ADET AĞRISI GİBİ AĞRI

Başlatan aşkitoom, 05 Eylül , 2013, 15:15:59

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar 20+3 günlük hamileyim gecen ay kasıklarımda adet ağrısı gibi ağrı oldu ve kasılmam olmuştu doktora gittim.
önemli bişey çıkmadı,normal dedi rahim büyüyor dedi.bide bebek ters duruyormuş o yüzden kasıklara baskı oluyor dedi.şimdi bu ay,bugün sabah ağrı başladı adet ağrısı gibi hala devam ediyor ama şiddetli değil.ağırlık sol tarafta.bu normal mi,herhangi bi kanamam yok.

nelss

bendede oluyor öyle ağrı  :( aklıma kötü seyler getirmemeye çalısıyorum insallah geçer canım

iklima

ınş geçer bian önce canım ama geçmezse git bence bende her ağrıda telaş yapmamaya çalısıyorum
geçiyor genelde.
belimde benim de ağrı vardi ayni adet olacakmis gibi ama dinlenince geçti
kendini yoruyosan ondan da olur
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Benim de bu sabah sağ tarafımda yani sağ yumurtalığımda seyirme gibi sancı oldu bir kaç kez, sanki içim gerilmiş gibi  :-\  heralde normal bu durumlar değil mi
Gerçekten tecrübeli annelik diye bir şey yok  :laughing7:  herşeyi unutmuşum  :ehi:

iklima

Alıntı yapılan: goncik - 06 Eylül , 2013, 10:06:42
Benim de bu sabah sağ tarafımda yani sağ yumurtalığımda seyirme gibi sancı oldu bir kaç kez, sanki içim gerilmiş gibi  :-\  heralde normal bu durumlar değil mi
Gerçekten tecrübeli annelik diye bir şey yok  :laughing7:  herşeyi unutmuşum  :ehi:

ben de o gerilmeyi sık sık yaşıyorum
valla kontrole gittim geldim ama hiç içim rahat değil
sürekli yeni bişeyler oluyor zaten
sabahtan beri sırt üstu yatmadim sertleşme olmadi
dr zaten sadece soluna yat dedi ama devamli devamlı olmuyor ki kalcam ağrıyor

Hepsi Bu..!

ponçik

Evet ben de şartlıyorum kendimi sola yatıcam diye sağa dönünce otomatikman uyanıyorum, gecede 50 kere  :'(

iklima

kalça ağrısindan yatamiyorum resmen bi sağ bi sol dönup duruyorum bütün gece uykular artık dinlenirmiyor.
1 haftadir adet sancisi gibi ağrılarim oluyordu bugün dr a sordum kendini yorduysan yada çok ayakta kaldıysan olmuştur diyor

Hepsi Bu..!