27 Nisan , 2024, 18:30:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileliginde böbrek büyümesi yaşayan var mı

Başlatan iklima, 03 Eylül , 2013, 08:53:42

« önceki - sonraki »

iklima

zaten bunu soyleyen benim dr um değildi dr umun hocasiydı.kendi dr u mada sen takip edersin bu durumu dedi.
dr lar birbirinden çok farklı şeyler söylüyorlar iyice kafam karismaz mi ay napiyim bilemedim ama böylede bir daha ki kontrole kadar bekleyebilecegimi sanmiyorum.
zaten benim dr um bende öncülugu bebek bebek iyiyse anneyle pek ilgilenmiyor gibi bir izlenim birakti
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: nelss - 05 Eylül , 2013, 09:54:56
benimde belimde ağrı oluyor adet sancısı gibi bana iltihaplanma dedi bol su iç dedi insallah gecer canım belki tedaviye doğumdan sonda baslicaktır doktor
bebeğe  ilacın etkisi olabilir mi dye  düsündü acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

içebiliyor musun peki canım.benimde bazen oluyor o ağrı nasıl anladı iltihapoldugunu idrarda mi çıkti

Hepsi Bu..!

lagrima

Alıntı yapılan: nelss - 03 Eylül , 2013, 10:04:54
benimde bebeğime dedi  :y25: :y25:
canım kendi doktorunmu dedi sana böbreğin büyük dye
cnm geçmiş olsun ama sıkıntı yapma bebeğinin de geçer doğdumu bilmiyorum ama doğdukdan sonra nefroloji bölümüne gidersin düzeliyor. hemen sünnet ettirirrin erkeksede. ailede birinde varsa ondan da olmuş olabilir. sıkma canını bol bol dua et.

nelss

Alıntı yapılan: iklima - 06 Eylül , 2013, 12:41:54
Alıntı yapılan: nelss - 05 Eylül , 2013, 09:54:56
benimde belimde ağrı oluyor adet sancısı gibi bana iltihaplanma dedi bol su iç dedi insallah gecer canım belki tedaviye doğumdan sonda baslicaktır doktor
bebeğe  ilacın etkisi olabilir mi dye  düsündü acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

içebiliyor musun peki canım.benimde bazen oluyor o ağrı nasıl anladı iltihapoldugunu idrarda mi çıkti
içmeye çalışıyorm zorluyorm kendimi  :icon_pale: :icon_pale:
evet idrardan anladı
kendi doktorum enfeksiyon kapmssın dedi alttan muayene etti verdiği ilacı bitirince aile hekimine gittm idrar testi yaptrmak istiyorm dedim öyle çktı insallah geçmstr  :amin:

iklima

ınş canım

ben de dr umla görüstum.tekrar ne kadar riskli bişey bu dedim doğumdan sonra geçicek hamilelige bağlı bişey bu dedi.
ama su içemiyorum hiç bu ara yine korkuyorum bişey olucak diye
hamileligim hep endişe içinde geçiyor

Hepsi Bu..!

bireylülakşamı

Ben normal hayatta çok su içen biriyim zaten, aynı şekilde hamileliğim boyunca da çok içmeye özen gösteriyordum, ki bende idrar yolu enfeksiyonu da var, o yüzden su içme alışkanlığım vardır hep, ama bu -böbrek büyümesi, böbrek genişlemesi- denilen şey bende de varmış. Sağ tarafımda sürekli sancı oluyodu, saplanıp kalıyodu kımıldayamıyordum bazen, geçen hafta kontrolde doktorum baktı böbreğime genişleme olduğunu söyledi. Benim doktorumda doğumdan sonra geçeceğini söyledi. Takip altında yani şimdilik. İlerleme olursa bi şey yaparız dedi ama hatırlamıyorum o tıbbi terimi şu an  ;D
... Sen benim; her şeye rağmenim,
Asla pes etmeyişim, başımı öne eğmeyişimsin
Ve ümidimi yitirmeyişimsin *

ponçik

Doktorlar daha iyi bilir tabi  :dontknow: inşallah hamilelikten sonra geçer  :amin: