27 Nisan , 2024, 23:04:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar bakarmısınız

Başlatan KasrıCinan, 26 Ağustos , 2013, 20:53:18

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Eylül , 2013, 17:02:03
hemen cevabını öğrenmek için açtım konu arastırdım böyle birsey varmı diye ama göremedim.
BUGÜN işlerim çoktu hemde yürüyüs olsun dedim,,,ayakta çok kaldım.9+2 haftalık hamileyim.eve  geldim biraz yattım ve kalktıktan sonra birsey akar gibi oldu wc ye gittim camasırım batmış  koyu sarı hatta turuncu denilecek  sekilde sulu yapısık bi akıntı geldi peçeteye doldu resmen..normalmi.nedir bu akıntı ama suluydu böyle.çok korktum arkadaslar.cuma kontrolüm var...gitsemmi yarın doktora yoksa normalmi acaba.ayakta kalmaktan mı oluyor.. :icon_scratch: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
bence bekleme git doktora insallah kötü bisey deildir  :amin: :amin: bende ilk baslarda hep yoruluyodum kizimi tasiyodum filan kanamam olmustu lekede gelmisti  :-\ insallah bisey olmaz  :amin: :amin: ama sen genede git bak ne diycek belkim üsüttün filan
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

9 haftalikken bana da ayni turuncu akinti oldu ben de istanbula gitmistim biraz fazla yürümüstüm o yüzden  oldu doktotrum da tekrar olursa sorun olabilir dinlen demisti tekrar olmadi  3-4 gün sonra dr ye gitmistim

KasrıCinan

Alıntı yapılan: goncik - 03 Eylül , 2013, 17:36:19
Canım 10.haftaya kadar riskler fazla biliyorsun  :dontknow: sabaha kadar tekrar olursa kontrole yarın gidersin  :-\ aklına kötü şeyler getirme, belki de iltihaptır, idrar yolu enfeksiyonu vs..
canım sağol cevabın için..gelmedi şükür bi daha ama o anki korkum hala devam ediyor.tuvalete her gidisimde aklım çıktı ama sükür gelmedi bi daha....enfeksiyondan olsun insallah bebeğim iyidir.gelirse tekrar sabah giderim artık....

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 03 Eylül , 2013, 21:11:14
9 haftalikken bana da ayni turuncu akinti oldu ben de istanbula gitmistim biraz fazla yürümüstüm o yüzden  oldu doktotrum da tekrar olursa sorun olabilir dinlen demisti tekrar olmadi  3-4 gün sonra dr ye gitmistim
CANIM CEVABINI OKUDUM AMA CEVAP YAZAMAMISTIM.BENDE İNTERNETTE ARASTIRDIM  O ZAMAN ÇOK AYAKTA KALMAKTAN YÜRÜMEKTEN OLABİLİR YAZMIŞLARDI.BENİNDE CEVABINI OKUYUNCA OHHH DEDİM.,dediğin gibi devamı gelirmi diye baktım gelmeyince rahatladıml.yarın baska bi doktora randevu almıstım zatn.bakalım bebeğim nasıl öğreneceğim....

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

canım yeni gördüm hayırlı olsun çok sevindim sende erken kardeş getirenlerdensin oh oh çok güzel :muzz: :hello2:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Eylül , 2013, 08:39:46
canım yeni gördüm hayırlı olsun çok sevindim sende erken kardeş getirenlerdensin oh oh çok güzel :muzz: :hello2:
sağol canım teşekkür ederim...evet sizden özendim  :ehi: insallah iyi olur.rahat olur büyütmesi :opucuk:

ponçik

İkinci bebişin tickerı nerde  :suclu:  :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: goncik - 05 Eylül , 2013, 09:25:43
İkinci bebişin tickerı nerde  :suclu:  :laughing7:
;D ;D he he valla goncacım deminden beri tickerini yapmaya çalışıyordum bende.amma velakin yapamadım sıkıldım çıkıyordum tam ki senin yazdığını görünce yazayım bari dedim...beceremedm gitti  :ehi: :ehi:

ponçik

Olmuş olmuş altta gözüküyor  :icon_thumright: