29 Nisan , 2024, 06:07:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gercek dogum sancisi ve belirtileri

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 26 Ağustos , 2013, 12:04:21

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Ağustos , 2013, 13:05:36
gül benimde akşam ve gece geliyor şimdi birşey yok mesela  :dontknow: :dontknow:
ama onlarda doğuma hazırlık sancılar bendeki...

senin nstde sancın çıkıyormuş bende çıkmıyor 20lerde falan belki sen benden önce doğurun  :love9: :love9:
benimde gecen hafta 20cikti en cok ama dün 50yi gecti ben bile sasirdim  :-ooo :-ooo hairlisi olsun ya bakalim insallah beraber dogururuz  :k06:
:nazar: :nazar:

Esmaa

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Ağustos , 2013, 12:04:21
slm kizlar  :flowers: :flowers:
normal dogum yapmis annelere soruyorum dogumun yaklastigi nasil anlasiliyo belirtileri ne  :icon_scratch:
kizimda sezeryan oldugum icin cok sanci cekmedim  :k06:
bendeki belirtileri yaziyim son bi kac gündür karnim daha slk sertlesiyor tas kesiliyo nefes alamiyom  :icon_pale: bide iki gündür adet sancisi cekiyom bacaklarim sizliyo  :-ooo cok wc cikiyorum ayakta cok kalinca asagiya baski oluyor  :dontknow:

benim doğuma kadar hiç sancım olmadı hatta hiç doğurmayacağımı düşünüyordum :laughing7: :laughing7: :laughing7:ama vakti zamanı gelince öğreniyorsun hepsini gece başladı benim sancım doğuma bir kaç saat kala adet sancısı gibiydi başlangıcı sonradan şiddetleniyor tabiki ALLAH doğum yapacak herkesin yardımcısı olsun İNŞİRAH suresini okumanızı tavsiye ederim benim doğumum kolay olmuştu yinede saatlerce uğraşmadım ALLAH'ın izniyle

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Esmaa - 28 Ağustos , 2013, 22:09:22
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Ağustos , 2013, 12:04:21
slm kizlar  :flowers: :flowers:
normal dogum yapmis annelere soruyorum dogumun yaklastigi nasil anlasiliyo belirtileri ne  :icon_scratch:
kizimda sezeryan oldugum icin cok sanci cekmedim  :k06:
bendeki belirtileri yaziyim son bi kac gündür karnim daha slk sertlesiyor tas kesiliyo nefes alamiyom  :icon_pale: bide iki gündür adet sancisi cekiyom bacaklarim sizliyo  :-ooo cok wc cikiyorum ayakta cok kalinca asagiya baski oluyor  :dontknow:

benim doğuma kadar hiç sancım olmadı hatta hiç doğurmayacağımı düşünüyordum :laughing7: :laughing7: :laughing7:ama vakti zamanı gelince öğreniyorsun hepsini gece başladı benim sancım doğuma bir kaç saat kala adet sancısı gibiydi başlangıcı sonradan şiddetleniyor tabiki ALLAH doğum yapacak herkesin yardımcısı olsun İNŞİRAH suresini okumanızı tavsiye ederim benim doğumum kolay olmuştu yinede saatlerce uğraşmadım ALLAH'ın izniyle
aynen arkadaşım bende öncesinde hiç öyle sancı çekmedim genel yorulunca vs oluyordu... çok merak ediyordum doğum sancısını dr tık yok bende sancıyı getirecek yenen içilen birşey var mı diye sormuştum 40.haftamın dolmasına 5 gün kala gece gelen sancıyla kızım doğdu sabahına  :love9: :love9: :love9:
drun da bana tavsiyesi bol bol meryem süresi oku olmuştu okumuştumda doğumum kolay olsun diye

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar kimse yokmu  :director: :director:
dakkika tuttum 10dk da bir sanci geliyo belimde agriyo napim esim gececi arasammi yoksa bekliyim cogalsinmi  :dontknow: :icon_scratch: ???

asya81

canım doğum sancısı öyle bir vurur ki yatakları tırmalarsın nefesin kesilir acıdan anlamamak mümkün değil o sancıyı
başlangıç sancılar olabilir sendeki suyun gelmediyse sancı sıklaşmadıysa gitme yoksa gelen giden el atıyor açılmavarmı diye tavsiye etmem :cildir:

nelss

normal dogumun gıcıklığıda bu iste gelen giden görüyor  :cildir:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yok gitmedim zaten  :ehi: dusa girdim ciktim sancim azalmaya basladi gittim yattim ara ara geldi gitti demek yalanci sanciymis  :-ooo