sizce hamilemiyim?

Başlatan sevill, 21 Ağustos , 2013, 22:55:29

« önceki - sonraki »

sevill

merhaba kızlar uzun aradan sonra nasılsınız...  :wave: kızlar ben gecen sene temmuz ayında düsük yaptım ve 1 sene aradan sonra tekrar bebek yapmaya karar verdık en son 9 temmuzda adet gordum ve ben 11 agustosta hamıle kaldıgımı düsünüyorum adet dönemine yakınken yumurtlama olurmu sızce kasıklarımda şişlik hissediyorum oncekı hamileligimdeki bütün belirtiler suandada var ve suan adetım geceli 12 gun oldu ve adetım öncekı aylarda duzenlıydı sızce hamilemiyim?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

insallah bu sefer hersey yolunda gider  :amin: :opucuk: bazi kadinlar gec yumurtlar mesela ben simdiki hamileligimde adetime 10gün kala yada bi hafta kala tam hatirlamiyom calisma olmustu o da tutmaz niyetine ama sükürki tutmus ogluma hamile kaldim  :love9: :love9: sonrasinda zaten doktorumda gec döllenme dedi  :k06: olcagi varsa hangi gün olursa olsn oluyo  :k06: :k06: test yaptir bence cokgecmis  zaten varsa cikar  :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

sevill

boncuk gozlum sagolasın cnm idrar testı yaptım ama negatıftı ama eger hamıleysem 11 gunluk sence kanda cıkarmı bıraz daha beklıyımmı

öykükıvanç

mrb normalde son adet tarihi dikkate alındığına göre kanda çıkması lazım. idrarda çıkmayabilir. benim 23 gün geçmişti adetimden o zaman idrar aşırı silik çıkmıştı kanda da 34 çıkmıştı öyle öğrendik. bir kan testi yaptır için rahatlar en azından ama mevsimselde olabilir fazla umutlanmadan yaptır canım. Allah nasip eder inşallah ben geçen ay başında doğum yaptım hep dua ediyorum sizler içinde Rabbim herkese tattırsın bu duyguyu...

sevill

22 Ağustos , 2013, 01:05:56 #4 Son düzenlenme: 22 Ağustos , 2013, 11:06:22 goncik
Alıntı
mrb normalde son adet tarihi dikkate alındığına göre kanda çıkması lazım. idrarda çıkmayabilir. benim 23 gün geçmişti adetimden o zaman idrar aşırı silik çıkmıştı kanda da 34 çıkmıştı öyle öğrendik. bir kan testi yaptır için rahatlar en azından ama mevsimselde olabilir fazla umutlanmadan yaptır canım. Allah nasip eder inşallah ben geçen ay başında doğum yaptım hep dua ediyorum sizler içinde Rabbim herkese tattırsın bu duyguyu...

hayırlı olsun bebegın cnm uzun saglıklı ömurler nasıp etsın allahım benim hic adet duzensızlıgım olmadı sımdıde bukadar gecınce hamıleyım gıbı gelıyo ama bu bı mucıze olur herade cunku ilkinde tuttu ozamn hayırlısı olsun bakalım ama en kısa surede kan testı yaptırıcam                         

iklima

daha çok yeni değil mi daha
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

E N D E M İ K

canım adet dönemine 2-3 gün kala bile eğer hamileysen kanda çıkıyo. kaldıki sen baya geçmişsin kesin kanda çıkar.hayırlısı olsun

ponçik

Kanda kesin çıkar, bu kadar gün sabırla nasıl da beklemişsin   ;) inşallah hayırlısı olur

sevill

oncekı hamılelıgımıde erken ogrenmıstım ama kısmet olmadı oyuzden bunda sabırlı olucam kımseye soylemıycm dedım bıraz daha beklıyeyım dıyorum cunku 11 agustosta hamıle kaldıgımı dusunuyorum yanı bu harıhte hamıle kaldıysam 11 gunluk kanda cıkarmı cıkmaz mı bılemedım

ยรlคภ๓คz göภlüm

son adet tarihin 9 temmuz değil mi? o zaman çok rahat kanda çıkar.

sevill

evet son adet tarıhım 9 temmuz ama 11 agustosa kadar korunuyoduk oyuzden cok yenı

Balböceği

Geç döllenmeyi hala anlayamadım ben  :k06:

Geç döllenme olunca yine idrarda çıkmaz mı  :icon_scratch:

İnşallah güzel haberler verirsin  :amin:

sevill

aynen cnm bende anlamadım hala saka gıbı gelıyo ama ıdrarda cıkmadı bakalım hayırlısı ınsallah

ponçik

Gerçi adet tarihin 9 Temmuz ise 11 Ağustosta hamile kalma ihtimalin pek yok  :icon_scratch: sonuçta adetten 10 gün önce de yumurtlama olabiliyor ama bu durumda 9 temmuz-9 ağustos 30 gün olduğu düşünülürse 11 ağustos adetin 32.günü oluyor ki , bence o tarihte döllenme olmaz ama yine Allah bilir, herşey nasip kısmet  :amin: gönlünden geçen ne ise o olsun  :love9:

Balböceği

Bak bende nerde takilı kaldım gonca, yumurtlama olmadıgı zaman adette olmuyor demi yani gecikme falan oluyor  :icon_scratch:

Yada ben Unutmuşum bunları  :ehi: