Doktora gittim

Başlatan Balböceği, 18 Ağustos , 2013, 09:56:32

« önceki - sonraki »

EMEL 26

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

hadi bakalım canım hayırlı haberlerini bekliyoruz :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

olvido

Eda hanım kiloları verdin hazırlıklar tamam bebişinin siparişini yaptın demek ki  :k06:
Canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşaalllah sağlıcakla kucağına alırsın bebişini  :amin:

lagrima

Alıntı yapılan: Balböceği - 06 Eylül , 2013, 19:10:18
Alıntı yapılan: lagrima - 06 Eylül , 2013, 14:30:38
Alıntı yapılan: Balböceği - 05 Eylül , 2013, 16:05:40
Kaç kere yazacağım bilmiyorum kızlar.  burası sizin ordaki gibi hemen bakmıyorlar

En az 3-4 hafta bekleme süresi var, ha özele gidersen hemen bakıyorlar bende o doktoru bekliyorum  :'(

Testlerim pozitif çıkıyor, 2 gebeliğimden örnek alırsam hamileyim..

Ama onlara bile inanmıyorum.. İçime sorarsanız
inan inan hamilesin işte daha napsın tesler :)
senin oğlan kaç yaşında? isteyerek mi kaza kursunu mu oldu?

sağol canım Allah razı olsun  :opucuk: 3 ay kaldı 3 yaşına girecek teyzesi  :nazar: :k06:

Ramazan'dan snraydı niyet ama Ramazan'dan dolayıda pek yan yana gelemedik  :k06:

Bide ben bünye olarak zayıf düştüm lekelerin falan oldu.. Beklemiyordum ama kısmet mi nedir  :k06:

oh maşallah birini büyütmüşsün sıra ikincide. :) Allahım sag sağlim kucagına almayı nasip etsin inşallah..

tuana16

edacım hayırlı uğurlu olsun tatlım  :flowers: inşallah hayırlı sağlıklı alırsın bebişini kucağına  :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

E N D E M İ K

Arkadaşım hayırlı, uğurlu, sağlıklı bir bebek olur inşallah.Tebrikler. :flowers: dua edinde bizde tadalım hayırlısıyla bu mutluluğu lütfeeeeeeeeennnnnnnnnn.  :amin:  :amin:  :amin:

eslemm

Alıntı yapılan: Balböceği - 25 Ağustos , 2013, 10:07:47
Hamileyim kızlar, diğer test gibi oda silik çıktı.

Bundan sonrası inşallah geç döllenme dedikleri gibi olur  :amin:

BENIMDE SILIK CIKMSITI UC KERE YAPTIM UCUDE SILIK TI DR GITTIM KESEDE HEMEN GORUNMEDI DIS GEBELIK DEDI HATTA.IKI GUN SONRA TEKRAR GITTIM BU SEFER GOZUKTU.SILIK CIZGILERDE YUZDE YUZE YAKIN GEBELIKMIS YNI RKDASIM ECZACIDA BOYLE DEMISTI

zerrinplt

Rabbim hayırlısını vesin canım inş herşey gönlüne göre olur