kocamı protesto ediyorum

Başlatan lagrima, 06 Eylül , 2013, 15:01:03

« önceki - sonraki »

ponçik

09 Eylül , 2013, 15:56:38 #15 Son düzenlenme: 09 Eylül , 2013, 16:40:56 goncik
Alıntı yapılan: nelss - 09 Eylül , 2013, 15:40:26
ben memurum canım isimde rahat
1 yasına kadar baksam yeter bana diyorum insallah akıllı olurda geceleri rahat uyutur beni :aferin: :aferin:

ilk aylar birbirinize alışmakla geçecek, en uslu çocuk bile 2 ay çektiriyor  :laughing7: inşallah çooook uslu olur senin ki de

lagrima

1 yasına kadar baksam yeter bana diyorum insallah akıllı olurda geceleri rahat uyutur beni :aferin: :aferin:
inşallah uyumayan cocuk zor.

nelss

Alıntı yapılan: goncik - 09 Eylül , 2013, 15:56:38

ilk aylar birbirinize alışmakla geçecek, en uslu çocuk bile 2 ay çektiriyor  :laughing7: inşallah çooook uslu olur senin ki de
hiç zannetmiyorum ama geceleri smdiden uyandırıyor tekme atıyor  :k06:

nelss

Alıntı yapılan: lagrima - 09 Eylül , 2013, 16:01:37
inşallah uyumayan cocuk zor.

insallah  ;)

aşkitoom

herhalde erkeklerin çoğunluğu böyle :ehi:
benimkide elinde telefonda bi oyun vardı oynayıp duruyordu.oyunun levelleri bitince oynamayı kesti :k06:
ama pc alışkanlığını boşlatamadım,kızla hep ben ilgilenirim.yine siz alışverişte bakınıyormuşsunuz.eşim biraz seçicidir,bi alışverişe çıktığımızda şu ii olmadı bunu al der onunkini ben beğenmem.bu sefer işin içinden çıkamaz sen bilin der.çocuğa kıyafet bakarız yok güzel değil der alıveriş tam bi kabus :cildir:
bende o yüzden eltimle beraber pazara veya mağazalara gideriz seçe seçe alırız.bu seferde aldıkların güzelmiş der :caca: