28 Nisan , 2024, 12:32:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bana da bi bakabilir misiniz lütfen ??? 2. Aşılamam olduuuuu

Başlatan BurcuÇ, 06 Eylül , 2013, 17:47:37

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Canlarım;

okadar derdim varkı hangısını anlatıcam bilemıyorum son olanı danısmak ıstedım sıze şimdi ben asılama tedavısındeyım doktorum pkolu hastalarda gızlı triot çıkıuyor dedı ve test yaptı ANTİ TPO die sınır 60 iken bende 63 sonuc cıktı. dahiliyeye goster dedı triot hamıleleıge engel olabılır belkı ılaçla hemen duse dedı. herneyse ben bugun dahılıyeye gıttım sonucla doktra gosterdım doktorun cevabı;

Bu test bıkere bakalır bişe var dedı tam analamadım tabı TSH bakalım sonra konusalım dedı ben kan verdım pazartesı gunu yumurta takıbıne gıdıcem sımdı tsh ıle ılgılı sonucu ıneternetten aldım Serbest T4 1.24 TSH 1.8 CIKTI.

bu durum normal gibi gözükuyor iken diğer sonuc benım aklımı karıstırdı  :icon_scratch: :icon_scratch:

Bu durumu yasayan varmı aranızda ??

BurcuÇ

Kaç kişi baktı bi kişi cevap vermedı  :dontknow:

Balböceği

İnan bana okurken içim cız ediyor  :sad1:

Rabbim kolaylaştırsın işlerini  :amin: inşallah güzel güzel haberlerini alırız  :amin:

Bu konuda bilgim yok  :opucuk:

BurcuÇ

EMEL 26

bir fikrim yok canım  :'(
hormon testlerin normal  ama  :dontknow:
rabbim gönlüne göre versin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

BurcuÇ

amin inşallah bende anlamadım gıttı pazartesı ola hayrola doktor der bırsey herhalde

@Melek Yüzlüm@

canım dua ediyorum bütün arkadaşlara inş sende kavuşursun çok geçmeden  :amin: :amin:

benimde bilgim yok okudum ama bu şelerden pek anlamıyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk:

BurcuÇ

Allah razı olsun canım  benım  :opucuk:

İnşallah okadar imkansız gelıyorkı  :y25:

ponçik

Herşeyin çaresi var , şeker hastaları da troid ve guatr hastaları da hamile kalabiliyor. Yeter ki hayırlısı olsun, nasibi ne zamansa o zaman gelir.
Doktorun gerekli detayları verecektir, içine sinmezse tahlillerinle başka bir doktora daha gidersin  :opucuk:

BurcuÇ

Ya su 6aydır her ay bırsey cıkması ilginç, tsh değerım normalkende triot luryormu bılemedım ıste. bakalım pazartesı buyk ıhtımalle 18 mm olur yumurtam catlatılır salı yada carsamba asılaa yapılır. Aşılamadan umudum yok 4 asılam yaptırıp tup bebege gecmek ıcın ugrasıyorum hee tüp bebeklede olmazsa ne yaparım bilmıyorum  :cildir:

ponçik

Tüp bebek defalarca deneyip umudunu kaybettiği anda normal yolla hamile kalan pek çok hikaye okumuştum
Bebeği biz yapmıyoruz Allah veriyor  :love9: o yüzden hayırlısını istemek lazım
Ben de hep hayırlıysa ver hayırsızsa bir daha bu duyguyu tattırma diye çok dua ettim
Benim akrabam 17-18 senelik evli bir aşılama bir tüp bebek geçmişi var ama olmadı bebeği, sonra vazgeçti biz böyle zaten mutluyuz o yüzden Allah vermiyor diye razı oldu  :dontknow: içini hep ferah tut nasip kısmet inşallah bebeğin olur senin de  :opucuk:

BurcuÇ

Amenna Allahtan baska ıstedım kımse yok zaten elhamdulillah kısmetımde asılamadamı tup bebektemı normal yolmu var bılmedıgımden her yolu denıyorum. Allahımdanda hayırlısı istiyor dilim gönül bu anne olmakta ıstıyor olana kolay canım hepımız burda bunun ıcın bırbırımıze dua edıyorum Rabbım kımseyı cocukla ımtıhan etmesın  :amin:

BurcuÇ

Kızlar doktordan geldım yumosum brıı 21mm dıgerı 15mm olmus gece 12de çatlatma ıgnesı verdı ve çarşamba asılamay cagırdı. İlk aşılamadan cok umutluydum ve heycanlıydım ama bunda tam tersı lutfen bana dua edın  :amin: :amin: :amin:

ponçik

Sen de anne olacaksın inanıyorum  :opucuk: o güzel duyguyu isteyen herkesin yaşamasını dilerim  :amin:

Balböceği