28 Nisan , 2024, 09:47:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebek odası için perde

Başlatan nagihan, 14 Şubat , 2007, 20:07:10

« önceki - sonraki »

nagihan

arkadaşlar bebek odası için perde almak istiyorum. bebek odası resimlerinde görmüştüm. aranızda alanınız varmı? bu konu hakkında sizlerden yardım bekliyorum. nerede  bulabilirim?

nagihan

hiç mi aranızda perde alanınız yokkkkk. offf ben ne yapacam. bana yardım edin ama  :basardim:

Emine

15 Şubat , 2007, 16:54:12 #2 Son düzenlenme: 15 Şubat , 2007, 17:05:55 Emine
Benim kızımın odasının perde resimlerini koyayım.Koçtaştan almıştım ama 3 yıl önce

Almiş'inAnniş'i

bizim perdemiz henüz asılmadı nagişcim kornejin değişmesi lazım çünkü 2 li kornej yetmiyo 3 lü alcek benim uyuşuk kocam inşallah asınca çekerim resimini. şimdilik bir tül takılı sadece. dur onu çekeyim bakayım nasıl çıkacak.

nagihan

işte böyle bişi istiyorummmmmm.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ღ°cerenay.♥.

emine ne ciciymiş kızının perdeleri  :icon_thumright:

Emine

nagihan

ben perdeden vazgeçtim arkadaşlar. çünkü istediğim gibi birşey bulamadım. artık bayağı ağırlaştık gezemiyoruzda çok fazla.  :y25:

sevda

Merhaba canım ben sevda yenilerdenim bebeğimin odasını daha yeni yapabildim ve odamızın konseptine uygun bir perde bulamadım en iyisinden en kötüsüne kadar bütün markalara baktım ama yok en son ya yaptırıcaktım yada hazır alıcaktım dedim ve koçtaştan aldım hem fonu hemde tülü en uygun renkler orda vardı çünkü hep baskılı desenli disney karakterleri vardı ben öyle istemediğim için sade olması tercihimdi çünkü odası çok sade idi birde koçtaşa bak istersen yada diktir sen nasıl uygun görürsen bitanem.

-Butterfly-

nagihan nereden buldun o perdenin resmeni?

bayildim :)) sitenin ismi cismi neyi varsa yazarsan sevinirim....

ARMAĞAN

GERÇEKTEN NAGİHAN BENDE AYNI FİKİRDEYİM BAYILDIM.

Almiş'inAnniş'i

site adı yok  :dontknow:
çünkü bu resim bi arkadaşın odasının resmi, siteden alıntı değil  8)

sevda

Remziyecim ben bunu sitede görmüştüm canım arhan için perde modellerine bakarken ama adını bilmiyorum ben birdaha bakayım adını veririm size.

Almiş'inAnniş'i

-Butterfly-

Alıntı yapılan: REMZİYE - 21 Eylül , 2007, 12:03:57
site adı yok  :dontknow:
çünkü bu resim bi arkadaşın odasının resmi, siteden alıntı değil  8)

bayildim vallahi .acaba o arkadasin nerede yaptirmis?bilgi sahibimisin?