Doktora gittim

Başlatan Balböceği, 18 Ağustos , 2013, 09:56:32

« önceki - sonraki »

Balböceği

18 Ağustos , 2013, 09:56:32 Son düzenlenme: 25 Ağustos , 2013, 18:57:17 Balböceği
Kızlar hala adet olmadım, canm burnumda resmen niye derseniz..

Adetten 5. Gün sabah test yaptım negatif çıktı. Bugun 10. Gün sabahı ısrarlar üzerine eltiler test yapalım dediler yok diyorum onlar olsun yapalım dediler..

Neyse testi yaptım ki bugun heryer kapalı bu testi eltin gelini getirdi. Sadece kutu içindeki ambalajı ile..

Testi yaptım sanırım + şeklinde olanlardan nasıl şekil çıkacağını bile bilmiyorum ama direk olarak olarak ilk çizgi çıktı sonra diğer bölümdeki + şekilde çıktı bayağı gözle gördük 5-6 saniye sonra hepsi silindi  :ehi: :ehi: tek çizgi çıktı ama + olanda tek oldu  :ehi: :ehi:

Şaka gibi ha, sinir oldum neyse geline telefon açtım onada sordum böyle böyle oldu sende de oldu mi diye oda 10 gün önce yapmış.. Bende çıkmadı dedi aynı test yani.. Bugun veya yarın kan tahlili verecem..

Kendimi hamile gibi hissetmiyorum eminim yok zaten  :k06: zaten çizgileri görünce çok çok şaşırdım  :ehi:

İstemediğimden değil yanlış anlaşılmasın varsa da dahil kötü sonuçlanmasını istemiyorum o kadar.

Diğer yönden de bişey çıkmasın, adetimi olayım yeter.

iklima

rabbim hayırlisini versin edacim
ınş gonlune göre olur herşey biz de merakla bekliyoruz valla merak oldum bende iyce.
sonuç çıkar çıkmaz yaz bize
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Balböceği

Şaşırdım kaldım ama ciddi söylüyorum bişey yok varsada kesin kötü sonuçlanacak  :-\ :dontknow: ( gibime geliyor)

İlk hamileliğimde 10. Gün test yapmıştım silik çıkmıştı 8 haftalık düşük yaptım o zamanda böyle hissediyordum  ::)

6-7 ay önce bir rüya gördüm kılındı sanırım.. Rüyamda doktora gidiyordum kadın doğuma sen düşük yapmışsın diyordu Ağustos'un 25'inde  :icon_scratch:  ama bilmemişsin diyodu  :dontknow:

Genelde rüyalarım çıkar  :suclu: Temmuz'un 25'inde lekelendim  ;D ama dikkat ettim benden bişey falan düşmedi  ???

iklima

aklına kötü şeyler getirme bi kere oldu diye simdi de öyle şeyer düşünme.
ınş endişelerin yersiz çıkar.
belki kafan karısıktı öyle rüya gördün rüyalara okadar itibar etmemek lazım.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hakkinda hayirlisi olsun cnm insallah saglikliysa gelsin yoksada adet ol sonra calismalara basla  :opucuk:
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Hayirlisi olsun hakkinda canim  bi kan testi yaptir bakalim ne cikacak

ponçik

İnşallah hayırlısı neyse o olsun
Ben de kendimi hiç hamile gibi hissetmiyordum , hatta hamile değilken bile adetime yakın bir sürü belirti yaşıyordum  :toothy10: hamile olduğumu öğrendiğim ay hiçbir belirti olmadı ve ben şok oldum  :suclu:
Senin için Allah gönlünden geçeni nasip etsin  :amin: ama içini ferah tut, olsa da olmasa da  :love9:

Bluegirl

Edoş alemsin herzamanki gibi  :k06: canım hakkında hayırlısı olsun inş
Benimde geçenlerde 8 gün gecikmişti stres sıkıntıdan falan olabiliyor bazen içini ferah tut  :k06:

Balböceği

12. Gün bugun tamamen vazgeçtim bebekten  :ehi: :ehi:

İlk adetten sonra korunacağım ciddi söylüyorum  :ehi: :ehi:

Düşündüğüm ay vazgeçtim  :toothy10:

xxcansuxx

edam hakkında hayırlısı olsun ayyy insan merak eder tabi
hele şu test işini hiç anlamadım  :honk: :honk:
hemen yaz canım sonucu öyle korkup tırsıp vazgeçmek var mı 2.bebeden  :k06: :opucuk:

jelıbonee

eda yap su kan testını artık
12 gun gecmıs ustunden hala hamıle degıl dıosun
Bak bı hamıs cıkarsan topluca sopalayacaklar senı :k06:
Ben sıstım burda yaa
Insan hıc merak etmez mı?

ponçik

Alıntı yapılan: jelıbonee - 21 Ağustos , 2013, 09:11:39
Ben sıstım burda yaa

evet geliyor sopalar ona göre  :caca:  :caca:  :caca:  :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: goncik - 21 Ağustos , 2013, 09:33:17
Alıntı yapılan: jelıbonee - 21 Ağustos , 2013, 09:11:39
Ben sıstım burda yaa

evet geliyor sopalar ona göre  :caca:  :caca:  :caca:  :toothy10:
evet  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :ehi: :ehi:

Balböceği

2 kere evde test yaptım bişey yok,  demek ki yok yani  :ehi: :ehi:

Zaten az kaldı Ağustos'un sonunda doktorumuz geliyor  :ehi:

Yalnız şu var ki göğüslerim çok fena  :-ooo öyle böyle değil yahu büyük resmen  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zaten olsa hissedersin... ben de kaç kez adet gecikmesinde test yaptım hem de 1 hafta gecikince ama sanki yokmuş gibi geliyordu hissediyordum. en son adetim 1-2 gün  geciktiğinde içimden bir his test yap dedi, hiçbir belirtim de yoktu  hatta adetim başladı diye düşünüyordum kanamam olmuştu sonuç pozitifti...
insan hissediyor, yok diyorsan yoktur ama inşallah en kısa zamanda paşaya bir kardeş gelir