kızım yandı içim yanıyor

Başlatan xxcansuxx, 26 Ağustos , 2013, 10:36:59

« önceki - sonraki »

destina06

canan canım geçmiş olsun çok üzüldüm miniğine :-\ şimdi daha iyidir sanırım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy kuzum kurban olurum,çok üzüldüm hemşom görünce bi yazayım dedim
nasıl iyimi sarı kuşum biraz daha
Allahım şifa versin

xxcansuxx

Allah razı olsun kızlar üzeri kurumaya başladı şükür  :amin: :amin: bugün sağlıkocağında dr ve hemşire gördü bugün yok korkma kapanmaya başlamış açık tut havayla temas etsin dediler... kremlemeye devam bir an evvel iyileşse kurumaya başladı ya geriliyor sanırım bazen eli gidiyor yarasına onun dışında acısı yok sanırım koşuşturuyor ordan oraya  :nazar:

xxcansuxx

asya şimdi havayla temas edip kurusun diye açık tutacağız ya o yanık kremleri sürsem günde birkaç kerede elma suyu sürsem olur mu??

asya81

canancım günde bir iki sür yeşil elma olucak  aklında bulunsun salatalık suyuda iyi gelir yanığa
ve kantaron yağı birde yumurta akı aklında bulunsun bunlar  olurya allah korusun çevrenizde felan olur duyarsın hemen bunlardan birini uygulasınlar doktora gitsinler

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Ağustos , 2013, 22:38:51
canancım günde bir iki sür yeşil elma olucak  aklında bulunsun salatalık suyuda iyi gelir yanığa
ve kantaron yağı birde yumurta akı aklında bulunsun bunlar  olurya allah korusun çevrenizde felan olur duyarsın hemen bunlardan birini uygulasınlar doktora gitsinler
asya eşim hiç yeşil elma almazdı bu hafta eve elma getirmiş yeşil elma hemde...
sen yazınca bir arkadaşda söyledi netede baktım gerçekten iyi geliyormuş eşime dedim eve getirmende varmış sebep diye nasıl uygulayacağımı bilmiyordum dünden önce cam rendede rendeledim suyu çıktı onu sürdüm sonra sorayımda öyle diye sürmemiştim yrn başlarım...

kantaron yağı var hakiki el yapımı ondanda sürüyorum günde 2-3 kez...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

anam fotoyu görünce kötü oldum  :( insallah en kisa zamanda iyilesir iz kalmaz  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Canim yaa cok gecmis olsunn of icim sizladi resmen en cok korktugum sey yanik biran once iyilesir insallah  :y25:

xxcansuxx

SAĞOL NUR aminnn inş. hemen geçer aynen bende çok korkarım yanıktan ilk defa başıma geldi kendim bile hiç yanmadım insanın başına gelmeyince bilmiyormuş nasıl davranıp ne yapacağım şaştıydım üzüntüsünü yeni yeni atıyorum daha

ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Balböceği

Canım canım Allah şifasını versin  :amin: :sad1:

İnşallah çok çabuk düzelir  :amin: Mevlam kimseyi sağlıklı sınamasın  :amin:

cananyakut

Ahh canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm

zerrinplt

ayy canım benim çok üzüldüm Allah acil şifalar versin