29 Nisan , 2024, 06:47:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balböceği Eda Hamile

Başlatan ponçik, 07 Eylül , 2013, 10:14:40

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 06 Eylül , 2013, 19:14:10
Bugün kendi doktoruma gittim, sabah yine bir test yaptım onuda göstereyim diye

İşte geçen acile gittiğimi durumu anlattım, bir haftanın içinde çok şeyler değişir dedi olan biteni anlattım testime baktı sabah yaptım dedim % 99 hamilesin dedi.. Yeni gebelik olduğu için gözükmemiştir dedi.. Tebrik etti hayırlı olsun dedi..

Yarın da kan testine gideceğim..

Eda'cım bu yoruma istinaden konuyu açabilir miyim  :opucuk: İstersen silebilirsin canım  :icon_thumright:

EMEL 26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
edacım hayırlı olsun sağlıkla kavuşursun inşallah canım :amin: :amin:
paşamız  abi oluyor :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Canim arkadasim gozun aydin saglikli sihatli kucagimizada aliriz ins hep birlikte coook sevindimmmm yupyyyy  :hello2: 

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

burdanda tebrik edeyim  :opucuk: edacim insallah hersey yolunda gider ikinci yavrunada kavusursun  :amin: :amin: :love9: :love9: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

İlahi kızlar ya  :k06: geçen doktorun beni tebrik etmesi kadar şaşırdım konuyu görünce  :k06:

Kan testine yarın gidiyorum, eltimde kan verecek şeker için... Sabah olduğu için oğlanı ne yapacağımı şaşırdım onun için eltiyle Gidecem, eşimde oğlanın yanında duracak..

Hakkım da hayırlısı olur inşallah  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

İnsallah yarin güzel sonuçlar alırsın

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 08 Eylül , 2013, 12:15:01
İlahi kızlar ya  :k06: geçen doktorun beni tebrik etmesi kadar şaşırdım konuyu görünce  :k06:

Kan testine yarın gidiyorum, eltimde kan verecek şeker için... Sabah olduğu için oğlanı ne yapacağımı şaşırdım onun için eltiyle Gidecem, eşimde oğlanın yanında duracak..

Hakkım da hayırlısı olur inşallah  :amin:

Hayırlısı olur inşallah canım  :love9:

_inci_tanem_

Hayırlı olsun edacım RABBİM hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nelss

Hayırlı olsun  :nazar: Rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin  :love9:

E N D E M İ K

tebrikler arkadaşım, Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al ve uzun bi ömür bebeğinle sevdiklerinle yaşa.... darısı başımıza.

Balböceği

%100 hamileymişim  :k06:

Eşim sonuçları getirecek 10 Dakika'ya, ay çok heyecanlı  :hello2: :ehi:

Balböceği

Yalnız kızlar doktorum sadece idrar testi yapılmasını istemiş, tahlil yaptırmaya gittiğimde öğrendim kağıdıma pek bakmadım. Niye böyle yazmış bilmiyorum..

Genelde her ikisinide yazması lazımdı..  :dontknow:

esra26

merhaba öncelikle hayırlı olsun edacım allah kucağına almayı nasip  etsin süpriz yaptı demek kuzucuk oğlusunda abi oluyo desene :))  benimde bi oğlusum var yanılmıyosam aynı dönemdiler aralık 2010 :D ve bu ay bende ilk defa adet olmadım 5 gün geçti idrar testlerim negatif çıktı ama bakalım kan testi yaptım ve sonucunu alıcam hazırmıyım değil miyim henüz bilmesemde hakkımızda hayırlısı :DDD

Balböceği

Canım uzun zamandır yoksun  :love9: inşallah güzel haberler verirsin benim için tuaf bir ay oldu diyebilirim..  :k06:

Evet bizim oğlanlar kış güneşi, maşallah zaman hızla akıyor 3 yaşına girecekler  :nazar: :love9: :k06:

ponçik

Alıntı yapılan: Balböceği - 09 Eylül , 2013, 16:06:05
%100 hamileymişim  :k06:

Eşim sonuçları getirecek 10 Dakika'ya, ay çok heyecanlı  :hello2: :ehi:

:muzz:  :muzz:  :muzz: Heyoooo çok sevindim Allahım sağlıkla kavuştursun inşallah keseciği görüp, pıt pıtları hayırlsıyla duyarsın canım