olur bellımı olur ben tekrar ıkız olur dıye korkuyom dryuzde 80 verdı :icon_pale: :suclu: hayırlısı artık paşanı buyutmussun  :nazar:
emii maşallah  :nazar: o zaman sen bekle biraz iyice büyüsünler sonra gelsin ikizler  :k06: :hello2:

Olan büyüyor işte demi  :k06: mevla hepsine hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ay edosum tebrik ederim canim cok sevindim  :hieyt:
foruma girer girmez boyle guzel bi haber almak cok sevindirdi beni saglikli bir hamilelik dilerim  :k06: :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Dünür nerdesin kız  :caca: kaç zamn oldu sen gelmeyeli ???

Sağol canım, aminnn inşallah  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

haklisin dunurcum turkiyeden doneli bi hafta oldu cocuklarla ilgilenmekten nete giremiyorum  ::) bazen faceye iriyorum ama oda isik hiziyla  ::) azra okula basladi bugunlerde daha yogunum  :suclu: sen naeler yapiyosun damatcigim nasil  :k06: hamilelik nasil ghidiyo  :-*

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Bir ara 3 aylığına gitmiştin biraz fazla mı kaldı yoksa gidip geldin mi tekrar  :dontknow:

Maşallah azra'ya ne güzel inşallah bende göreceğim o günleri  :k06:

Hamilelik iyi gidiyor, bulantım falan pek yok ama milletin ki gündüz tutar benim ki geceleri bulanıyor..  ::)

Midem yanıyor, iştah yok, çok garip devam ediyor  :suclu:

Ama iyiz şükür nasıl olsa geçecek bir müddet sonra  :k06: :amin: